Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Skorpion

W 2019 roku Skorpiony będą kontynuować swój marsz zwycięstwa. Marsz, który jak pamiętacie zaczął się rok temu. Pozytywne zmiany w drugiej połowie 2020 roku będą stanowić korzystny impuls do dalszych wydarzeń, mających swoje miejsce jesienią 2020 roku. Będzie to dla Was chwila prawdy i osobistego triumfu. Potwierdzenie słuszności wybrania takiej, a nie innej drogi. W 2020 nie będziecie mogli narzekać na brak szans, pomocnych w realizowaniu swoich dalszych planów.

W pierwszej połowie 2020 roku wzrośnie Wasza aktywność społeczna. Skorpiony staną się popularniejsze i będzie o nich głośno. Znajdzie to odzwierciedlenie w wielu dziedzinach Waszego życia. W osiągnięciu sukcesu pomoże Wam profesjonalny wygląd i wszystko inne, co jest związane z biznesem. Staniecie się jeszcze bardziej ambitni niż do tej pory, a jednocześnie poczujecie pragnienie bycia rozpoznawalnym. Pamiętajcie jednak o tym, że pyszałkowatość i nadmierna duma może bardzo szybko zniweczyć Wasze plany, rujnując to wszystko, co do tej pory zdobyliście.

Mimo to, szanse na sukces są na wyciągnięcie ręki dla Was. Szczególnie początkiem 2020 roku Skorpiony będą bardzo pewne siebie i przekonane o wielkich możliwościach odniesienia zwycięstwa. Jedynie niekiedy mogą Was dopaść trudniejsze chwile, zwątpienie. Poczujecie wtedy, że macie problemy z komunikacją i realizacją planów. Możecie mieć nawet wątpliwości,  czy naprawdę są one tak dobre, jak wcześniej sądziliście. Musicie wytrzymać te trudne, ale krótkie momenty. Nastąpi po nich Wasze odrodzenie i na nowo z pełnym optymizmem rzucicie się w wir przygody.

Warto odnotować, że w pierwszej połowie 2020 roku wszystkie sprawy związane z podpisywaniem ważnych dokumentów będą sprawnie załatwiane. Może to oznaczać szybkie otrzymanie kredytu, założenie firmy lub zawarcie intratnego kontraktu. Jest to czas wielkiego i szybkiego rozwoju zawodowego i osobistego. Konsekwencją tego będą wyższe zarobki i częstsze podróże.

Druga połowa 2020 roku będzie nieco bardziej wymagająca. Trzeba się w niej skupić na realizowaniu projektów. Wytężona praca będzie trwała aż do grudnia 2020 roku. Dopiero święta okażą się chwilą wytchnienia, którą chętnie spędzicie w gronie rodziny, w scenerii innej niż dotąd. Ponadto, w tym czasie zaczniecie jeszcze bardziej doceniać takie rzeczy jak przyjaźń i uczestnictwo w większych wydarzeniach rodzinnych.

Skorpiony urodzone pomiędzy 29 października a 1 listopada zauważą że ich zmysł estetyki uległ wyostrzeniu. Czeka Was poważne reforma upodobań i przyzwyczajeń. Staniecie się dojrzali, wysublimowani i bardziej wymagający. Zarówno wobec siebie, jak i swoich partnerów. Staniecie się smakoszami zdrowego jedzenia, znawcami muzyki i sztuki, a także krytykami niegodziwości.

Ci, którzy urodzili się w pomiędzy 6 a 8 listopada doświadczą poważnych życiowych zmian. Będą to jednak zmiany z korzystnym wpływem na przyszłość. Poprawie mogą ulec Wasze partnerskie relacje, sprawiając że związek nabierze tempa, a Wy poczujecie się w nim pełni i szczęśliwi.