Horoskop Wodnik na 2022 rok

Wodnik w roku 2022 będzie doświadczał wyjątkowo mocnych wpływów ze strony wielu ciał astralnych. Będą one jednak niejednoznaczne, a często, jak w przypadku Słońca i Merkurego wzajemnie wykluczające. Dlatego też mogą pojawiać się uczucie zakłopotania czy też wrażenie, że cały świat sprzysiągł się przeciwko Wodnikowi.

Szczegółowy horoskop na rok 2022

Pomiędzy Styczniem, a Kwietniem Wodniki znajdą się pod silnym, negatywnym wpływem Merkurego. Problemy będą pojawiały się niemal na każdym polu, szczególnie zaś będą odczuwalne w sferze zawodowej. Wodnik może znaleźć się nawet w takiej sytuacji, w której konieczność wypełniania swoich obowiązków pracowniczych stanie się ważniejsza niż zaplanowane dużo wcześniej wakacje czy rodzinne imprezy. I niestety będzie to konieczność. Praca w pierwszym okresie nowego roku musi być na pierwszym miejscu. Co więcej, Wodnik znajdzie się w takim punkcie, kiedy jego decyzje mogą tracić autorytet i moc. Dlatego w życiu zawodowym konieczne będzie korzystanie z pomocy osób o większym autorytecie. To swoiste podczepianie się pod osoby o lepszej energii może być kluczem do przetrwania ciężkich czasów. Urodzeni pod znakiem Wodnika nie powinni jednak panikować. Ciężka, ale nie przekraczająca ich możliwości praca będzie przynosić efekty, choć będą one wymagały wielu poświęceń.

W okresie pomiędzy Majem, a Lipcem 2022 roku Słońce będzie zmniejszać swój wpływ na osoby urodzone pod znakiem Wodnika. Będzie to jednak oznaczało, że Merkury zacznie wzmacniać swoje oddziaływanie. Dlatego też Wodnik musi uzbroić się na każdą ewentualność. Jednocześnie możliwym stanie się rozdzielenie uwagi pomiędzy pracą, a rodziną. Dzięki temu straty w życiu emocjonalnym będą mogły zostać uzupełnione. Trzeba jednak liczyć się z tym, że osoby zatrudnione na niskich stanowiskach mogą być wykorzystywane w pracy w sposób przypominający mięso armatnie – zawsze w pogotowiu i zawsze wysyłane do najgorszych zadań. Mimo to, Wodnik musi znaleźć siłę i czas na to, by zadbać o swoją rodzinę.

O ile w życiu zawodowym będzie chodzić o utrzymanie się na powierzchni, to w sprawach rodzinnych każdy wysiłek przyniesie bardzo wymierne korzyści. Jednocześnie osoby urodzone pod znakiem Wodnika powinny umieć grzecznie obchodzić się z ludźmi, którzy ich otaczają. Nie warto zanudzać kolegów przemyśleniami na temat istoty życia. Wodniki powinny starać się więcej słuchać niż mówić, dzięki temu możliwym stanie się uzyskanie wewnętrznego rozwoju, który z kolei przyniesie poczucie spokoju i siły. Tolerancja i umiejętne dzielenie się swoją wiedzą będzie kluczem do osiągnięcia dynamicznego rozwoju na każdym polu.

Pomiędzy Sierpniem, a Listopadem 2022 roku osoby urodzone pod znakiem Wodnika mogą czuć, jakby znajdowały się w zawieszeniu, tuż przed czymś niewyobrażalnie doniosłym, czego nie są w stanie zdefiniować. Gwiazdy nie określają jednak kiedy, a nawet czy takie zdarzenie będzie miało miejsce. To, co jest pewne to układ energii astralnych, który umożliwia Wodnikowi osiągnięcie czegoś naprawdę doniosłego. Jednak tylko od indywidualnych, osobistych cech zależeć będzie finalny efekt podejmowanych działań.

Oczkiem w głowie Wodnika w ostatnim okresie 2022 roku powinna być jednak rodzina. Po trudnych czasach, jakie nastały w połowie roku teraz jest idealny moment na to, by odbudować więzy rodzinne. Szczególną uwagę Wodnik powinien przywiązywać do tego, jak zachowuje się względem swoich bliskich. Niektóre cechy jego charakteru mogą bowiem okazać się nagle wyjątkowo drażniące, a co za tym idzie, mogą prowadzić do niepotrzebnych napięć. Będzie to wynikiem tego, iż rok 2022 jest dla bardzo wielu osób przełomowy i stanowiący początek ich nowej osobowości. Wszyscy się zmieniamy, dlatego trzeba trzymać rękę na pulsie i nie tracić nerwów tylko umiejętnie ulepszać samego siebie.

Podsumowując w Grudniu rok 2022 Wodnik będzie mógł być usatysfakcjonowany. Wyjątkowe i występujące w dużym natężenie pozytywne zdarzenia mogą napawać dumą. Jeżeli jednak pojawiły się pewne porażki, wtedy pamiętaj Wodniku, że czasami proces jest ważniejszych od jego pojedynczych etapów.

Aktualizacja: 2019 rok