Jak uwieść mężczyznę, a znak zodiaku?

Uwodzenie jest sztuką, w której każda z nas może osiągnąć mistrzostwo. Niezależnie od tego jaki jest Twój rozmiar, jesteś wysoka czy niska, gdzie mieszkasz i jaką skończyłaś szkołę, możesz zawładnąć męskimi myślami i sercem. Jak jednak to zrobić? Poznaj znak zodiaku Twojego wybranka, a następnie – skorzystaj ze wskazówek.

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Barana:

Impulsywne i pobudliwe usposobienie Barana sprzyja łatwemu zakochiwaniu się. Pan Baran jest skłonny do utrzymywania licznych znajomości, ale może mieć problemy w stosunkach z silniejszymi od niego kobietami. Jest osobą o dużym poczuciu własnej wartości i ceni związki z kobietami godnymi zaufania. Zapalczywy, czasami trochę naiwny, może irytować i śmieszyć jednocześnie. Kobietę uważa za fortecę, którą należy błyskawicznie zdobyć, zatem nie daj się tak łatwo schwytać.

Baran chce tego, czego nie może mieć, bowiem to działa niczym balsam na jego duszę wojownika. Bądź zatem trudno dostępna i rozpal w nim żądzę posiadania oraz ogień walki. Możesz podkreślić, że jesteś nagrodą, a Baran nie jest jedynym graczem.

Warto jest kochać to, co on kocha i spełniać jego kaprysy. To on ma być wodzem, a wszelki opór wywołuje w nim gniew.

Uwieść Barana to jedno, gorzej jest zatrzymać go przy sobie. Kiedy wszystkie warunki zostaną spełnione, Baran będzie trwał u twojego boku, aż do chwili … kolejnego podboju. Dlatego zawsze musisz stanowić dla niego wyzwanie, zawsze musi postrzegać Cię jako fascynującą kobietę i to jego kobietę!

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Byka:

Byki są kochające i zmysłowe, ale mogą mieć trudności w nawiązywaniu kontaktów. Kiedy jednak się zakochają, to pragną wiecznej miłości i gotowe są zrobić wszystko, aby tak się stało. Pewny, trwały związek jest źródłem siły Byka, który będzie najlepszym mężem, lojalnym i dbającym o twoje potrzeby – pod warunkiem, że nie planujesz z nim tylko przelotnego romansu. Byk nie znosi bowiem kobiet niedojrzałych i dziecinnych. Ty również musisz być gotowa na miłość i wspólny dom.

Byk jest prosty i przewidywalny, wystarczy zatem, że zaprosisz go na dobrą kolację (najlepiej przez ciebie przygotowaną) z dobrym winem, stworzysz ciepłą, domową atmosferę, a zdobycz wpadnie w twoje sidła. Byk potrafi docenić właściwy dobór perfum, zwiewne stroje, harmonię pomieszczenia i zwraca na to uwagę.

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Bliźniąt:

Trafiłaś na wytrawnego gracza, który jest skłonny do flirtu i doskonale porozumiewa się z płcią przeciwną. Jeśli chcesz złowić pana spod znaku Bliźniąt, powinnaś zwrócić na siebie uwagę swoją odmiennością. Musisz improwizować, nieustannie go zaskakiwać, a przede wszystkim – nie znudzić. Jeśli jesteś błyskotliwa i inteligentna, lubisz wyzwania, umiesz  słuchać, to masz u niego szansę. Musisz jednak dać mu do zrozumienia, że drugiej takiej jak ty nie znajdzie.

Mężczyźni spod tego znaku nie najlepiej znoszą silniejsze emocje, więc oszczędź mu scen i egzaltacji. Musisz zakomunikować mu jasno że jesteś gotowa dzielić z nim pragnienia urozmaicenia życia i konsekwentnie pilnuj tego stanowiska. Zapomnij zatem o stabilizacji i rutynie, bowiem tym Bliźniaka tylko odstraszysz. Bliźnięta to mężczyźni wymagający wszechstronnej stymulacji, w tym stymulacji umysłowej, wiec musisz uwieść jego umysł oraz ciało. Flirtuj przez telefon, pisz romantyczne wiersze i podrzucaj liściki. Zaskakuj, trzymaj w napięciu, szalej razem z nim!

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Raka:

Rak jest głęboko emocjonalny, a ostrożność (w tym ostrożność w miłości), jest jego drugą naturą. Obawia się zranienia i musi poczuć się przy tobie pewnie, aby się otworzyć i zaufać. Postępuj zatem bardzo ostrożnie i nie spiesz się.

Rak obawia się uczynić pierwszy krok i przeważnie czeka, aż zdobędzie całkowitą pewność, że ci się podoba. Zachęć go delikatnie spojrzeniem, gestem, ale nie bądź zbyt ostentacyjna.

Rak ceni sobie wspólne posiłki i godziny spędzone w zaciszu domowym, dlatego zamiast zabierać go na kolację do restauracji czy na huczną imprezę, zaproś go do domu. Niech w miłej i ciepłej atmosferze połączą was wspólne zainteresowania domem i rodziną i taki sam system wartości.

Twoje szansę wzrosną jeszcze, jeśli okażesz szacunek jego matce, docenisz robiony przez nią obrus, jej szarlotkę czy choćby fakt, że spłodziła takiego mężczyznę jak Rak. Dbaj o niego, a nawet rozpieszczaj, kochaj bezgranicznie nawet pomimo jego fochów, a wówczas będzie twój na wieki.

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Lwa:

Każdy Lew chce być traktowany i szanowany niczym król. Musisz zrozumieć, że ta wewnętrzna potrzeba, choć kryjąca w sobie pierwiastek narcyzmu, jest jednocześnie jego słabym punktem i … uderzyć w niego.

Najskuteczniejszym sposobem na podbicie serca Lwa, jest zwrócenie jego uwagi na siebie. Szanse u króla mają tylko osoby warte jego towarzystwa, a zatem przebojowe i czarujące. Musisz na każdym kroku wyrażać też swój podziw wobec niego, znaleźć przyjaciół, którzy będą wywyższać także ciebie tak, żeby Lew poczuł, że spotkał godną swojego statusu partnerkę. W twoim interesie leży jednak, żeby nigdy nie wychodzić przed szereg i nie błyszczeć mocniej niż on. Musisz pogodzić się z tym, że będziesz grała w tym związku drugie skrzypce. Pamiętaj również, że Lew oczekuje bezwarunkowej akceptacji jego miłości i odwzajemnienia całym sercem. Pozwól mu decydować o różnych sprawach i nie piętrz niepotrzebnie problemów.

Umieść go w centrum uwagi, bądź mu oddana, obdarz go szacunkiem i podziwem, a wasz związek będzie prawdziwie królewski!

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Panny:

Panna jest nieśmiała i skromna, trudno jej wejść z związki miłosne. Mężczyzna spod znaku Panny doskonale panuje nad swoimi emocjami. Do momentu, aż przekonasz go o byciu idealną partnerką, może trzymać cię na dystans.

Pamiętaj o higienie! Dla pana Panny priorytetem jest czystość i dlatego nie pozwól sobie na randki po odwiedzeniu siłowni czy od razu po pracy, kiedy nie masz możliwości odświeżenia swojego ciała i garderoby.  Pana Pannę uwiedziesz poszanowaniem jego potrzeby porządku i świeżości.

Mężczyzna spod znaku Panny boi się nieznanego. Odpręży się przy tobie tylko wówczas, kiedy uwierzy, że jesteś osobą stałą w swoich uczuciach i emocjach i niczym go nie zaskoczysz.

Panna będzie ci wierna, ale oczekuje, że w domu przejmiesz na siebie nieprzyjemne obowiązku domowe. Nie zmuszaj go do wynoszenia śmieci, nie dzwoń nagle z żądaniem zakupu chleba, kiedy on wraca z pracy, a wasz związek będzie rozkwitał. Unikaj również zbędnych wydatków, bowiem pan Panna jest oszczędny i racjonalny.

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Wagi:

Jeśli chcesz uwieść mężczyznę Wagi, musisz być w stanie zaspokoić jego potrzebę romantycznych wzruszeń. Zaproś go zatem na romantyczną kolacje przy świecach, do teatru czy na wernisaż.

Musisz liczyć się z tym, że Waga nie będzie umiał podjąć decyzji – to leży w jego naturze, potrzebuje więcej czasu, by wystąpić z poważniejszymi deklaracjami. Jednak w głębi duszy czuje się lepiej, kiedy coś jest już postanowione, zatem jeśli tylko sytuacja wymaga działania, komunikuj tylko Wadze fakty i nie pytaj go o zdanie.

Partner spod znaku Wagi zazwyczaj nie czuje się bezpiecznie, do końca nie jest przekonany o sile twojej miłości, musisz zatem utwierdzać go w przekonaniu, że twoja miłość jest równie gorąca jak zawsze i nigdy nie wygaśnie.

Bądź dla niego damą, kobietą na którą może liczyć i z którą zawsze może porozmawiać, bowiem Waga jest typem lubiącym przedyskutować każdy aspekt życia.

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Skorpiona:

W przypadku mężczyzny Skorpiona nie trzeba bawić się w podchody. Po prostu podejdź do niego bez wahania, bowiem już w jego oczach wyczujesz zainteresowanie. Mężczyzna Skorpion działa według prostej zasady: wszystko albo nic, nie możesz być zatem zainteresowaną nim tylko trochę.

Aby przyciągnąć Skorpiona nie możesz być kobietą banalną lub taką, na której twarzy odbiją się wszystkie emocje. Musisz być dla niego zagadką, musisz skrywać sekret – przynajmniej Skorpion musi w to wierzyć. Jeśli otoczysz się nimbem tajemnicy, to będzie Twój na wieki. Czasami bądź serdeczna, czasami zdystansowana, czasami zaskocz go długim czarnym płaszczem i obietnicą tego co się pod nim kryje, a czasami przywdziej koronki i stań się romantyczną dusza. Skorpion uwielbia tropić, zdobywać i odkrywać – bądź zatem dla niego największym i najcenniejszym odkryciem; kodem, którego deszyfracja zajmie mu mnóstwo czasu.

Nigdy jednak nie próbuj mu grozić, nigdy nie krytykuj i nie zdradzaj. Nawet jeśli będzie sprawiał wrażenie, ze zapomniał zniewagę i doznaną krzywdę, to jednak w głębi duszy chować będzie urazę i zemści się przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Strzelca:

Strzelec ma niespokojną, ekspansywna naturę, potrzebuje wciąż się sprawdzać i poddawać nowym próbom. To mężczyzna śmiały, który uwielbia polowanie, stań się zatem jego zwierzyną (a przynajmniej, niech będzie przekonany co do takiego stanu rzeczy ;)).

Strzelec jest ciepły i pełen entuzjazmu, często bierze inicjatywę w swoje ręce. Potrafi swobodnie flirtować i zazwyczaj nie mija dużo czasu pomiędzy zawarciem znajomości, a jej skonsumowaniem. Śmiej się z jego żartów, udawaj pełną życia i pasji jak on, bądź ciekawa wszystkiego i otwarta.

Nie staraj się w żaden sposób ograniczyć jego wolności, bowiem Strzelec potrzebuje swobody i odprężenia. Nie lubi czuć się skrępowany, ucieknie słysząc o zobowiązaniach. On lubi spontaniczne wyprawy, w szafie czeka walizka spakowana na wypadek podróży, której dzień i godzina pozostają do końca nieznane, nawet dla niego. Baw się wraz z nim w tę grę, smakuj życie i nie poddawaj się ponurym myślom – z poważną twarzą i piętrząca problemy, nie wydasz mu się atrakcyjna.

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Koziorożca:

Szanując jego potrzebę nieustannej kontroli oraz ambicję, jesteś na najlepszej drodze do jego serca. Pamiętaj jednak, że jeśli on nie będzie chciał związku, nie pomogą żadne sztuczki. Koziorożec nie znosi manifestacji, ostentacji, nie będzie tolerował publicznych deklaracji uczuć czy scen. Najlepiej, jeśli poprosisz kogoś o zaaranżowanie waszego spotkania i oficjalne przedstawienie.

Chcąc go zdobyć, musisz przybrać maskę chłodnej elegantki, dystyngowanej, wykształconej i … dobrze gotującej. Koniecznie zainteresuj się jego sprawami, pytaj, przyznawaj racje i nigdy nie działaj tak, by zranić jego dumę, bowiem nigdy ci tego nie wybaczy.

Daj mu nieco czasu, by przyzwyczaił się do myśli o związku, bowiem będąc pełnym obaw, zazwyczaj trzyma swoje emocje na wodzy. Jego zaufanie do ciebie musi wzrosnąć, by zależało mu na utrzymaniu waszej relacji.

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Wodnika:

Wodnik w głębi duszy pragnie bliskości, a jednak coś go przed nią powstrzymuje – ma bowiem głęboko zakorzenioną potrzebę samotności. Jeśli chcesz go uwieść, musisz być wyjątkowa, bowiem Wodnik obdarzony jest magnetyzmem i jest silnym indywidualistą. Poszukuje wspólnoty intelektualnej i ceni sobie związki na poziomie.

Pana Wodnika ma szansę zdobyć kobieta zaskakująca, o dobrych manierach. Od czasu do czasu może przekroczyć pewne bariery i naruszyć konwenanse. Nie możesz podchodzić jednak do związku zbyt emocjonalnie, bowiem istnieje ryzyko, że Wodnik wycofa się nagle.

Wodnik często zanurza się w swoim świecie marzeń. Potrzebuje towarzysza do rozmowy, podróżnika po tym jego intelektualnym świecie. Przede wszystkim musi widzieć w tobie przyjaciela, który go wysłucha i przy którym on będzie czuł się bezpieczny.

Nie osaczaj go, bowiem Wodnik potrzebuje pewnej sfery wolności. Najlepiej, jeśli weźmiesz na siebie ciężar domowych obowiązków i nie pozwolisz, by codzienność przemieniła się w wiezienie dla niego.

Jak uwieść mężczyznę spod znaku zodiaku Ryb:

Ryba to romantyk tęskniący za wielką miłością i pożądaniem. To mężczyzna obdarzony niezwykłą wyobraźnią i fantazją, czuje potrzebę uwodzenia i czarowania, zatem musisz zaspokoić jego fantazję. Bądź pozornie bierna, steruj nim, ale pozwól, by uwierzył, że jest twoim rycerzem w lśniącej zbroi.

Ryba tęskni za bliskością uczuciową, jaka daje udane życie intymne, zatem w sypialni daj z siebie wszystko i poddaj się fali namiętności. Jednocześnie musisz być jego fantazją, bowiem pan Ryba tęskni do partnerki, którą sobie wyśnił – poznaj jego tęsknoty i stań się jego ideałem. Bądź zagadkowa, zmienna, ponętna i nieprzeciętna. Bądź spełnieniem jego najskrytszych marzeń.