Horoskop na 2019 rok: Zdrowie dla znaku zodiaku Ryby w 2019 roku

Pierwsza połowa roku 2019 będzie upływała Rybom na dbaniu o swoje zdrowie. Nie będzie to jednak spowodowane problemami, a potrzebą odzyskania pełnej sprawności i kontroli nad swoim ciałem. Porady specjalistów oraz zabiegi profilaktyczne będą inwestycją w zdrowie Ryb, dzięki której będą one mogły cieszyć się dobrą formą przez długie lata. Gwiazdy będą sprzyjały tym, którzy zadbają o swój organizm. Będzie to dla Ryb wyjątkowa szansa by przywrócić do świetności stan swojego ciała i psychiki.

Druga połowa 2019 roku nie będzie już tak pomyślna w tej kwestii. Nie oznacza to jednak, że Ryby powinny przestać interesować się swoim zdrowiem.

W okresie wiosennym, pomiędzy 1 kwietnia a 12 maja 2019 roku Ryby powinny zadbać o swoje drogi oddechowe. Pojawia się bowiem ryzyko wystąpienia chorób takich, jak przeziębienie czy grypa.

W okresie od 9 sierpnia do 25 września Ryby powinny zwolnić nieco tempo swojego życia. Wzrasta bowiem ryzyko dolegliwości związanych z chorobami układu krążenia. Należy zwracać uwagę na ciśnienie krwi i wszystko to, co może powodować jego skoki. Należy również uważać na sytuacje, w których organizm może ulec wyziębieniu. Niska temperatura będzie powodem nie tylko kataru ale nawet zapalenia płuc.

Od 9 listopada do 31 grudnia 2019 roku Ryby będą w okresie, kiedy znacząco wzrasta ryzyko urazów lub wypadków. Należy zachowywać ostrożność i wystrzegać się sytuacji, które mogą stanowić zagrożenie. Dodatkowo Ryby powinny unikać niskich temperatur i ubierać się odpowiednio do pogody. Kiedy jednak przydarzy się już choroba należy udać się do lekarza i porzucić myśl o leczeniu się domowymi sposobami.

Pomiędzy 1 sierpnia a 6 września 2019 Ryby powinny unikać wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Zamierzona poprawa wyglądu nie zostanie osiągnięta. Co gorsze, przeprowadzone w tym okresie zabiegi estetyczne mogą być powodem poważnego uszczerbku na zdrowiu.

Aktualizacja: 2019 rok