Idealny partner astrologiczny dla kobiety

Twój ideał partnera określa położenie planety Wenus w znaku zodiaku – w horoskopie męskim oraz planety Mars w horoskopie kobiet. Sprawdź gdzie leżą Twoje planety, a  przekonasz się jakich cech szukasz w partnerze.

Jeśli jesteś kobietą, przy wyborze życiowego partnera kieruj się poniższymi wskazówkami.

 • Mars w Baranie:

W związku bywasz zazdrosna i zaborcza. Lubisz zdobywać i to zazwyczaj Ty jesteś stroną, który poluje. Twój partner nie powinien dać się zbyt łatwo złapać na haczyk. Idealny mężczyzna dla Ciebie to taki, który będzie miał charakter i osobowość zbliżoną do Twojego, ale wówczas musicie oboje wypracować wspólny kompromis i oddać sobie część swojego terytorium, tak aby każde miało kim i czym rządzić. Druga możliwość, to wybór na partnera osoby, która całkowicie Ci się podporządkuje i zaakceptuje Twoją nadrzędną rolę w znajomości (mężczyzny, który będzie tzw. pantoflarzem”).

 • Mars w Byku:

Twój partner powinien mieć silny charakter, stabilną pozycję materialną i zapewniać Ci stabilizację i poczucie bezpieczeństwa w związku. Strona finansowa związku jest dla Ciebie bardzo ważna, wszak bez pieniędzy nie można założyć rodziny, a to jest jeden z celów Twojego życia. Dlatego też, jeśli będziesz miała do wyboru księcia i żebraka, którego kochasz, oddasz swą rękę osobie utytułowanej i zasobnej materialnie.

Lubisz wyzwania, a więc jeśli musisz wymarzonego mężczyznę zdobywać, tym bardziej staje się on przez Ciebie pożądany. Gdy zdobywasz wcielasz się w role romantyczki, która dla swojego wybranka może zrobić wszystko. Stajesz się wówczas kobietą niezwyciężoną, przechodzisz metamorfozy i przyjmujesz różne role, by tylko On zwrócił na Ciebie uwagę.

 • Mars w Bliźniętach:

Mars w Bliźniętach sprawia, że jesteś bystra, inteligentna i jednocześnie bardzo aktywna. Interesuje Cię dużo rzeczy, lubisz zdobywać nowe informacje i je gromadzić, nawet jeśli w danym momencie ich nie wykorzystasz. Na partnera wybierzesz zatem człowieka inteligentnego, bystrego, którzy zaimponuje Ci swoją otwartą postawą i towarzyskim obejściem. Istotne będą dla ciebie również zbliżone zainteresowania partnera.

 • Mars w Raku:

Mars w Raku sprawia, że są w Tobie jakby dwie osobowości. Jedna pragnie walczyć o miłość, a druga dąży do spokoju i harmonii w związku. I tak powstaje sprzeczność: z jednej strony masz silną potrzebę bycia z rodziną i najbliższymi, z drugiej pragniesz być wolna i niezależna. Jak znaleźć złoty środek? Musisz się sama nauczyć osiągania równowagi, a w tym może być pomocny odpowiedni partner.

W mężczyźnie poszukujesz ciepła, lojalności i stabilności. Potrzebny Ci ktoś, kto pomoże określić Twoje „ja” i będzie wiedział jak postąpić, gdy Ty będziesz wahała się między tym co robisz, a tym, czego pragniesz. Przede wszystkim potrzebujesz partnera, który zaofiaruje Ci swe wsparcie i zwiększy Twoją pewność siebie.

 • Mars w Lwie:

Jesteś osobą pewną siebie, energiczną, niezwykle aktywną i dynamiczną. Lubisz działać, a siedzenie w miejscu nudzi Cię i nie leży w Twojej naturze. Jesteś szlachetna i masz wielkie serce dla tych, których kochasz. Na partnera wybierasz zatem mężczyzn atrakcyjnych  fizycznie lub zwracających uwagę osiągniętą pozycją społeczną. Muszą wzbudzać oni podziw otoczenia – dodaje im atrakcyjności, której poszukujesz.

 • Mars w Pannie:

Jesteś obowiązkowa, uporządkowana i  dokładna, wręcz pedantyczna. Masz w sobie dużo energii i siły. Na partnera wybierzesz mężczyznę solidnego i pracowitego, odznaczającego się zdolnością radzenia sobie w życiu oraz zdyscyplinowanego.

Być może Twoim towarzyszem zostanie naukowiec, lekarz lub księgowy. Cenisz sobie skrupulatność, poczucie porządku i  ładu, predestynujące do wykonywania tych zawodów.

 • Mars w Wadze:

Mars w Wadze obdarza zdolnością zjednywania sobie popularności wśród innych ludzi. Twoja energia i witalność sprawia, że otoczenie lgnie do Ciebie, nie wyłączając mężczyzn. Twój partner powinien być jednak osobą ugodową. Powinna cechować go wewnętrzna harmonia oraz zdolność do osiągania kompromisu – nie lubisz się przecież kłócić. Mężczyzna Twojego życia powinien mieć w sobie również szczyptę romantyzmu oraz moc ciepła. Nie dla Ciebie jest zamknięty w sobie samotnik. Wybierzesz raczej osobę umiarkowanie spokojną, ale mającą wokół siebie grono znajomych.

 • Mars w Skorpionie:

Mars w Skorpionie obdarza silnym charakterem. Jesteś energiczny i silny wewnętrznie. Gdy podejmujesz się czegoś, zawsze starasz się doprowadzić to do końca. Na partnera wybierasz mężczyznę tajemniczego, atrakcyjnego fizycznie lub mającego  w sobie to „coś”, co Cię zatrzyma – nieuchwytny magnetyzm, który sama posiadasz. Wówczas pokochasz oddając cała siebie partnerowi.

W miłości jesteś namiętna i zazdrosna. Często pragniesz przejąć całkowitą kontrolę nad partnerem, samej zachowując wolność. Twój mężczyzna musi mieć albo uległą osobowość – ale wówczas szybko się nim znudzisz, albo bardzo silną – wówczas podczas kłótni mogą sypać się iskry, ale za to w sypialni czeka was ogień! 

 • Mars w Strzelcu:

Ponieważ nie lubisz być sama, może zdarzyć się, że dość nieostrożnie podejmiesz decyzję w sprawie małżeństwa czy partnerstwa. Tutaj zalecana jest większa ostrożność
i wstrzemięźliwość. Czasami lepiej poczekać chwilę na coś dobrego, bo warto.

W miłości lubisz zdobywać partnera, potrafisz tak bezpośrednio zaprezentować swoje uczucia, że często druga strona może być nimi zaskoczona, ale i zachwycona. Jesteś kreatywna i Twoja energia i pomysłowość mogą podbić serce partnera. Potrzebujesz u swojego boku partnera zrównoważonego, który pomoże Ci stworzyć dom, ale nie może to być powściągliwy introwertyk.

 • Mars w Koziorożcu:

Mars w Koziorożcu daje dużą odpowiedzialność i pracowitość. Trudno się z Tobą zaprzyjaźnić, na zewnątrz wydajesz się chłodna i niedostępna. Partnera może wybrać kierowana bardziej zdrowym rozsądkiem niż porywami serca. Cenisz mężczyzn solidnych, na których można polegać. Zwracasz uwagę zarówno na kwestie finansowe, jak i społeczne.

 • Mars w Wodniku:

W miłości jesteś otwarta i liberalna. Idealny partner dla Ciebie powinien być inteligentny, ale równocześnie respektować Twoje umiłowanie wolności i niezależności. Tylko na takich zasadach uda Ci się porozumieć z mężczyzną, tylko wówczas masz szansę na naprawdę szczęśliwe małżeństwo. W Twoim związku nie może zabraknąć też przyjaźni. To ona jest podstawą związku i tego, co chcesz razem z partnerem budować. 

 • Mars w Rybach:

Mars w Rybach wróży późne małżeństwo, wcale nie spieszysz się do osiągnięcia stabilizacji. Twój związek musi opierać się na partnerstwie, dlatego stroń od despotów i mężczyzn w typie macho, którzy będą próbowali narzucić Ci swoją wolę i sposób myślenia. Na partnerów  często wybierasz mężczyzn wrażliwych i ciepłych, wobec których masz nawet zapędy opiekuńcze.