Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Bliźnięta

Dla Bliźniąt rok 2020 okaże się podzielony na dwie odmienne połowy. Pierwsza z nich będzie burzliwa i pełen energii, zaś druga spokojna, a czasami wręcz monotonna.

Aż do końca czerwca 2020 r. Bliźnięta muszą się liczyć z wieloma szalonymi przygodami, w których będą musieć wziąć udział. Będzie to czas pełen zapału i pozytywnych zmian. Warto zauważyć, że w tym okresie Jowisz jest nadal w znaku Lwa, co przełoży się na Wasze zwiększone zainteresowanie podróżami i zmianami miejsca zamieszkania. Nie zabraknie również okazji do tego, aby w pełni zaprezentować wszystkie swoje ambiwalentne cechy. Zwinność, komunikatywność i duża dawka energii. Nie zabraknie Wam również okazji, aby pojechać na ekstremalną wycieczkę, lub zdecydować się na coś szalonego, o czym od dawna myśleliście, ale zabrakło Wam odwagi. Niestety, młode Bliźnięta muszą uważać, aby w tym okresie nie popaść w kłopoty z prawem. Niektóre przygody mogą w negatywny sposób zapisać się w Waszym życiorysie, psując dobrą reputację.

Rok 2020 okaże się przełomowy w rozwiązywaniu licznych problemów komunikacyjnych. To dobry czas na zakup nowego samochodu. Finanse będą Wam  sprzyjać, więc warto to wykorzystać do zrealizowania wielu innych, od dawna odkładanych inwestycji. Bądźcie jednak ostrożni. W Waszym towarzystwie mogą pojawić się osoby, które nie będą Wam życzyć dobrze. Na szczęście wrodzony instynkt na czas Was ostrzeże o takim niebezpieczeństwie, dając czas na podjęcie właściwych kroków.

Druga połowa roku okaże się czasem wytchnienia po męczących i żywiołowych pierwszych sześciu miesiącach. Zaczniecie w tym czasie doceniać przytulną i bezpieczną domową atmosferę. Czeka Was powrót do rodzinnego domu, przyjazd z długiej delegacji, a nawet zmiana mieszkania. Z tym wszystkim trzeba się liczyć. Będą to jednak zmiany pozytywne, przez wielu z Was wyczekiwane z utęsknieniem. Bliźniętom w drugiej połowie 2020 roku nie zabraknie również okazji do poprawienia swoich rodzinnych stosunków, a także odbudowania bliskich relacji z małżonkiem, rodzicami czy rodzeństwem.

Jeśli urodziłeś się w między 27 a 30 maja, to rok 2020 będzie dla Ciebie nieprzewidywalny. W tym czasie będziesz pod wpływem Neptuna – jednej z najbardziej tajemniczych planet. W nadchodzącym roku będziesz podatny na zmiany nastroju, rozmarzenia i ukierunkowany na autoanalizę. Możesz poznać wielu nowych ludzi. Niektórzy z nich mogą mieć na Ciebie tak duży wpływ, że Twoje życie zmieni się w zadziwiający sposób. Czy to źle? W niektórych przypadkach będziecie mogli czuć się zagubieni w nowym miejscu i towarzystwie. Szybko jednak odnajdziecie swoją dawną pewność siebie i na nowo zaczniecie błyszczeć w towarzystwie.

Z kolei Bliźnięta urodzone od 3 do 10 czerwca poczują sporą dawkę energii Urana. Planeta ta będzie inicjować wiele zmian w Waszym życiu. Niektóre z nich będą ważne, zaś inne nieoczekiwane, ale korzystne. Nie bójcie się nowych wyzwań i przygód. Krąg Waszych bliskich znajomych i przyjaciół może ulec zmianie.

Dla pozostałych Bliźniąt rok 2020 upłynie pod znakiem partnerstwa i rozlicznych relacji z płcią przeciwną. Biznesmeni spod tego znaku będą musieć samodzielnie ocenić dochodowość swojej firmy i być może wprowadzić drastyczne zmiany.