Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Lew

Lwy w 2020 roku zaliczają się do grona szczęśliwców. Wszystko o czym marzycie zostanie spełnione. I to na jeszcze lepszych warunkach, niż mogliście się spodziewać. To zasługa Jowisza i innych planet, umacniających Waszą królewskość.

W pierwszej połowie roku Lwy staną się bardziej powściągliwe niż zwykle. Pójdzie to jednak w parze ze wzrostem odwagi i waleczności. Lwy staną się w tym czasie gotowe do walki o to, co dla nich najważniejsze. Jak można się spodziewać, wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Szczególnie w marcu i kwietniu 2020 roku będą znajdować się samym centrum uwagi. Zwiastują to liczne spotkania towarzyskie i imprezy, na których Lwy zaczną brylować swoim wdziękiem i osobistą charyzmą. Na szczęście, pomimo że Wasza popularność zacznie szybko rosnąć, nie doprowadzi to do stanu, w którym woda sodowa uderza wam do głowy. Ci z was, którzy prowadzili dotąd skromne życie, nie zachłysną się luksusem i sławą, a nadal pozostaną wierni sobie i swoim ideałom.

W drugiej połowie roku Lwy staną się bardziej życzliwe, pomocne i wspaniałomyślne dla innych. Te nowo odkryte cechy charakteru przysporzą Wam jeszcze więcej popularności i szacunku u znajomych i kolegów. W tym czasie część z Was może dążyć do zmiany w swoim wyglądzie. Metamorfoza fryzury, nowy styl ubierania, aż po rzeźbienie nowej sylwetki na siłowni. To będzie dobry czas, aby śmiało i odważnie eksperymentować ze swoim image’em.

Jednak myli się ten, kto sądzi, że tylko na swoim wyglądzie skupią się Lwy. Druga połowa 2020 roku  będzie również koncentrować się na kwestiach materialnego dobrobytu i stabilności finansowej. To w tym czasie Lwy mogą oczekiwać ciekawych projektów z dużym potencjałem zarobku.

Szczególną uwagę Lwy powinny zwrócić na letnie miesiące. To wtedy Saturn będzie miał negatywny wpływ na Wasze relacje rodzinne. W tym czasie Lwy powinny przede wszystkim pozostawać w bliskim kontakcie z najbliższymi im osobami. Zaangażowanie, częste rozmowy i wspólne rozwiązywanie rodzinnych problemów scalą Was, pozwalając płynnie przejść ten trudny okres.

Jeżeli w nadchodzącym roku planujecie jakieś remonty, lepiej pozostawić je na miesiące wiosenne lub jesienne. Lato nie będzie sprzyjało żadnym większym wyzwaniom, poza tymi zawodowymi.

Lwy urodzone między 4 a 11 sierpnia 2020 roku, mogą w pełni liczyć na bezwarunkowe poparcie z góry. Zauważycie wiele niezwykłych zmian zachodzących w Waszym życiu. Istniejące problemy szybko znajdą rozwiązanie, a plany zostaną urzeczywistnione. Będzie nad Wami czuwał Jowisz, przy współudziale Urana. To on odpowiada za Wasze ambicje zawodowe i ciągłe chęci do samodoskonalenia się.

Pozostałe osoby spod znaku Lwa nie powinny się jednak zniechęcać. Wasze możliwości również nie będą ulegały wyczerpaniu. Z każdym nadchodzącym dniem odkrywacie w sobie nowy potencjał i umiejętności, które zaczniecie wykorzystywać w nowy, bardzo kreatywny i dochodowy sposób. Otworzą się przed Wami perspektywy uzyskania lepszej pracy, a dla części z Was będzie to dobry czas na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.