Horoskop na 2021 rok – Wodnik

Horoskop na 2021 rok – Wodnik – Przegląd

Nadchodzi rok poszerzania perspektywy i horyzontów. Najważniejszymi kwestiami staną się dla Ciebie świadomość, filozofia oraz podróże, również w metaforycznym znaczeniu. Ostatnio prawdopodobnie spędzałeś dużo czasu w domu, samotnie lub w wąskim gronie najbliższych. Potrzebujesz jeszcze chwili, aby zrozumieć swoje ewoluujące potrzeby – mniej więcej w marcu staniesz się gotowy do rozpoczęcia przygody.

Wiosenny ruch Marsa wskazuje na wielkie przedsięwzięcia, ale także ujawnienie lub uświadomienie czegoś istotnego. Twoja podróż nie musi odbywać się fizycznie – planety jedynie wskazują drogę, do niczego Cię nie zmuszając. Jeśli nie chcesz, nie wyjeżdżaj, warto jednak, żebyś zadbał o swój żywy, bystry umysł. Spróbuj czegoś nowego, zapisz się na kurs, naucz nowego języka albo umiejętności. Gwiazdy sugerują, żebyś odkrył samego siebie; w ten sposób upewnisz się, czy jesteś zadowolony ze swojego życia.

Drugą planetą, która będzie Ci bliska w tym roku, jest Jowisz. Odczujesz jego obecność szczególnie w pierwszych sześciu miesiącach – oznacza to mnóstwo pracy, pracy, która mimo wyzwań, a może właśnie dzięki nim, przynosi Ci szczerą satysfakcję. Intensywny okres będzie trwał do lipca – później otworzysz się na zmianę. Ważne staną się dla Ciebie przede wszystkim relacje międzyludzkie.

Najbardziej charakterystyczny i znaczący dla Twojego przyszłorocznego horoskopu jest Saturn. Planeta wchodzi w tranzyt, który występuje raz na 29 lat, dając Ci tym samym niespotykaną moc, cenną i nieskończoną energię.

Cały czas zdajesz sobie sprawę z odpowiedzialności, jakiej wymaga pięcie się w górze po drabinie kariery. Przez ostatnie pół roku wykazywałeś się poświęceniem i determinacją, za które w końcu zostaniesz wynagrodzony.

Horoskop na 2021 rok – Wodnik – Miłość

Twoja metaforyczna podróż będzie dotyczyła między innymi związków międzyludzkich. Możliwe, że niespodziewanie zakochasz się za granicą.

Wpływ Jowisza jest błogosławienny, jeśli chodzi o relacje, zarówno romantyczne, jak i, w szerszym znaczeniu, społeczne. Masz w czym wybierać! Los prawdopodobnie postawi na Twej drodze wielu ciekawych ludzi, spośród których niektórzy w znaczący sposób wpłyną na Twoje życie. Możesz w przyszłym roku wzbogacić się o kilku prawdziwych przyjaciół lub partnera.

Jeśli już jesteś w związku, Twoja relacja przeżyje rozkwit. Ukochany jest Twoim partnerem w każdym znaczeniu tego słowa – masz kogoś, komu możesz powiedzieć wszystko i z kim możesz zrobić wszystko.

Zdajesz sobie sprawę, jak wielką radość przynosi Ci przebywanie z innymi. Z drugiej strony, czasami sam siebie zaskakujesz romantycznymi porywami serca.

Lato na pewno nie przyniesie Ci nudy. Masz w sobie mnóstwo energii, którą chętnie wykorzystujesz we wspólnej zabawie. Spróbuj nie analizować wszystkiego wkoło i po prostu cieszyć się tym, co przynoszą Ci gwiazdy.

Ruch na północnym niebie wskazuje dodatkowo na to, że od marca Twoje relacje nabiorą zdrowego balansu, konstruktywnej równowagi. Jeśli nie jesteś z czegoś zadowolony, nadchodzi czas na zmiany. Wreszcie przestaniesz się ich obawiać, wychodząc z założenia, że tego, co nie przynosi radości ani korzyści, nie powinno się kontynuować.

Spróbuj otworzyć się na kompromis – naprawdę warto! Bez Twojego wysiłku nic się nie zmieni. Jeśli dostrzegasz taką możliwość i potrzebę, zdecyduj się na poważną rozmowę z partnerem.

Horoskop na 2021 rok – Wodnik – Kariera

Prawdopodobnie ustaliłeś sobie na przyszły rok ambitne cele i plany. Istotnie, kariera nabierze teraz dla Ciebie szczególnego znaczenia. Gwiazdy sprzyjają Twoim projektom i marzeniom; jeśli długo rozważałeś zaangażowanie się w jakąś aktywność, nie wahaj się dłużej! Lepszego czasu nie będzie.

Z drugiej strony ujawniasz tendencję do przepracowywania się, co szczególnie wyraźnie ukaże się w pierwszej połowie roku. Nikt nie mówi, żebyś rezygnował czy umniejszał swoje ambicje. Pamiętaj po prostu, że masz przed sobą całe życie; Czasu nie zabraknie, nie musisz robić wszystkiego na raz. Dbaj o swoje zdrowie i kondycję, również tę emocjonalną.

Na szczęście latem zdecydujesz się odrobinę odpocząć, zdystansować.

Przyświeca Ci majestatyczna siłą Saturna, możesz więc liczyć na wzrost autorytetu oraz swoistego magnetyzmu. Zapewne odczujesz, że ludzie lgną do Ciebie i Twoich pomysłów, nawet jeśli szczególnie się nie promujesz. Nie bój się przyjmować wsparcia – to, że korzystasz z czyichś rad czy wskazówek nie umniejsza Twojego sukcesu.

Drugą planetą, która wpływa na Twoje finanse i pracę, będzie w 2014 roku Jowisz. Od lipca pojawią się wokół Ciebie wartościowi, bogaci w wiedzę współpracownicy. Możliwe, że wejdziesz we współpracę z jedną osobą, co będzie wymagało od Ciebie pewnych zmian i kompromisów.

To, co również okaże się dla Ciebie istotne, co przeanalizowanie dawnych porażek. Staraj się być bardziej opanowany – zamiast miesiącami chować urazę powiedz wprost, co Ci nie pasuje. Duszone emocje muszą w końcu wykipieć, najczęściej w sposób zupełnie niekonstruktywny, pełen ostrych słów i niewyszukanego języka, które w biznesie są całkowicie niepożądane.

Uczyń 2021 rokiem dyplomacji, tolerancji i kompromisu.

Aktualizacja: 2019 rok