Horoskop na 2019 rok: Zdrowie dla znaku zodiaku Lew w 2019 roku

Rok 2019 przyniesie Lwom kondycję zdrowotną, która będzie mogła być powodem do dumy. Nie można jednak popadać w samozadowolenie. Z dobrego zdrowia będą się cieszyć tylko ci spośród Lwów, którzy odpowiednio o siebie zadbają. Odpowiednia dieta i odrobina witamin pozwolą uniknąć jakichkolwiek dolegliwości.

Dla Lwów mających problemy z krążeniem wskazane jest, by unikać stresów oraz przepracowania. Nie należy lekceważyć najmniejszego nawet sygnału. Każdy skok ciśnienia krwi należy konsultować z kardiologiem. Lepiej dmuchać na zimne, niż żałować straconego w szpitalu czasu.

Lwy, które w pracy mają do czynienia z dużą ilością papierów do przeczytania mogą zacząć odczuwać problemy ze wzrokiem. Będzie to znak, że pora odpocząć i dać swojemu organizmowi czas na regenerację.

Wiele Lwów będzie musiało zadbać o swoje uzębienie. Pamiętaj, że regularne wizyty u stomatologa pozwolą uniknąć niepotrzebnego borowania. Wszystko jest w rękach Lwa, to on sam może i powinien zadbać o swoje zdrowie. Regularne wizyty u lekarza czy stomatologa to nie powód do wstydu, a po prostu element zdrowego trybu życia.

Pomiędzy 13 stycznia a 20 lutego 2019 roku Lwy powinny na siebie szczególnie uważać. Istnieje bowiem ryzyko urazów, które powstaną w wyniku wypadku w pracy. Należy wystrzegać się śliskich nawierzchni, które mogą stać się przyczyną olbrzymich problemów zdrowotnych. Ponadto w tym okresie Lwy powinny wzmocnić swoją odporność. Może bowiem pojawić się spore zagrożenie zarażenia się choroba wirusową.

W okresie wakacyjnym od 25 czerwca do 8 sierpnia 2019 roku Lwy powinny skupić się na swoim układzie trawiennym. Stres, nieregularne posiłki, a także brak snu mogą powodować poważne schorzenia żołądka oraz jelit. Lwy powinny zwracać uwagę na to, co spożywają. Wzrasta zagrożenie zatrucia pokarmowego.

Pomiędzy 13 listopada a końcem roku 2019 Lwy muszą dbać o swoje drogi moczowe. Pojawia się duże ryzyko wystąpienia chorób zakaźnych w tym obszarze.

Aktualizacja: 2019 rok