Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Wodnik

Dla Wodników rok 2020 będzie urozmaicony i znacznie ciekawszy od minionego. Wodniki będą mieć niebywałą okazję, aby zmienić swoje życie dokładnie w taki sposób, jaki tylko sobie wymarzą. Można powiedzieć, że Wodnikom przeznaczenie da możliwość budowania własnej przyszłości. Nie lekceważcie tego, ponieważ druga taka szansa nie prędko się pojawi.

W realizacji tych planów konieczne jednak będzie praca własnymi rękami. To może okazać się trudne i wymagające, ale nie niemożliwe. Tak czy inaczej, rok 2020 dla Wodników zapowiada się niezwykle emocjonująco. Niektóre zmiany mogą być dla Was naturalne, ale inne będą kompletnym zaskoczeniem. Poukładany, symetryczny świat nagle ulegnie zmianie, stając się znacznie ciekawszy i zaskakujący niż do tego momentu.

Nie zabraknie również zmian, które wywołają Wasze wątpliwości. Niektóre z nich zaistnieją niezależnie od Wasze woli. Lepiej oszczędzać swoje siły i nie stawiać im nieefektywnego oporu.

W pierwszej połowie 2020, relacje partnerskie będą mieć duże znaczenie dla Wodników. Jest to wspaniały czas na nawiązywanie nowych kontaktów i rozpoczęcie kolejnej udanej współpracy. Wasza aktywność zawodowa znacznie wzrośnie, co nie pozostanie niezauważone przez pracodawców. Wodniki, które są partnerami biznesowymi lub zajmują wysokie stanowiska, mogą liczyć na kolejny awans i wyższe zarobki. Rok 2019 dla Was wszystkich będzie dobrym czasem, aby zrealizować swoje pomysły zawodowe, szczególnie te, na które wcześniej nie mieliście odwagi.

Przez cały 2020 rok dla Wodników będzie charakterystyczny wysoki poziom aktywności. Nie tylko od strony biznesowej.

Początkiem drugiej połowy 2020 roku, Wodniki mogą wziąć udział w romantycznej przygodzie. Ale uwaga. Może ona wywrócić Wasze życie do góry nogami. Dlatego dobrze się zastanówcie, zanim się na nią zdecydujecie. Koniec roku będzie rozstrzygający, jeśli chodzi o uczucia. Wielu z Was usłyszy, od dawna wyczekiwane, słowa „Kocham Cię”.

W okresie letnim aktywność towarzyska Wodników może być nieco słabsza. Niewiele zapowiada również udane wyjazdy zagraniczne. Wakacje, jeśli będą, to najpewniej krajowe. Druga połowa 2020 roku to także dobry czas, aby zająć się kwestiami finansowymi, szczególnie jeżeli zamierzacie skorzystać z kredytu lub pożyczki.

Wasze zarobki zaczną się stabilizować, dając poczucie pewności i kusząc do większych inwestycji. Strzeżcie się jednak podejmowania ryzykownych ruchów. Kilka razy rozważcie wszystkie za i przeciw.

Wodniki urodzone między 2 a 8 lutego odczują szczególnie silnie skutki działania Urana. Planeta ta zapewni Wam siłę i motywację, a także odwagę. Nie zlękniecie się wyzwań, które u innych wywołują wątpliwości. Będziecie w stanie realizować swoje najśmielsze pomysły i projekty. Stare marzenia Wodników staną się w końcu rzeczywistością. Nie trzeba się również martwić o brak środków. Finanse jak nigdy do tej pory będą Wam sprzyjać.

Pozostałe Wodniki również powinny oczekiwać zmian w nowym roku. Dla wszystkich będą to wielkie szanse na przekształcenie marzeń w rzeczywistość.