Horoskop na 2019 rok: Zdrowie dla znaku zodiaku Strzelec w 2019 roku

Rok 2019 będzie dla Strzelca okresem, w który będzie on czuł po prostu źle. Zmęczenie, spadek nastroju oraz poczucie bezcelowości będą towarzyszyły osobom urodzonym pod tym znakiem przez cały rok. Wchodzący w znak Strzelca Saturn będzie wymuszał zwrócenie szczególnej uwagi na sprawy związane ze zdrowiem.

W pierwszej połowie 2019 roku należy zaplanować urlop na okres letni. Dzięki temu pojawi się cel, do którego Strzelec może dążyć. Dodatkowo, odpoczynek od pracy będzie konieczny z uwagi na wyraźne osłabienie organizmu oraz nadwyrężenie stanu zdrowia nadmiarem obowiązków zawodowych.

Jednocześnie rok 2019 będzie czasem, w którym Strzelec będzie miał okazję do wyleczenie starych dolegliwości. W tym celu konieczne może okazać się zwrócenie w kierunku medycy niekonwencjonalnej.

Począwszy od 1 stycznia 2019 roku Strzelec znajdzie się w okresie, w którym powinien szczególna wagę przyłożyć do kwestii wzmocnienia swojego układu odpornościowego. Czas ten będzie trwał do 12 stycznia. Należy w tych dniach dołożyć wszelkich starań by wzmocnić organizm. Zdrowa dieta, witaminy ale także zwracanie się do lekarza z każdym niepokojącym symptomem będą do tego najlepszą droga.

W okresie wiosenno- letnim, pomiędzy 1 kwietnia a 12 czerwca, Strzelec będzie szczególnie narażony na choroby wynikające ze zmiennej pogody. Pojawienie się gorączki lub wyraźnego spadku formy może być pierwszym sygnałem rozwijającej się dolegliwości. Nie należy tego ignorować. Nawet najmniejsze symptomy powinny być zbadane przez specjalistę.  Strzelec będzie bowiem narażony na to, że nawet zwykła grypa stanie się powodem do leczenia szpitalnego. Pamiętaj zatem, by ciepło się ubierać i zakładać czapkę. Uszy oraz gardło Strzelca są najbardziej wrażliwe na zmiany temperatur i tym samym mogą stać się powodem bolesnych schorzeń.

Pomiędzy 25 czerwca a 8 sierpnia 2019 roku Strzelec powinien zwracać szczególną uwagę na to, co spożywa. Należy zachowywać wszelkie zalecenia higieny oraz nie jeść rzeczy z nieznanego źródła. Co więcej, należy uważać na przyjmowane leki.  Strzelec kategorycznie nie powinien zażywać sepecików, które nie zostały wypisane przez lekarza na recepcie.

Aktualizacja: 2019 rok