Horoskop Waga na 2022 rok

Osoby urodzone pod znakiem Wagi doświadczą w nadchodzącym 2022 roku wyjątkowego czasu, który będzie obfitował w niezapomniane chwile. Co więcej, można się spodziewać nadejścia wyjątkowych i ważnych wydarzeń. Dzięki potężnemu wpływowi Słońca, które będzie ogromnym wsparciem Wagi będą mogły wykorzystać nadarzające się okazje do spełnienia własnych planów.

Energia płynąca ze Słońca będzie jednak, przynajmniej w pierwszej połowie roku, nieco dwuznaczna. Wyjątkowa aktywność Wenus, będzie tworzyć skutecznie blokującą wpływ Słońca barierę, która może powodować nadmierną emocjonalność Wagi. Stan ten będzie dodatkowo potęgowany przez silny wpływ pobudzającej siły Słońca. Dlatego też mogą występować okresy, w których energia naszej gwiazdy będzie przynosić nie do końca pozytywne skutki.

Szczegółowy horoskop na rok 2022

Kres sylwestrowych fajerwerków nie będzie oznaczał dla Wagi końca czasu świętowania. Od pierwszych dni Stycznia aż do końca drugiej dekady Kwietnia mogą się one spodziewać pasma sukcesów. Wyjątkowa energia oraz, sprawiające wrażenie nieograniczonych, możliwości będą przynosić Wadze powody do zadowolenia na niemal każdym polu życia.

Trzeba jednak być czujnym i nie dać się ponieść fali entuzjazmu. Ten wyjątkowy okres należy wykorzystywać z ogromną rozwagą i ostrożnością. Stąpanie twardo po ziemi przyniesie o wiele lepsze rezultaty niż błądzenie z głową w chmurach. Co więcej, Wagi nie powinny w pierwszym okresie nowego roku wdawać się w konflikty. Szczerość i chęć dowiedzenie swojej racji należy odłożyć na później. Póki co, trzeba z uśmiechem przeć na przód ku kolejnym stopniom sukcesów. Wagi mogą przy tym skupić się na swoim życiu zawodowym, gdyż w sferze uczuć mogą być pewne swoistej stabilizacji bez nagłych, wyjątkowych wydarzeń.

Od końca Kwietnia aż po Czerwiec 2022 roku Wagi będą odczuwać słabnący wpływ Słońca, którego energia będzie ustępować rosnącej sile Wenus. Szczególnie odczują to zaś Panie urodzone pod tym znakiem. Rzesze admiratorów mogą być powodem, przez który słowo romans przestanie kojarzyć tylko i wyłącznie z książkami Harlequina. Jednocześnie, gwiazdy doradzają wyjątkowa ostrożność, gdyż wpływ Wenus na życie emocjonalne Wag, może skończyć się dla nich chorobą natury intymnej. Dlatego niezależnie od podjętych decyzji, zawsze warto być przezornym. Mężczyźni urodzeni pod znakiem Wagi w przeciwieństwie do kobiet będą ten okres przeżywali stosunkowo spokojnie. Jednak i dla nich Wenus może przynieść kilka okazji do nawiązania niezobowiązującej relacji z płcią przeciwną. Nim jednak podejmą oni decyzję o małym romansie powinni mieć pewność, że mają pełnię kontroli nad daną sytuacją.

Pomiędzy Lipcem, a Wrześniem 2022 roku Wagi znajdą się w okresie stabilizacji i uspokojenia. Spadek energii płynącej z Wenus będzie dawał szansę na ukojenie nerwów po wyjątkowo dynamicznych pierwszych sześciu miesiącach roku. Będzie temu jednak towarzyszyło uczucie spadku witalności i ogólnego samopoczucia. Szczególnie będzie to widoczne w pracy, gdzie spadek motywacji będzie towarzyszył chęci poszukiwania duchowej odnowy. Wagi będą musiały nauczyć się dyscyplinować same siebie. Zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym trochę samokontroli pozwoli nie tylko osiągnąć zadowalający poziom efektywności ale także odzyskać duchową równowagę.

Ostatni rozdział roku 2022 będzie miał swój początek wraz z pierwszymi dniami Października i potrwa aż do Grudnia. Wagi powinny „wrzucić na luz” i nie koncentrować całej swojej uwagi na pracy. Warto nieco odpuścić i nie narzucać sobie zbyt wysokich oczekiwań, w przeciwnym razie może to przynieść opłakane skutki. To, co Wagi mogły osiągnąć w ciągu roku zostało już osiągnięte, a ostatnie miesiące roku 2022 to idealny czas na urlop.

W nadchodzącym roku Wagi powinny pamiętać, że nie wszystko co wymyślą będzie w ich w zasięgu. Choć może wydawać się, że wystarczy wyciągnąć rękę i sukcesy same spadną z nieba, to trzeba pamiętać, że pomimo sprzyjających gwiazd o wszystko będzie trzeba się postarać. Nie zakładaj więc Wago, że uda Ci się polecieć na Marsa, bo o wiele lepiej wyjdziesz na konkretnym planie lotu ale na wyspy Kanaryjskie.

Aktualizacja: 2019 rok