Idealny partner astrologiczny dla mężczyzny

Twój ideał partnera określa położenie planety Wenus w znaku zodiaku – w horoskopie męskim oraz planety Mars w horoskopie kobiet. Sprawdź gdzie leżą Twoje planety, a  przekonasz się jakich cech szukasz w partnerze.

Jeśli jesteś mężczyzną, przy wyborze życiowej partnerki kieruj się poniższymi wskazówkami. 

 • Wenus w Baranie:

Twoim ideałem partnerki jest osoba, która posiada w sobie duże cech znaku Barana – otwartość, szczerość, energię i odwagę. W kobiecie cenisz też piękno i urodę. Jest w Tobie dużo namiętności, dlatego w związku szukasz miłości i pożądania. Może zdarzyć się, że zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Czy to będzie prawdziwa miłość? Odpowiedź przyjdzie z czasem. Jak już wpadniesz w sidła miłości, zrobisz wszystko, aby zdobyć obiekt swoich pragnień i posiąść ukochaną kobietę.

 • Wenus w Byku:

Na partnerkę starasz się wybierać kobietę mocno stąpającą po ziemi i lojalną, na której zawsze możesz polegać. Zaufanie i przyjaźń w związku są dla Ciebie niezwykle ważne. Cenisz sobie również zmysłowość, dlatego poszukujesz partnerki obdarzonej tą cechą. Dla przyjaciół i rodziny jesteś prawdziwą twierdzą, oparciem, zawsze wyciągniesz pomocną dłoń. Dbasz i troszczysz się o najbliższych, okazujesz im dużo ciepła i czułości. Mogą na Tobie polegać. Potrafisz zrobić naprawdę wiele, aby byli szczęśliwi, dlatego Twoja partnerka będzie prawdziwie szczęśliwa kobietą.

 • Wenus w Bliźniętach:

Idealna partnerka dla Ciebie to kobieta inteligentna, mająca liczne zainteresowania. Często też pociągają Cię eteryczne kobiety – kwiaty, oczywiście koniecznie z poczuciem humoru. Związki miłosne mogą pomagać Ci w życiu zawodowym, czasami jednak prowadzą do zmartwień, bo jak tu wybrać z trzech potencjalnych kandydatek tę właściwą, z którą spędzisz całe życie?

 • Wenus w Raku:

W związku szukasz ciepła, dlatego Twoja partnerka powinna dawać Ci mnóstwo czułości, ale i być osobą wyrozumiałą. Potrzebujesz wokół siebie ludzi wrażliwych i opiekuńczych. Lubisz być wsparciem dla innych, ale sam również tego potrzebujesz, nie zapominaj o tym. Lubisz dzieci i rzadko zdarza się, abyś z tym położeniem Wenus ich nie miał. 

 • Wenus w Lwie:

W miłości jesteś namiętny, władczy, lubisz rządzić. Nie wolno jednak pozwolić Ci całkowicie wejść sobie na głowę, bo wtedy stracisz szacunek do drugiej osoby. Twoja partnerka powinna być zatem obdarzona silnym charakterem, ale z umiejętnością pójścia na kompromis. Musi mieć również coś, czym można się pochwalić przed innymi – pieniądze, status społeczny lub urodę.

 • Wenus w Pannie:

Szanujesz ludzi, którzy podobnie jak Ty są skrupulatni, dokładni i punktualni. Spóźnienia na pierwszej randce raczej nie wybaczysz, dlatego Twoja partnerka nie może spędzać godzin szykując się na wielkie wyjście. Szukaj zatem kobiet praktycznych i schludnych, dbających o kondycję swojego ciała, bowiem bo wygląd i troska o zdrowie to dla Ciebie podstawa.

 • Wenus w Wadze:

Jako partnerki poszukujesz kobiety dystyngowanej, eleganckiej, z klasą i na poziomie. Musi ona umieć się zachować w różnych sytuacjach. Pragniesz żyć pośród ładu i porządku, dlatego musi być ona również osobą zorganizowaną i schludną, umiejącą zadbać o ognisko domowe i harmonię. Lubisz piękno i dlatego piękna szukasz też w swojej partnerce.

 • Wenus w Skorpionie:

Związki przeżywasz bardzo namiętnie, bywasz zazdrosny i zaborczy. Wymagasz dużo, ale i dużo dajesz. Od partnerki oczekujesz bezwzględnej lojalności, powinna być również namiętna i wierna. Zdrady nie wybaczysz jej nigdy. Lubisz kobiety z fantazją, które potrafią Cię czymś zaskoczyć. Nuda i stagnacja w związku Cię zabijają i nie wytrwasz u boku spokojnej domatorki zbyt długo.

 • Wenus w Strzelcu:

W miłości jesteś otwarty, zazwyczaj mało zazdrosny, pewny siebie i szczodry. Na partnerki   wybierasz kobiety szczere, bezpośrednie, otwarte, które tak jak Ty lubią przestrzeń i zabawę. Cenisz lojalność i pewność, że możesz polegać na drugiej stronie.

 • Wenus w Koziorożcu:

Idealna partnerka dla Ciebie powinna być kobietą pracowitą, skromną, obowiązkową i rozsądnie gospodarującą finansami. Tymi cechami można opisać również Ciebie. Może się jednak zdarzyć tak, że przyciągniesz swoje przeciwieństwo i z premedytacją wybierzesz kobietę-motyla, która lubi dobrą zabawę, piękne stroje i której daleko do skromności. Osoba z Wenus w Koziorożcu dba o dom, rodzinę, ceni tradycję, zatem Twoja partnerka będzie kobietą niezwykle szczęśliwą.

 • Wenus w Wodniku:

Twoja partnerka powinna respektować cechujący Cię indywidualizm i potrzebę niezależności. Lepiej gdyby była Twoim przyjacielem, z którym mógłbyś prowadzić długie rozmowy i  polegać w każdej sytuacji. Jednocześnie kobieta taka powinna skrywać przed Tobą cząstkę swojej duszy, by mogła Cię – pomimo upływu spędzonych wspólnie lat – zaskakiwać, inspirować i stawiać przed Tobą interesujące wyzwania. Lubisz ludzi inteligentnych, aktywnych i niezależnych. Masz szczęście do kobiet niezwykłych, „innych”, nieprzewidywalnych, oryginalnych.

 • Wenus w Rybach:

Na partnerkę często wybierasz kobietę wrażliwą, eteryczną i delikatną, którą możesz się opiekować, troszczyć i zajmować. Nie zawsze jest to dla Ciebie korzystne, wszak tak całkowite oddanie nie pozostawia Ci miejsca dla samego siebie. Masz też skłonność do idealizowania swojej partnerki i nie dostrzegania jej wad. Pociągają Cię kobiety emocjonalne, z tajemnicą i obietnicą ukrytą w spojrzeniu. Masz również skłonność do kobiet typu wamp, o które musisz zabiegać i walczyć.