Horoskop na 2019 rok: Zdrowie dla znaku zodiaku Bliźnięta w 2019 roku

Rok 2019 przyniesie Bliźniętom kondycję zdrowotną, o jakiej osoby nie urodzone pod tym znakiem będą mogły tylko pomarzyć. Przez cały rok, poza drobnymi, sezonowymi dolegliwościami Bliźniąt nie spotka nic złego. Nie mogą ona jednak odpuścić dbania o swoje zdrowie.

Rok 2019 nie przyniesie nowych problemów zdrowotnych, ale dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt, które w latach wcześniejszych nabawiły się przewlekłych dolegliwości powinien być to czas ich ostatecznego wyleczenia. Przychylność gwiazd w otrzymaniu dobrej rady od lekarza przyjdzie do Bliźniąt w okresie od połowy czerwca do końca pierwszej połowy września. Będzie to czas, kiedy odnowią się stare dolegliwości dając znak, że najwyższa pora je wyleczyć. Zabiegi medyczne podjęte w tym okresie pozwolą na poprawę zdrowia, która będzie procentowała przez wiele lat.

W roku 2019 zalecane jest, by Bliźnięta ze szczególną uwagą i ostrożnością podchodziły do wszelkiego rodzaju zabiegów stomatologicznych. Poza sytuacja nadzwyczajnymi powinno się wręcz unikać niepotrzebnych interwencji dentystycznych.

Pomiędzy 1 kwietnia a 12 maja może nastąpić spadek ogólnej formy Bliźniąt. Należy zadbać o siebie, odpowiednio się ubierać i uważać, by nie zmarznąć. Osłabiona odporność może stać się powodem drobnych ale jednak uciążliwych dolegliwości takich, jak katar czy ból gardła. Nie warto lekceważyć pogody i odpowiedniego stroju. Nawet mały katar może przecież przekreślić ważne plany.

Od 9 sierpnia do 25 września 2019 roku Bliźnięta będą w okresie, w którym ich ciało powie „stop! Pora na urlop”. Zmęczenie wysiłkiem oraz stresem związanym z ogólnym obciążeniem obowiązkami odbije się na stanie zdrowia osób urodzonych pod tym znakiem. Należy odpocząć od pracy, a także pozwolić odpocząć swojemu organizmowi. Używki, ciężkostrawne posiłki i niedosypianie powinny zniknąć z codzienności Bliźniąt. Pora zadbać o siebie i dać sobie odrobinę luksusu by móc odzyskać wewnętrzny spokój i harmonię, które są podstawą dobrego stanu zdrowia.

Bliźniętom myślącym o poprawie swojego wyglądu, gwiazdy będą sprzyjały w okresie od 12 kwietnia do 5 czerwca 2019 roku. W tych dniach dobrze będzie poddać się zabiegowi estetycznemu. Spokojnie można sobie pozwolić na piercing czy tatuaż.

Aktualizacja: 2019 rok