Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Rak

Drogie Raki! Spodziewajcie się naprawdę niesamowitego, a może wręcz bajkowego 2020 roku. Spotkają Was takie zmiany, o których inni mogą tylko marzyć. Nie ominie Was jednak udzielenie odpowiedzi na trudne pytania. Czego się boicie w swoim życiu? Czy jesteście gotowi na duże zmiany? A może bardziej liczy się dla Was bezpieczna, choć monotonna stagnacja i uporządkowanie? Przyjdzie pora, kiedy będziecie musieli sobie samo na to wszystko odpowiedzieć. Do tego czasu jednak nie musicie się niczego obawiać. Horoskop nie przewiduje dla Was żadnych przykrych niespodzianek, a wręcz przeciwnie – spełnienie wszelkich marzeń.

2020 rok dla Raków okaże się naprawdę przełomowy. Będzie to rok, w którym można albo przerwać swoje bezpieczne błędne koło i zacząć żyć pełnią życia, albo pozostać w nim i nadal udawać szczęśliwych. W tym roku będziecie mieli szansę uwolnienia się od dogmatów i wpływów zewnętrznych, które trzymają Wasze ręce związanymi. Życie da Wam szansę – wolność jest w zasięgu Waszych rąk.

Pierwsza połowa 2020 roku sprawi, że poczujecie iż wszystko macie pod kontrolą. Życie rodzinne, zawodowe i towarzyskie. Wszystko będzie dokładnie takie, jak tego oczekujecie. Również kariera i finansowa stabilizacja nie ulegną zachwianiu. Aż do nadejście drugiej połowy roku. Wówczas będziecie musieli zrewidować swoje priorytet i odważnie zdecydować, co jest ważne a co nie.

Jeżeli wykażecie się odwagą, spotka Was nagroda. Dla odważnych Raków druga połowa 2020 będzie tak udana, że zapewni im finansową stabilność na kolejne długie lata. Jednak nic samo się nie dzieje. Potrzebny będzie Wasz wkład i wysiłek w budowanie swojej bezpiecznej i komfortowej przyszłości. Raki, które nie podejmą tego wyzwania, muszą się liczyć z poważnymi problemami natury zdrowotnej. Od depresji i ubolewania nad straconymi szansami, po przewlekłe i trudne w leczeniu choroby. Należy o tym pamiętać i robić wszystko, aby nie doprowadzić do tego stanu. Zwracajcie uwagi na swoje dawno nie leczone dolegliwości i zapomniane kontrolne badania lekarskie. Druga połowa 2020 roku będzie również dobrym momentem na zmianę samochodu na większy, bardziej komfortowy i bezpieczniejszy. Korzystne transakcje finansowe ułatwią Wam dokonanie takiego zakupu.

Raki urodzone pomiędzy 21 czerwca, a 1 lipca zauważą, że w 2020 roku ich kreatywność wzrośnie. Poczujecie chęć realizowania się w sztuce. Kurs projektowania, wieczorowe studia, lub podjęcie współpracy z serwisem internetowym wydaje się być doskonałym pomysłem. Zaczniecie się realizować w kierunkach, które od zawsze Wam się podobały.

Osoby urodzone w okresie od 2 do 11 lipca będą silnie uzależnione od wpływu Plutona i Urana. Należy w nadchodzącym 2020 roku zwrócić szczególną uwagę na życie osobiste i społeczne. Raki z tej grupy będą musieć podjąć ważną, ale trudną decyzję, która całkowicie zmieni bieg ich życia. Nie starajcie się opierać nadchodzącym zmianom, bo i tak nie zdołacie pokonać tych dwóch planet. Musicie uwierzyć, że szczęście czeka za zakrętem, nawet jeśli wydaje się on ostry i niebezpieczny.

Raki urodzone w pozostały terminach nie powinny się spodziewać niczego zaskakującego. Was również czekają rozliczne wyboru, ale nie powinniście mieć większych problemów z podejmowaniem decyzji. Ich stawka nie będzie już tak poważna jak we wcześniejszych przypadkach.