Horoskop numerologiczny na 2021 rok

Sprawdź swój horoskop numerologiczny na 2021 rok. Rok osobisty rozpoczyna się 24.09.2020 roku i trwa aż do 24.09.2021 roku.

Aby ocenić, jaką jesteś cyfrą numerologiczną – sumuje się cyfry daty urodzenia, aż do uzyskania jednej cyfry, będącej „liczbą urodzenia” danej osoby: – np. osoba urodzona 07-08-1974 r.: 7+8+1+9+7+4 = 36 ⇒ 3+6 = 9 czyli taka osoba jest numerologiczną dziewiątką.

Jeśli jesteś 1 wchodzisz w 6 rok osobisty

Rok osobisty 6

Szóstka wnosi do życia harmonię i pozytywne nastawienie, taki też będzie 2021 rok. Spokojnie możesz wziąć na siebie więcej obowiązków. Nie będzie sprawiała ci trudności wytężona praca, zaś zdrowie będzie wyjątkowo dopisywało. Będzie to również czas na podjęcie kluczowych decyzji, zarówno tych dotyczących życia prywatnego, jak i zawodowego. Jeśli będą one właściwe, zbliżysz się do realizacji celów zawodowych, a niektóre z nich nawet uda ci się osiągnąć. To również dobry okres pod względem finansowym – już nie będziesz się martwić niepewną sytuacją materialną, bowiem pojawią się nowe źródła dochodów. Bezpiecznie możesz zainwestować wolne środki, choćby w nieruchomości.

W związkach będzie to rok przełomowy, przynoszący nowe rozwiązania, nowe historie i nowe uczucia. To rodzina powinna być najważniejsza i dlatego musisz poświecić więcej uwagi relacjom łączącym cię z bliskimi osobami. Jednak czeka cię nie tylko praca nad związkiem, ale również miłe spotkania z przyjaciółmi, dużo uśmiechów i przyjemnych niespodzianek. Samotne osoby mają szansę na spotkanie kogoś, z kim rozważać będą wspólną przyszłość. Osoby pozostające w niesformalizowanych związkach, narzeczeni będą się pobierali, zaś nieudane relacje rozpadną się, by zrobić miejsce na nowe, lepsze uczucie.

Najlepszym miesiącem dla realizacji zawodowych planów będzie luty 2021 r., z kolei kwiecień 2021 r. przyniesie ze sobą sporo nowości, podobnie jak sierpień 2021 roku. To sprawia, że mogą zakończyć się stare sprawy, nadejdzie czyszczenie i szansa na nowe, lepsze jutro.

Jeśli jesteś 2 wchodzisz w 7 rok osobisty

Rok osobisty 7

Siódemka przyniesie głęboką refleksję, spokój ducha, czas w którym rozwiąże się wiele problemów oraz niedokończonych spraw. Staniesz się introwertykiem ceniącym sobie samotność, chwile medytacji, zagłębiania się w zakamarki swojego umysłu. To nie jest czas gwałtownych przemian w życiu zewnętrznym, ale wewnętrznym. To okres dojrzewania, podsumowań, przemyślenia swoich kolejnych kroków i przyznania się do popełnionych błędów oraz wyciągnięcia wniosków z bolesnych niekiedy lekcji. To również czas zadbania o własne zdrowie, kondycje psychiczną i fizyczną. Poćwicz oddychanie, wypróbuj ćwiczenia pozwalające pozbyć się stresu i napięcia z organizmu.

Osiągnięcia zawodowe, kariera, podwyższanie kwalifikacji – to wszystko zejdzie na dalszy plan. Należy wręcz unikać poważnych deklaracji w tym zakresie, a już szczególnie rozpoczynania nowych interesów. Mogą pojawić się przejściowe trudności finansowe oraz niepokój, co do bezpieczeństwa miejsca pracy. To jednocześnie może Cię pchnąć do spojrzenia na swoje życie z innej perspektywy, a może nawet do zmiany priorytetów i – co za tym idzie – zawodowych planów.

Dla stabilnych związków to dobry okres, cementujący głęboką relację na poziomie duchowości. W relacjach problematycznych, toksycznych, nieokreślonych może być gorąco i niekiedy nawet nieprzyjemnie. W trudnych chwilach warto zwrócić się o pomoc do przyjaciół, oni będą służyć wsparciem i ciepłym słowem.

Rok 2021 będzie niejednoznaczny, zaskakujący zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Jednak skupienie na pracy nad sobą oraz na rodzinie pomoże przetrwać. Zawirowania powinny uspokoić się w lutym, a w marcu 2019 r. zaświeci na twoim niebie słońce pozwalając snuć plany. Ten rok przygotuje cię na to wszystko, co wydarzy się w 2022 roku!

Jeśli jesteś 3 wchodzisz w 8 rok osobisty

Rok osobisty 8

Ósmy rok niesie ze sobą dobry czas, realizację planów na różnych płaszczyznach oraz poprawę sytuacji materialnej. Ten rok sprzyja wszelkim projektom, więc nie wahaj się przed przyjmowaniem nowych zleceń czy podejmowaniem nowatorskich działań. Ósemka to przede wszystkim okres, w którym zbierzesz to, co zasiałeś na przestrzeni ostatnich siedmiu lat – czas obfitych plonów pod warunkiem, że wykazałeś się rozwagą i ciężką pracą. W przeciwnym wypadku musisz być świadomy, że w pełni zasłużyłeś na karę.

Ten rok wymaga jednak rozwagi i panowania nad emocjami, szczególnie w kwestiach związanych z biznesem. Mogą otworzyć się zamknięte dotąd drzwi, pojawić nowe szanse. Jeśli będziesz ambitny, postawisz przed sobą cel, z pewnością tam dojdziesz, albo przynajmniej znajdziesz się na dobrej drodze do realizacji marzeń.

W 2021 roku sprawy uczuciowe zejdą na dalszy plan, co nie znaczy jednak, że możesz je całkowicie zaniedbać. Postaw na stabilizację i spokojną pracę nad podstawami dobrego związku. Osoby samotne mogą spotkać na swojej drodze ciepłą osobę, pragnącą stworzenia stałej, poważnej relacji.

Rok tak naprawdę zacznie się dla ciebie w lutym 2021 r., ale podjęte działania sprawią, że już w maju 2021 r. zbierzesz pierwsze owoce wcześniejszych działań. Lipiec 2021 r. będzie doskonałym czasem dla poprawy stanu twoich finansów, zaś listopad 2021 r. niesie ze sobą sporo nowości.

Jeśli jesteś 4 wchodzisz w 9 rok osobisty

Rok osobisty 9

Ten rok zamyka numerologiczny cykl i dlatego też niesie ze sobą pewne zagrożenia. Z jednej strony wszystkie działania podejmowane w poprzednich latach powinny się zakończyć, luźne wątki powiązać, a okazje, miejsca i ludzie ułożyć w sprzyjający obraz. Oczyszczony, odmieniony, nareszcie będziesz mieć miejsce na nowe rzeczy, które przyjdą w kolejnym roku. W tym roku musisz stanowczo odciąć się od przeszłości, od tego co było, szczególnie od tego, co się nie udało.

Z drugiej strony możesz mieć wrażenie, że spadają na ciebie wszystkie plagi i kary. Mogą pojawić się kłopoty zawodowe, finansowe, w życiu uczuciowym oraz problemy ze zdrowiem. Przygniatać cię może świadomość ogromu odpowiedzialności, a apatia i zniechęcenie może przerodzić się w myśli depresyjne. Paradoksalnie jednak, czasami trzeba osiągnąć dna, żeby się odbić, żeby wnieść w swoje życie nową jakość.

Zwróć w tym okresie większa uwagę na otaczającą się rzeczywistość, na rzeczy i na ludzi. Być może wokół ciebie jest ktoś, kto potrzebuje i liczy na pomoc, a ty masz w sobie siłę i energię, żeby odmienić czyjeś losy. Ostatnie lata to był okres koncentracji na tobie, więc teraz nadszedł czas zająć się problemami innych ludzi.

W związkach wielkie zmiany i porządków szczególnie, jeśli od dłuższego czasu tkwisz w relacji, która nie przynosi nikomu satysfakcji. Może pojawić się na horyzoncie nowa miłość, może pojawić się zdrada, możesz także poczuć ten ekscytujący dreszcz i motyle w brzuchu.

Na problemach w relacjach z bliskimi skup się szczególnie w lutym i czerwcu 2021 r., natomiast w maju i  sierpniu 2021 r. odnajdź w sobie energię do działania. 2022 rok będzie dla ciebie pełen niespodzianek i radości, ale twój poziom energii po tych wielkich porządkach w 2021 r. będzie bardzo niski, dlatego koniecznie pamiętaj o naładowaniu akumulatorów i odpoczynku.

Jeśli jesteś 5 wchodzisz w 1 rok osobisty

Rok osobisty 1

Stoisz u progu nowego życia – właśnie zaczyna się dla ciebie nowy cykl, dziewięcioletni okres zmian. Pierwsze pięć lat będzie najbardziej aktywnym czasem, dlatego musisz zebrać siły, by zmierzyć się ze wszystkimi nowościami, które na ciebie czekają. Ten pierwszy, nadchodzący rok, będzie miał kluczowe znaczenie dla kolejnych – to czas rozpoczynania nowych projektów, próbowania nowych rzeczy, podejmowania działań prowadzących do realizacji celów, spełnienia marzeń. Powodzenie zależy w dużym stopniu do twojej postawy, motywacji oraz podjętych decyzji. Jeśli rzeczywiście pragniesz zmian, nie pozwól, by ktokolwiek stanął ci na drodze. Powodzenie planów zależy również w dużej mierze od tego, czy dasz radę oderwać się od przeszłości oraz otworzyć, na pojawiające się możliwości. Jeśli będziesz pewny siebie i asertywny, będziesz w stanie przejąć kontrolę zarówno nad swoim życiem osobistym, jak i finansowym. To jest twój czas!

Nie jest ważne, czy planujesz otwarcie własnej działalności gospodarczej, myślisz o poważnych inwestycjach, czy też o zmianie pracy. Wykorzystując swoją wewnętrzną siłę i determinację osiągniesz wszystko, poczynając od poprawy sytuacji finansowej.

Jeśli jesteś osobą samotną, być może spotkasz na drodze miłość. Osoby pozostające w związku małżeńskim również doświadczą zmian – być może ponownie odkryjcie w partnerze to, co przed laty przyprawiło Was o szybsze bicie serca.

Największe zmiany w życiu będzie niósł ze sobą miesiąc kwiecień 2021 r., ale to lipiec 2021 r. będzie najlepszym momentem na rozpoczynanie nowych projektów zawodowych, a i wrzesień może stać się nowym początkiem czegoś ważnego i pięknego. Nie wypuść tylko tego szczęścia z dłoni i zwiększ wysiłki, by zamienić marzenia w rzeczywistość.

Jeśli jesteś 6 wchodzisz w 2 rok osobisty

Rok osobisty 2

W 2020 roku wiele się działo na różnych polach, ale w 2021 roku wszystko się uspokoi, wyciszy, spowolni. To będzie rok stabilizacji, spokojnego przystosowania się do nowych warunków, skupienia na sobie, ludziach dookoła oraz na pracy. To również czas weryfikacji podjętych planów oraz działań, zastanowienia się nad zasobami potrzebnymi do realizacji, w tym nad ludźmi, którzy mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu. Skorzystaj z proponowanej pomocy, bowiem wspólnie jesteś w stanie osiągnąć o wiele więcej. Minusem całej sytuacji jest to, że prawdopodobnie zostaniesz mediatorem w konfliktach pomiędzy osobami z twojego kręgu. Może to być bardzo wyczerpujące psychicznie, ty zaś w 2021 roku będziesz wyjątkowo wrażliwy na ludzkie problemy i krzywdę. Dlatego korzystaj ile możesz z odpoczynku i relaksu, zadbaj o równowagę wewnętrzną tak, żebyś mógł sam poczuć się ze sobą komfortowo.

Osoby samotne mogą wejść w nowy związek, zaś w życiu małżeńskim szykują się nowe obowiązki związane z żeńskim członkiem rodziny (córką, teściową). Sytuacja w związkach będzie zależała od minionych wydarzeń – szykuje się albo huczny ślub, albo rozstanie.

Najbardziej burzliwym miesiącem może być marzec 2021 roku, który prawdopodobnie przyniesie ze sobą wiele zmian. Jednak już w lipcu 2021 r. te zawirowania ulegną wyciszeniu, a w sierpniu odzyskasz siły, by moc podejmować właściwe decyzje. Musisz jednak uważać na miesiąc wrzesień 2021 roku – on będzie ciężkim miesiącem i musisz się zabezpieczyć przed niemiłymi niespodziankami. Warto ten rok poświęcić trosce o zdrowie i urodę.

Jeśli jesteś 7 wchodzisz w 3 rok osobisty

Rok osobisty 3

Trójka to najlepszy czas w całym dziewięcioletnim cyklu. To czas, który sprzyja realizacji planów, spełnieniu, szczęściu. Zyskasz szanse na wyrażenie siebie, na skorzystanie ze sprzyjających okoliczności, na twórczą realizację. Poczujesz, że masz w sobie więcej mocy, niż kiedykolwiek wcześniej. Pamiętaj jednak, by nie brać wszystkiego zbyt poważnie, by otworzyć się na nowe możliwości i spojrzeć na otoczenie życzliwym okiem. Otwórz swoje serce i umysł, a życie nagrodzi cię wspaniałym prezentem.

To będzie również czas towarzyskiej aktywności – spotkań z przyjaciółmi, wspólnych imprez i miło spędzonych chwil. Będziesz zainteresowany wszystkim i wszystkimi, wciągną cię również zajęcia dodatkowe, które wyzwolą dodatkowe pokłady kreatywności. Nie rozmieniaj się tylko na drobne i skoncentruj na tym, co naprawdę cię interesuje. Staraj się spojrzeć na życie nieco bardziej praktycznie, wykorzystaj swoje zdolności do poprawy sytuacji, również finansowej. Jeśli postawisz na organizację pracy i zadbasz o zarządzanie sobą w czasie, możesz osiągnąć niebywałe rezultaty, przejawiające się m.in. awansem czy premią. Kto wie, może nawet dostaniesz szansę na nagrodę w grach liczbowych?

Najmilej będzie toczyło się życie w sferze prywatnej. Odzyskanie równowagi emocjonalnej skutkować będzie prawdziwa sielanką w domu, a w wielu związkach mogą pojawić się dzieci. Osoby samotne maja szansę znaleźć miłość swojego życia, zaś pozostające w wolnych związkach – wreszcie je zalegalizować.

Najlepszym miesiącem na generowanie nowych pomysłów jest kwiecień 2021 r., ale to maj przyniesie działanie. Lipiec 2021 r. może wiązać się z nowym początkiem, nowymi projektami i planami, zaś na prawdziwe zmiany należy się przygotować w lutym. W styczniu będzie ci bardzo ciężko zmobilizować się do efektywnej pracy, zaś marzec przynieść może chwilowy chłód w relacjach z bliskimi.

Jeśli jesteś 8 wchodzisz w 4 rok osobisty

Rok osobisty 4

Czwórka może nieść ze sobą rozczarowania i wrażenie stagnacji, ale nie warto się temu uczuciu poddawać. W rzeczywistości bowiem to czas zabezpieczenia przyszłości, czas działania z odroczonym skutkiem. To rok wymagający pracy zarówno nad sobą, jak i realizacją planów i zamierzeń. Nie łudź się, że zobaczysz od razu rezultaty włożonego wysiłku. Pamiętaj, że teraz siejesz, natomiast czas żniw dopiero nadejdzie. Oddawaj się realizowanym działaniom z pasją i poświęceniem, a zostanie to dostrzeżone.

Cała energia powinna być skanalizowana na pracy, nauce, prowadzeniu interesów. To właśnie wysiłek w to włożony, przynosić będzie w dłuższej perspektywie korzystne efekty. Zadbaj o dobrą organizację, systematyczność i nie poddawaj się zniechęceniu. Kto wie, może nawet otrzymasz niespodziankę w postaci spadku?

W rodzinie możliwe ciche dni z powodu przejściowych kłopotów materialnych. Możesz odczuwać potrzebę samotności, albo przeciwnie – niezaspokojone pragnienie bliskości. W nowych związkach to czas poznawania siebie, zawierania kompromisów, budowania nowej jakości.

Ten dziwny czas może zaowocować problemami ze zdrowiem, a przede wszystkim niepokojącymi sygnałami ze strony kości, stawów oraz zębów.

Najwięcej zmian pojawi się w pierwszych trzech kwartałach, chociaż marzec powinien przynieść nieco spokoju. Czerwiec 2021 r. będzie niewątpliwie początkiem czegoś nowego i zapowiedzią tego, co wydarzy się do końca 2021 roku.

Jeśli jesteś 9 wchodzisz w 5 rok osobisty

Rok osobisty 5

Po nieco apatycznej 4, czeka cię rok pełen pozytywnych wydarzeń i zmian. Wraz z 1, jest to najbardziej aktywny rok w dziewięcioletnim cyklu, przynoszący wiele nowego we wszystkich sferach życia. Musisz otworzyć się na wszystko, co przyjdzie, a przy tym ostatecznie zapomnieć o przeszłości i o rozpamiętywaniu tego co nie wyszło, co się nie udało. Poczujesz gwałtowny przypływ optymizmu, złapiesz wiatr w żagle i popłyniesz na nieznane wody w kierunku realizacji marzeń. Będzie to wymagało od ciebie pewnej dozy ryzyka, ale rezultaty mogą przerosnąć najśmielsze oczekiwania. Piątka to bowiem rok zbierania plonów zasianych w poprzednich dwunastu miesiącach – jeśli wykorzystałeś dobrze ten czas na pracę i naukę, teraz możesz cieszyć się owocami. Mogą pojawić się nowe propozycje zawodowe: podwyżka, awans, a nawet zmiana pracy (również propozycje związane ze zmianą ścieżki zawodowej bądź miejsca zamieszkania).

Skorzystaj ze wszystkich możliwości, które się przed tobą otwierają i odważnie podchodź do nowych zadań. Musisz być elastyczny i chętny do działania i podejmowania nowych wyzwań. Jeśli będziesz stawiał opór zmianom, może to odbić się niekorzystnie na twoim życiu.

5 jest dobrym czasem dla biznesu, ale uważaj  na podpisywane kontrakty czy inne umowy, zadbaj o ewentualne wsparcie merytoryczne w tym zakresie tak, by nie ponosić negatywnych konsekwencji błędów czy przeoczeń.

W sferze życia osobistego to rok pełen spotkań w gronie znajomych, dobrej zabawy i uśmiechu. Jeśli masz dzieci, poświęcisz im sporo czasu, nawiążesz, albo odnowisz z nimi nić porozumienia i to niezależnie od tego, w jakim wieku są twoje pociechy. Uważaj tylko na pokusy – romanse mogą skończyć się fatalistycznym miłosnym trójkątem, który przynajmniej dla jednego z uczestników skończy się zawodem i złamanym sercem.

Działania biznesowe najlepiej podejmuj w marcu, a wówczas będziesz miał szansę ogrzewać się w blasku ważnych osób, co pomoże twoim interesom. Maj 2021 r. przyniesie prawdziwe odrodzenie i w sercu i w życiu – stanie się nowym początkiem. We wrześniu 2021 r. przygotuj się na przeszkody, ale i duże wyzwania.

Aktualizacja: 2020 rok