Horoskop na rok 2020 – znak zodiaku Baran

Patrząc w gwiazdy, trudno uwierzyć ze rok 2020 będzie bardziej urozmaicony od minionego 2019. Przynajmniej dla osób spod znaku Barana :). Ludzi tych, w 2020 roku, czekają ciekawe wyzwania, które dodadzą barw ich życiu. W końcu ognisty Baran, w odróżnieniu od przyziemnych Ryb lub Raka wyróżnia się energią w działaniu. Barany nie będą miały czasu nudzić się w nadchodzącym 2020 roku.

Rok 2020 dla Baranów wydaje się być naprawdę ekscytujący, ciekawy, i co równie ważne, twórczy. Będzie to rok, w którym lwią część działań będzie można wykonać łatwiej i mniejszym nakładem sił oraz pieniędzy, niż w roku 2019. Szczęście i sukces jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko po niego sięgnąć. Wszystko wydaje się być w 2020 roku łatwiejsze do osiągnięcia. Podziękowania za to należy kierować pod adresem Jowisza, planety szczęścia i dobrobytu.

Jowisz w pierwszej połowie 2020 roku będzie mieć pozytywny wpływ na Twój horoskop. Dzięki temu będziesz mógł w całości wykorzystać swój ogromny potencjał. Jak nigdy wcześniej, przekonasz się, że wszystkie drzwi będą dla Ciebie otwarte, a życzenia zostaną spełnione. Jest to bardzo dobry czas, aby zagrać va bank.

W pierwszej połowie 2020 szczęście będzie Ci szczególnie sprzyjało i warto to wykorzystać. Doświadczysz bardzo dużej motywacji do realizowania swoich celów. Dla Baranów bierność będzie stanem, który nie znajduje się w katalogu działań na 2020 rok.

W drugiej połowie 2020 r. Barany powinny odpocząć, odzyskać siły i generować nowe pomysły oraz robić plany na przyszłość. Jest to bardzo dobry czas na zrealizowanie planów zagranicznych wyjazdów i innych wycieczek. Aktywne spędzanie czasu sprawi, że w Waszych duszach zapanuje harmonia, niezbędna do dalszego efektywnego działania.

Czytając to wszystko, można trochę żałować, że energia Jowisza nie może trwać wiecznie. Czyż nie byłoby cudownie płonąc przez cały czas niczym pochodnia. Olśniewać swoim blaskiem wszystko, co dzieje się wokół was? To niestety nie jest możliwe. W astrologii również panuje harmonia, a ta nie pozwala na ciągłe znajdowanie się na szczycie. Dlatego druga połowa roku 2020 będzie znacznie spokojniejsza, sprzyjająca relaksowi i poukładaniu sobie wszystkiego od nowa

Dodatkowe informacje

Barany urodzone między 21 a 26 marca w roku 2020 będą wyjątkowo skoncentrowane i skupione na działaniu. Ich wewnętrzny ogień wywołany przez Jowisza będzie utrzymywany przy życiu przez Saturna. Przekonacie się jak wiele w Waszym życiu stało się jasne oraz łatwe do interpretacji i zrozumienia. Poznacie sposoby jak zdobyć swoje upragnione cele. Staniecie się poważni, racjonalni i czyści jak łza. Nie będziecie mieć obaw aby iść po swoje marzenia, nawet jeśli są śmiałe i z pozoru nieuchwytne.

Barany, które urodziły się między 2 a 10 kwietnia będą musiały dokonać wielu zmian w swoim życiu. Ponadto wiele spraw ulegnie zmianie o 180 stopni. Nie należy jednak się tym przejmować. Pamiętajcie, że zmiany nie oznaczają niczego złego. Wręcz przeciwnie – zwiastują Wam jeszcze większe szczęście. W roku 2020 będziecie pod wpływem dwóch planet, które nie tolerują kompromisów. Jest to Uran i Pluton. To one zdominują Wasz horoskop, w nadziei uczynienia Was jeszcze bardziej oświeconymi.

Dla pozostałych Baranów horoskop w 2020 roku również jest pozytywny. W nadchodzącym roku będziecie mogli odpocząć i cieszyć się życiem, bez konieczności zmieniania wcześniej obranego kursu.