Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Ryby

Ryby to najbardziej tajemnicze ze wszystkich znaków zodiaku. Typowy dla Ryb, introwertyczny charakter może w roku 2020 ulec pewnym zmianom. Ryby coraz szerzej i chętniej zaczną otwierać oczy na świat, z radością dostrzegając to, co się wokół nich dzieje.

Ryby będą niezwykle skupione i tolerancyjne, a także chętne na podejmowanie nowych wyzwań. Nie będą mieć problemów, aby zakończyć to, co już dawno zaczęły. Rok 2020 będzie korzystny dla tych Ryb, które odważą się na wprowadzenie pewnych zmian w swoim życiu. Można zaryzykować stwierdzenie, że spora liczba Ryb okaże się pracoholikami i karierowiczami, pozostającymi w uśpieniu przez dłuższy czas. Nie należy jednak odmawiać sobie przyjemności przebywania z rodziną i przyjaciółmi, lub wakacyjnych, dalszych wyjazdów.

Dość często presja społeczna sprawia, że Ryby tłumią swoje naturalne zdolności przywódcze, dostosowując się do norm życia publicznego. Ryby przez większość życia ukrywają się za maską, nie pokazując swojego prawdziwego oblicza. Przebywając w świecie wiecznego smutku, nie mogą liczyć na pomoc z żadnej ze stron. Aż do teraz. Rok 2020 okaże się przełomowy, jeżeli chodzi o wyrażanie emocji przez Ryby. W końcu zrzucicie ciężkie kajdany, które ograniczały Waszą wolność. Zamiast ukrywać swoje najlepsze pomyły, nareszcie zaczniecie o nich głośno mówić, co spotka się z wielką falą uznania.

W pierwszej połowie 2020 roku Ryby zauważą, że praca i kariera jest dla nich najważniejsza. To nic złego. Będzie to dobry czas, aby znaleźć lepszą pracę lub starać się o podwyżkę. W tym czasie należy zwrócić większą uwagę na relacje z kolegami i ogólną atmosferę w miejscu pracy.

Jeżeli jesteś zadowolony ze swojej obecnej pracy, to w pierwszych miesiącach 2020 roku możesz spodziewać się awansu. Będzie to jednak oznaczało większą ilość obowiązków, na które powinieneś być przygotowany.

Ucierpi na tym Wasze życie rodzinne, ale poprawie ulegną finanse. Będąc mocno zaangażowanym w o to co robisz, można łatwo zapomnieć o sobie i swoim zdrowiu.  A Ryby bardzo często cierpią na różne dolegliwości, wymagające lekarskich konsultacji.

W drugiej połowie 2020 roku uwaga Ryb zostanie skierowana na sferę stosunków partnerskich. Jesień 2020 roku będzie pod tym względem przełomowa. Związki miłosne Ryb ulegną odbudowania. Chłód zacznie ponownie zmieniać się w gorące uczucie pełne pożądania. Ryby, które nie są w związkach małżeńskich mogą liczyć na większą liczbę udanych flirtów. Część z nich przerodzi się w płomienne romanse i miłość.

Ryby urodzone pomiędzy 20 a 24 lutego będą pod wyraźnym wpływem Saturna. W 2020 roku wiele pytań nadal pozostanie bez odpowiedzi. Nie spiesz się. Przeszkody są do pokonania i mają swój cel. Spróbuje je zaakceptować, zamiast z nimi walczyć. Najlepszym rozwiązaniem dla Ryb będzie w tej sytuacji płynięcie z rzeką, a nie pod nurt.