Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Strzelec

Co czeka Strzelców w 2020 roku? Rok ten może im przynieść wiele znakomitych okazji do udanej zabawy. Początek może jednak okazać się trudny. Stany depresji, złe nastroje, a także drobniejsze niepowodzenia. To wszystko może się okazać zniechęcające do dalszego działania. Nie warto jednak się poddawać. Okres niepowodzeń i bierności dobiegnie końca wraz z nadejściem wiosny.

W tym czasie przyda się Strzelcom ich determinacja, wytrwałość, zdolność do ciężkiej pracy i zdrowe ambicje. To wszystko zapewni Wam sukces w Waszych przedsięwzięciach. Konieczne również będzie wzięcie większej odpowiedzialności za swoje życie. Tak czy inaczej trzeba będzie zdać sobie sprawę z tego, że pora zacząć działać i dorosnąć. Będziecie również robili coraz bardziej śmiałe plany. Pomimo że pozornie trudne do zrealizowania, uda Wam się je w całości wypełnić.

Strzelców w roku 2020 czekają liczne podróże do odległych krajów. Niektóre z nich mogą się okazać niebezpieczne. Kto jak kto, ale Łucznicy zawsze z takich sytuacji wychodzą bez szwanku. Zadbajcie jednak o swoją kondycję i przygotowanie. Oczywiście, nie wszyscy będą mieli okazję, aby zaspokoić swój głód podróży. Część z Was będzie musiała zadowolić się krótszymi podróżami, ograniczającymi się do lokalnych atrakcji. One również mogą się okazać ciekawe i obfitujące w liczne wydarzenia.

Pierwsza połowa 2020 roku będzie dla Strzelców korzystna w zakresie obsługi spraw związanych z edukacją i podnoszeniem własnych kwalifikacji. Ci z Was, którzy myślą o kontynuowaniu lub podjęciu studiów nie powinni mieć żadnych wątpliwości. Jest to słuszna decyzja. W drugiej połowie roku Strzelcy będą jeszcze bardziej pełni energii, determinacji i wiary w siebie niż na początku roku. To w tym czasie szanse zdobycia władzy staną się największe. Koniec 2019 roku okaże się szczególnie korzystny dla Strzelców, realizujących się w kreatywnych zawodach.

Osoby spod znaku strzelca urodzone w czasie od 22 listopada do 02 grudnia muszą zwrócić w 2020 roku uwagę na swój stan zdrowia. Twoje ciało może w tym okresie ulegać licznym dolegliwościom. Będzie to efekt stresów z przeszłości. Pamiętaj o zapewnieniu sobie odpowiedniej dawki odpoczynku i niezbędnym leczeniu.

Ci, którzy urodzili się pomiędzy 3 a 10 grudnia przekonają się, że 2020 rok przyniesie wiele zmian w ich typowym, codziennym zachowaniu. Mogą to być nieoczekiwane propozycje zmiany pracy, miejsca zamieszkania. W każdym razie, macie niesamowitą okazję do tego, aby zmienić swoje życie na lepsze! Jednak, w przeciwieństwie do innych Strzelców, te osoby będą podatne na liczne wątpliwości. Czy nasze działania są słuszne? To często pojawiające się pytanie.

Strzelce, które przyszły na świat w okresie od 11 do 21 grudnia będą musiały podejmować w 2020 roku decyzje związane ze swoimi życiowymi partnerami. Nierzadko czeka ich przejęcie nowych obowiązków. W rodzinie może pojawić się również nowa osoba. Niektórym z Was może do oczu zawitać widmo rozwodu lub ślubu. W każdej z tych sytuacji trzeba pamiętać, aby unikać wszelkich spraw sądowych i innych sporów majątkowych – zwłaszcza z bliską rodziną.