Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Byk

Znalezienie sensu życia od zawsze było najważniejszym zadaniem dla ludzkości. Poszukiwania były realizowane na wiele sposobów. Przy użyciu religii, astrologii, przepowiedni, okultyzmu i wielu innych metod. Rok 2020 dla Byków upłynie również pod znakiem poszukiwania sensu życia.

W nadchodzących dwunastu miesiącach 2020 roku Byki będą podejmować liczne próby zrozumienia siebie i tego co je otacza. Nie zabraknie w tym czasie wielu wydarzeń, które będą miały dla nich duże znaczenie. Będzie to rok aktywny, upływający na realizowaniu mniejszych i większych wyzwań. Każde z nich będzie miało jeden cel – dotarcie do swojego świętego Graala i przekształceniu swojego życia w coś innego. Nie jesteś pewien czy temu podołasz? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Pomimo że zadanie wydaje się trudne i wymagające, to gwiazdy będą Ci sprzyjać. Ze swoim intelektem i motywacją, oraz niewielką pomocą planet bez trudu zdołasz zrealizować te cele.

Dla Byków sprawy wyższej egzystencji zawsze stały na samej górze życiowych priorytetów. Jednak życie składa się również z bardziej przyziemnych spraw, na które również trzeba zwracać uwagę. Jak więc przedstawiają się pozostałe aspekty życia Byków w roku 2020?

Pierwsza połowa 2020 roku będzie miała powolne tempo i stały rytm życia. Będzie to bardzo wygodne. Do tego stopnia, że łatwo przyzwyczaicie się do tak komfortowej i bezproblemowej egzystencji. Niestety nie będzie to mogło pozostać na zawsze. Warto więc wykorzystać ten czas na odpoczynek i zregenerowanie sił. Może to być dobra chwila na odwiedzenie starych przyjaciół, lub wyjechanie z partnerem na dawno odkładany urlop. Postarajcie się okres spokoju wykorzystać na oczyszczenie swojego umysłu. Wewnętrzna harmonia przyda Wam się już niebawem.

Druga połowa 2020 roku będzie znacznie bardziej intensywna od pierwszej. Bezczynność pozostanie ostatnią rzeczą, na którą będziecie mogli sobie pozwolić. Wiele Byków rozwiąże w tym czasie swoje mieszkaniowe problemy. Ci, którzy nie posiadają własnego domu, mogą otrzymać szansę jego kupienia lub wybudowania. Byki, które już są posiadaczami nieruchomości mogą oczekiwać dużego napływu gotówki, która pozwoli je jeszcze bardziej ulepszyć. Pamiętajcie jednak, że inwestycje w nieruchomości zawsze oznaczają wydatki. Dlatego nie zapominajcie o gromadzeniu funduszy i nie żyjcie ponad stan.

Latem 2020 roku, Saturn przeniesie się w zodiaku do znaku Skorpiona. Pozostanie w nim przez kilka miesięcy. W tym czasie byczy entuzjazm może ulec pewnemu osłabieniu. To naturalne i nie trzeba się tym przejmować. W pozostałych miesiącach 2020 roku Byki będą mocno zaangażowane w sprawy finansowe, kredytowe i bankowe. Możecie się znaleźć w sytuacji, w której nie można sobie pozwolić na to, czego się chce. Będzie to od was wymagało podejmowania odważnych decyzji i zrewidowania swoich planów.

Byki urodzone pomiędzy 26 a 30 kwietnia zauważą u siebie wzrost twórczej pasji i kreatywności. Dla Byków mających wiele wspólnego ze sztuką, jest to dobry czas na debiut lub premierę nowego dzieła. Z kolei Byki, które nigdy wcześniej niej interesowały się filmem, muzyką, fotografią i rzemiosłem odkryją w sobie upodobania do tych dziedzin sztuki.

Ci zaś z was, którzy urodzili się w pomiędzy 4 a 12 maja, zauważą zwiększone zainteresowanie innymi ludźmi. Byki single będą miały wspaniałą okazję, aby założyć rodzinę, lub wejść w całkiem udany związek.

Dla pozostałych Byków rok 2020 nie przewiduje żadnych specjalnych niespodzianek, które potrafiłyby wywrócić życie „do góry nogami”.