Horoskop Strzelec na 2022 rok

Strzelec w roku 2022 może liczyć na wyjątkowo silne wsparcie tylko jednej siły astralnej, ale będzie to moc potężnego Jowisza. Dzięki temu olbrzymie pokłady energii, którymi zarządza ta planeta, będą źródłem pozytywnej siły Strzelców. Inne ciała astralne będą pozostawały bądź to neutralne lub niestety negatywnie nastawione. Tym samym, pomimo potężnych strumieni energii płynącej z Jowisza rok może być dla Strzelca nieco niejednoznaczny.

Z jednej strony pewnym jest to, że na swojej drodze spotka on wiele okazji i osób, które mogą zaprowadzić go na sam szczyt. Jednocześnie zrządzenia losu mogą być na tyle złośliwe, że pokrzyżują wszelkie plany. Jednak powodzenia Strzelca w nowo rozpoczętym roku będzie zależało przede wszystkim od jego zdolności przewidywania pewnych zdarzeń i ich umiejętnego rozgrywania.

Szczegółowy horoskop na rok 2022

Początek roku od pierwszych dni Stycznia aż po Czerwiec będzie okresem, który może przypominać moment tuż przed wypuszczeniem strzały z łuku. Strzelec będzie wyczekiwał, nawet jeżeli wokół będzie będą pojawiać się chęci i okoliczności. Intuicja będzie mu bowiem podpowiadała, że cierpliwość przyniesie o wiele lepsze skutki niż nagły atak na pierwszą nadarzającą się okazję. Co ważne, Strzelec musi wykazać się przede wszystkim dużą ostrożnością. Pomoc Jowisza będzie pojawiać się zawsze w najtrudniejszych momentach, ale nie każda ważna decyzja będzie aż tak trudna. Dlatego też Strzelec musi umieć walczyć o swoje i nie tracić woli walki nawet wtedy, kiedy będzie się wydawało, że przeciwności są na zwycięskiej pozycji. Nawet jeżeli nie każda bitwa będzie wygrana, to trzeba pamiętać, że siła Jowisza pozwoli odnieść zwycięstwo w wojnie. Dotyczy to szczególnie Strzelców, które prowadzą własną działalność gospodarczą.

Natomiast w sferze emocjonalnej Strzelec musi zwrócić uwagę na swojego partnera, który może wpaść pod negatywne wpływy zazdrosnych osób. Nie próbuj jednak rozwiązywać tego problemu samodzielnie. Strzelec powinien skorzystać z pomocy osób bliskich dzięki, którym zrozumie jak naprawić swoje życie uczuciowe.

Od końca czerwca aż do połowy października wpływ Wenus będzie silnie ingerował w życie miłosne Strzelców. Nie jest to jednak dobra wiadomość. Strzelec powinien zachowywać wyjątkową ostrożność, bo wystarczy jeden fałszywy krok i wszystko co budował zawali się jak domek z kart. Zamiast rozwiązywania kłopotów lepiej jest ich unikać, dlatego też nie jest wskazane by udawać się na imprezy, które mogą sprzyjać romansom. Dotyczy to jednak nie tylko samego Strzelca ale także jego drugiej połowy. Wątpliwości dotyczące wierność swojego partnera będą jednym z głównych zmartwień Strzelca w tym okresie. Tak długo, jak będą one trwały życie rodzinne nie będzie powodem do radości. Co więcej, jeżeli będą one przeciągały się przez cały ten okres trzeba poważnie zastanowić się na własnym związkiem. Będzie to jednak trudne, gdyż także życie zawodowe nie będzie pozbawione zmartwień.

Strzelec będzie musiał dokładnie przeanalizować swoją karierę i na nowo określić swoje cele. Nie wszystko co uważał za istotne wciąż pozostaje tak ważne, jak na początku pracy zawodowej. W tym wyjątkowo napiętym okresie Strzelec nie może niestety liczyć na wsparcie w postaci sił witalnych ze strony Jowisza. Jedyne czego można oczekiwać od gwiazd to skuteczne przywracanie sił w ramach wypoczynku. Dlatego też osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny, jak najczęściej korzystać z chwil samotności.

Koniec roku 2022 może przynieść Strzelcom rozwiązanie wielu życiowych problemów. Jednym z nich na pewno będzie kwestia spraw miłosnych. Dla Strzelca singla nie będzie to okres pomyślnych łowów, natomiast dla tych, którzy są w stałych związkach koniec roku przyniesie prawdziwy test trwałości relacji. Osoby urodzone pod znakiem Strzelca nie powinny się jednak zbytnio denerwować taką perspektywą. Jedyne czego gwiazdy będą od nich wymagały by wszystko skończyło się dobrze, to płynięcie z prądem zdarzeń. Trzeba się jednak przygotować na to, że pewne uważane przez Strzelca za niezmienne zasady będą musiały zostać złamane.

Końcówka 2022 roku będzie zatem, podobnie jak wszystkie mijające dwanaście miesięcy pełna sprzeczności, które finalnie przyniosą Strzelcowi pozytywne rezultaty.

Aktualizacja: 2019 rok