Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Waga

Rok 2020 jest stworzony z myślą o Wagach. Już dawno nie miałyście tak udanego roku, jak 2020. Będzie to czas wielu pozytywnych zmian, na które czekałyście z utęsknieniem. Ale aby to się spełniło, musicie być przygotowanym na… wielkie zmiany.

Zmiany, o których często Wam się nawet nie śniło. Jeśli jednak jesteście wystarczająco dojrzałe i silne, to bez trudu stawicie czoła nadchodzącym metamorfozom. Pomimo dualizmu, Wagi są bardzo silnymi osobowościami, umiejącymi wywierać duży wpływ na innych ludzi. Jedyną słabością osób spod znaku Wagi są ich myśli i życzenia, ograniczające sposób i zasięg ich działania.

W pierwszej połowie 2020 roku Wagi powinny oczekiwać zmian w swoim otoczeniu. Twoi bliscy będą świadkami tego, jak stajecie się coraz bardziej kontaktowi, zaangażowani i zainteresowani tym, co wcześniej was nie obchodziło. W tym czasie wasz krąg społeczny znacznie wzrośnie. Będzie można zauważyć, że jesteście zainteresowani absolutnie wszystkim, co się wokół was znajduje.

To jednak również czas bolesnych doświadczeń. Może się bowiem zdarzyć, że zostaniecie zdradzeni przez bliską osobę. Jednak pomimo negatywnej strony tej sytuacji, nie należy się zbytnio przejmować. Traktujcie to jak dar od losu, który wyeliminował z Waszego otoczenia ludzi niegodnych zaufania. Pamiętajcie, że 2020 rok to czas dużych zmian – w tym również otaczających was ludzi.

Z kwestii przyziemnych, zauważycie poprawę swojej sytuacji materialnej. Ciągłym i szerokim strumieniem zaczną do Was napływać duże ilości pieniędzy. Okażą się one bardzo pomocne podczas wdrażania własnych projektów lub własnej działalności gospodarczej. Do każdej z tych czynności będziesz mieć wystarczająco dużo energii, dzięki czemu działania zamienią się w sukces. Przekonacie się również, że zdobywanie wiedzy może być przyjemne. Wiele czasu poświęcicie na przebywanie w bibliotekach, czytanie i poznawania nieznanych dotąd faktów.

W drugiej połowie roku Wagi mogą zmieniać swoje miejsce zamieszkania. Będziecie również odczuwać wielką chęć do zmiany scenerii – czy to przez wakacyjne podróże, zmianę miejsca pracy, czy udział w większych przedsięwzięciach lub misjach. W tym okresie Waga powinna zwrócić szczególną uwagę na swoje stosunki z rodziną. Pierwsza połowa roku była pod tym względem udana, jednak druga już niekoniecznie. Trzeba więc jej pomóc. Postaraj się, aby Twoje wojaże nie odcisnęły negatywnego piętna na reszcie domowników i bliskich, którym możesz zacząć poświęcać mniej czasu.

W tym okresie należy także skupić się na sprawach finansowych. Zwłaszcza w miesiącach letnich. Pomimo dobrych dochodów, Twoje wydatki mogą rosnąć w zastraszającym tempie. Jeżeli nie zadbasz o oszczędności, mogą Cię czekać poważne trudności finansowe. W czerwcu i wrześniu należy ograniczyć wydatki do minimum.

Wagi urodzone pomiędzy 6 a 12 października 2020 roku znajdują się pod wpływem Urana i Plutona. Dzięki temu będzie Wam łatwiej wprowadzić wiele zmian do swojego życia. Należy przy tym wspomnieć, że tych zmian jak najbardziej potrzebujecie. Dlatego nie próbujcie ich unikać. W obliczu tak licznych metamorfoz, starajcie się utrzymać swój optymizm i chęć do walki.

Pozostałe Wagi również mogą czuć się zadowolone. Pozbędziecie się nie tylko swoich lęków, ale i wrogów. Będziecie mądrzejsi i bardziej przebiegli, co pomoże Wam w przyszłości wygrać liczne bitwy.