Horoskop Ryby na 2022 rok

Kończące Zodiak Ryby mogą oczekiwać wyjątkowo udanego roku. Gwiazdy przepowiadają bowiem dwanaście miesięcy sukcesów. Wszystko to dzięki astralnemu patronowi Ryb – Jupiterowi. Będzie on wręcz wielbił ten znak i to już od pierwszych dni Stycznia. Nie oznacza to jednak, że Ryby mogą liczyć na czyste zrządzenia losu, takie jak wygrana na loterii czy niespodziewana darowizna od wujka z USA. Nie wszystko przyjdzie samo, ale to co przyjdzie będzie wynagradzać po dwakroć każdy wysiłek.

Szczegółowy horoskop na rok 2022

Nowy rok powita Ryby okresem trwającym od pierwszych dni Stycznia aż do połowy Kwietnia. Będzie to czas, kiedy otworzy się bardzo wiele możliwości. Osoby urodzone pod znakiem Ryb będą mogły wykorzystać swój unikalny zmysł kalkulacji i wyrachowania w celu wybierania tych szans, które przyniosą najlepsze rezultaty. Sytuacja taka będzie miała miejsce na każdym polu życia. Od pracy przez rodzinę aż do duchowego rozwoju. Jedyne o czym Ryby muszą pamiętać, to zachowanie umiaru. Nie można mieć wszystkiego, dlatego trzeba mądrze i na chłodno kalkulować przed otwarciem kolejnych drzwi.

Pomiędzy Kwietniem, a drugą połową Lipca 2022 roku Ryby znajdą się w nieco niejednoznacznej sytuacji. Choć energia płynącą z Jowisza wcale nie osłabnie to może jej zabraknąć na działania, do których zachęci Ryby Merkury oraz Wenus. Trzeba jednocześnie pamiętać, że pierwsze z tych ciał niebieskich ma zdolność do krzyżowania planów. Dlatego Ryby powinny pamiętać o maksymie, że przezorny jest zawsze ubezpieczony. Kiedy coś planujesz, zrób listę i wszystko sprawdź dwa razy.

Koniec Lipca to początek okresu trwającego do końca Października. Będzie to czas, w którym Ryby będą musiały zwrócić szczególną uwagę na swój rozwój duchowy. Jest to skutek wyjątkowo rozedrganych energii krążących wokół osób urodzonych pod znakiem Ryb. By móc zachować wewnętrzną równowagę konieczne jest wewnętrzne uspokojenie i złapanie harmonii. Dzięki przychylności gwiazd Ryby nie doświadczą żadnych większych problemów w pracy czy w życiu rodzinnym. Wszystko będzie płynęło własnym, dobrym rytmem. Będzie to dobry czas na odpoczynek, krótkie wakacje, które najlepiej spędzić w miejscu słynącym z właściwości energetycznych płynących z sił natury. Jest to szczególnie ważne dla Ryb, które podjęły decyzję o założeniu lub powiększeniu rodziny w roku 2016. Wyciszenie, znalezienie wewnętrznego spokoju i uzyskanie jasności umysłu będzie dla Ryb wręcz zbawienne.

Niemal cała jesień oraz zima aż do końca 2022 roku będą dla Ryb wyjątkowym i niezapomnianym czasem. Pełnym radości, szczęścia i jaskrawych, dobrych emocji. Można wręcz powiedzieć, że będzie to jeden długi okres bożonarodzeniowy. Co ważne, stanie się tak niezależnie od tego, jak osoby urodzone pod znakiem Ryb wykorzystały poprzednie okresy mijającego roku. To, co będzie się liczyło to indywidualne zdolności i możliwości. Wiele Ryb długo tłumiło w sobie naturalne talenty, które teraz mogą zostać uwolnione i prowadzić wprost na sam szczyt. Stanie się tak nawet wtedy, kiedy będzie się wydawało, że z dawnych umiejętności niewiele pozostało. Można wręcz powiedzieć, że wrodzone talenty Ryb będą, jak zdolność jazdy na rowerze – tego się po prostu nie zapomina. Z dnia na dzień wszystko będzie szło w bardzo pozytywnym kierunku.

W życiu zawodowym Ryby będą musiały skupić się nie na tyle na swoich obowiązkach, co na otoczeniu. Gwiazdy przewidują, że w tym okresie wokół osób urodzonych pod znakiem Ryb będzie bardzo wiele złej energii wynikającej z zazdrości kolegów z pracy. Nie jest jednak wskazane „kręcenie afer” czy szukanie i ukarania winnych. Ryby powinny trzymać rękę na pulsie i korzystać ze swoich talentów psychologicznych by zbierać wszystkie niezbędne informacje. Przyjmuj wszystko spokojnie i z dystansem, daj sprawom po prostu „się dziać”. Ryby nie powinny łapać byka z rogi, a jedynie patrzeć, w którą stronę on pędzi.

Nawet jeżeli będzie trzeba podjąć kilka istotnych decyzji, to nie zaburzy to żaden sposób bilansu energetycznego Ryb. Zwłaszcza, że będą one mogły liczyć na pomoc bliskich. Osoby urodzone pod znakiem Ryb powinny jednak pamiętać, by nie narzucać innym swojego zdania.

Rok 2022 zakończy się nie tylko mnóstwem wspaniałych wspomnień, ale przede wszystkich ogromnym, duchowym rozwojem.

Aktualizacja: 2019 rok