Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Panna

Osoby urodzone pod znakiem Panny bardzo często doświadczają uczucia niepokoju. Czasami trudnego do zdefiniowania. Pieniądze, rodzina, praca i zdrowie. To wszystko sprawia, że możecie nadmiernie martwić się o rzeczy ważne mniej lub bardziej. Dla osób Panien rok 2020 zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza z nich to okres przewidywania, planowania i oszczędzania energii, zaś druga to czas wzmożonych nowych działań.

W pierwszej połowie 2020 roku Panny mogą nie czuć się aktywne rodzinnie, towarzysko, zawodowo lub społecznie. Zamiast tego będą wolały spędzać czas w cichej i spokojnej domowej atmosferze. Często będziecie skłonne do samotności i pozostania wyłącznie w gronie najbliższych, zaufanych osób. Nie będziecie jednak czuć się samotnie. Wręcz przeciwnie – będzie to czas, kiedy otuli Was spokój i cisza oraz zadowolenie z życia. Będziecie szczęśliwe, wiedząc że nadarzyła się okazja aby posiedzieć dłużej nad książką lub obejrzenia dawno zapomnianego filmu. Innymi słowy, początek 2020 roku będzie dla Panien bardzo marzycielski, retrospekcyjny i twórczy. Nie dziwcie się więc, że inne osoby mogą chcieć Was motywować do działania, odbierając Wasze zachowanie jako stan depresji lub samotności.

W drugiej połowie 2020 roku zachowanie Panien ulegnie diametralnej zmianie. Z cichych i spokojnych osobników zamienią się w wulkany energii i działania. Będziecie z entuzjazmem realizować swoje pieczołowicie dopracowane plany i pomysły. Szczególnie aktywny okaże się pod tym względem sierpień. W tym czasie pojawią się również nowe możliwości i perspektywy zagranicznych wyjazdów. Poznacie różne kultury, a także zdobędziecie umiejętność porozumiewania się w innych językach. W horoskopie przygotowanym dla Panien widać również możliwość podjęcia współpracy z zagranicznymi partnerami, co dobrze wróży sprawom finansowym.

Panny urodzone w okresie od 29 sierpnia do 2 września pozostaną przez większą część roku pod wpływem sentymentalizmu i wrażliwości. Będzie to szczególnie mocno odczuwalne w lecie. To również wtedy Panny staną się znacznie milsze niż zwykle i bardziej ufne. Niestety nie można tutaj mówić o emocjonalnej stabilności. Będziecie ulegać częstym wahaniom nastroju. Jednego razu będziecie dzikie i nieprzewidywalne, zaś innego będziecie symbolem spokoju i opanowania.

Ludzie spod znaku Panny, urodzeni między 6 a 8 września będą doświadczać licznych i poważnych zmian w swoim życiu. Wiele spraw ujrzą w zupełnie nowym świetle. Lista wartości ulegnie solidnemu przetasowaniu. To również czas pozytywnych zmian oraz uwolnienia się od bolesnego widma przeszłości. Wspomnienia nieudanego związku, trauma po wypadku lub rozgoryczenie z powodu utraty pracy. O tym wszystkim wreszcie zapomnicie i zaczniecie żyć pełnią życia.

Z kolei Panny urodzone pomiędzy 6 a 13 września będą pod wpływem planety Chiron. W trakcie nadchodzącego roku powinniście zwrócić szczególną uwagę na stosunki partnerskie, zarówno w biznesie, jak i życiu osobistym. Możliwe są dla Was rozwody, rozpady związków i liczne nieporozumienia na gruncie zawodowym lub towarzyskim. Bądźcie szczególnie czujni podczas podpisywania ważnych dokumentów i umów. Ogólnie jednak 2015 rok zapowiada się dla was spokojnie, a wszelkie nieporozumienia w końcu uda się szczęśliwie rozwiązać.