Horoskop na 2019 rok: Zdrowie dla znaku zodiaku Waga w 2019 roku

Zdrowie Wagi w roku 2019 będzie dla niej powodem do zadowolenia.  Cały rok upłynie w dobrej formie zdrowotnej. Trzeba jednak zwrócić uwagę na możliwe zagrożenia, które mogą wystąpić w pierwszej połowie roku. Ryzyko zachorowania będzie miało swoje źródło w nadmiernym stresie, dużej ilości obowiązków oraz związanym z tym brakiem energii.

Dodatkowo Waga może odczuwać dyskomfort z powodu starych, nierozwiązanych problemów, które będą ją dręczyć w pierwszej połowie roku.  Dodatkowo, osoby urodzone pod znakiem Wagi powinny zwracać uwagę na ryzyko zarażenia się choroba wirusową.

Pomiędzy 13 stycznia a 20 lutego 2019 roku Wagi powinny zwrócić szczególną uwagę na swój układ nerwowy. Pojawia się bowiem ryzyko wystąpienia chorób, którym będzie towarzyszyć wysoka gorączka. Ponadto osoby urodzone pod znakiem Wagi powinny omijać miejsca gdzie występuje ryzyko obrażeń lub urazów. W każdym jednym przypadku należy jednak zachować ostrożność i nie podejmować się samoleczenia. Konsultacja lekarska zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem.

W okresie od 1 kwietnia do 12 maja Wagi powinny mieć się na baczności i uważać na sytuacje w których mogą ulec wypadkom. Ponadto, należy zwracać uwagę na to co jesz,  gdyż pojawia się ryzyko zatrucia pokarmowego. Wagi powinny przestrzegać zasad higieny i nie spożywać potraw z nieznanego źródła.

Pomiędzy 26 września a 12 listopada 2019 roku należy zwrócić szczególną uwagę na wzmocnienie układu odpornościowego. Zacznij się wysypiać, regularnie spożywać posiłki oraz przyjmuj witaminy i leki poprawiające wydolność organizmu. Wszystko to pozwoli uniknąć możliwych problemów wynikających ze zmiennych warunków powodowych. Gwiazdy będą sprzyjać zdrowiu Wagi jeżeli ta będzie o siebie dbała nawet w minimalnym stopniu.

Aktualizacja: 2019 rok