Horoskop na 2021 rok – Waga

Horoskop na 2021 rok – Waga – Przegląd

Masz za sobą trudny rok. Może straciłeś kogoś waż albo po prostu brakuje Ci towarzystwa i radości; powinieneś więc wiedzieć, że gwiazdy szykują dla Ciebie dużo zmian! Nadchodzi rok łamania przyzwyczajeń i utartych wzorców, odsuwania się od tego, co nie przynosi już radości ani korzyści.

Prawdopodobnie kogoś poznasz. Jeśli jesteś w związku, możesz z kolei liczyć na wzrost romantyzmu i zaangażowania. Otrzymujesz wsparcie od Saturna i Księżyca; ich pozytywne wpływy nie zdarzają się często, warto więc z nich korzystać. W marcu rozpoczyna się tranzyt, który potrwa kilka lat i zapowiada głębokie zmiany w Twoim sposobie postrzegania świata, ludzi i samego siebie. Wreszcie zadbasz o balans w relacjach, ważne mogą się ponadto okazać zagadnienia takie jak piękno i sprawiedliwość. Czasami odczuwasz przy tej okazji potrzebę tworzenia; ulegnij jej! Niewykluczone, że odkryjesz w sobie nowy talent lub pasję.

Z łatwością wykazujesz się taktem i dyplomacją. Kompromisy zaczną przynosić Ci satysfakcję.

W pierwszej połowie roku towarzyszy Ci także Jowisz, odpowiedzialny w Twoim znaku za kwestie kariery i finansów. Takie położenie widać tylko raz na 12 lat! To wpływ, z którego można się tylko cieszyć. Planeta zapewnia Ci radość, satysfakcję i ogólny dobrobyt. Ponadto odczujesz wzrost zaangażowania w kwestie zawodowe, skutkiem czego poszerzą się Twoje wpływy oraz autorytet, jaki wzbudzasz. Tranzyt wyraźnie sprzyja rozpoczynaniu nowych projektów.

Latem bardzo istotne okażą się dla Ciebie najróżniejsze relacje międzyludzkie. Znajdziesz się wśród dobrych, prawdziwych przyjaciół, którzy zostaną z Tobą jeszcze co najmniej rok. Będziecie się razem świetnie bawić! Jowisz przypomina Ci, jak beztrosko można spędzać czas.

Korzystaj ze swojej zwiększonej kreatywności i nie odmawiaj sobie przyjemności. Zasługujesz na wszystko, co Ci się teraz przytrafia.

Horoskop na 2021 rok – Waga – Miłość

Nadchodzący rok przyniesie Ci w kwestiach romantycznych poważne zmiany. Jeśli jesteś sam, możesz wreszcie odnaleźć swoją drugą połówkę. Z kolei zajęte Wagi zweryfikują, czy ich związki mają przyszłość. Nie bierzesz nic za pewne, cechują Cię ciekawość, otwartość i świeżość, z jakimi podchodzisz do wspólnego życia nawet po dłuższym czasie. Posiadasz umiejętność nadawania codzienności znamion czegoś magicznego.

Styczeń i luty to miesiące, w których łatwo pogodzisz myślenie o relacjach oraz wszelkie inne aspekty egzystencji. Później będziesz musiał bardzo się starać, aby zachować tę równowagę; temat może być dla Ciebie aż nazbyt zajmujący. Daj sobie czas na podjęcie decyzji, ale nie myśl o tym wszystkim przez cały czas!

Na początku roku będziesz analizował swoje dawne związki lub w inny sposób napotykał coś związanego z przeszłością. Spróbuj zrobić z tej nostalgii pożytek i zweryfikuj, w czym czujesz się najlepiej, co sprawia Ci trudność, a czego w ogóle nie powinieneś robić. Od marca bardziej się zaangażujesz, warto więc wejść w tę fazę z solidną podstawą.

Przez dłuższy czas Uran, przebywając w Twoim domu partnerstwa, dawał Ci łatwość porzucania tego, co w jakikolwiek sposób Ci nie odpowiadało. Nadchodzące miesiące obdarzą Cię z kolei świeżością myślenia – to szansa, aby nauczyć się cierpliwości i kompromisu.

Masz w sobie romantycznego ducha, jednak do tej pory było Ci trudno prawdziwie się w cokolwiek zaangażować. Zdarzało Ci się nieświadomie ranić swoich partnerów, właśnie na skutek niespodziewanych decyzji. Spróbuj myśleć więcej o emocjach i potrzebach innych ludzi.

Gwiazdy dają Ci szansę na prawdziwy, trwały i głęboki związek.

Horoskop na 2021 rok – Waga – Kariera

Jowisz przynosi Ci mnóstwo możliwości i jeśli się postarasz, osiągniesz sukces i satysfakcję. Niektóre Wagi mogą liczyć także na sławę. W ciągu kilku następnych miesięcy zyskasz zdecydowanie więcej niż przez cały poprzedni rok; do tej pory niektórzy uznawali Cię za jednostkę kapryśną i leniwą, teraz zabierzesz im do tego podstawy. Zaczynasz działać w sposób przemyślany i produktywny. Możesz imponować innym, będąc pracownikiem skoncentrowanym zarówno na celu, jak i na efektywności samych metod dążenia. Dodatkowo zachowujesz spokój tam, gdzie innych zjada stres.

Drugą planetą, która ma teraz wpływ na Twoją karierę, jest Saturn. Dodaje Ci on cierpliwości, oszczędności i ogólnego wyczucia. Jeśli dobrze zareagujesz na ten wpływ, poprawisz swoje uporządkowanie, przestaniesz marnować czas i pieniądze na kwestie, które nie są ich warte.

Chociaż ta metoda może wydać Ci się śmieszna, spróbuj sporządzić listę tego, na czym Ci najbardziej zależy. Przeanalizuj swoje postępowanie; co zrobiłeś w dobrym kierunku, a co zupełnie od niego odbiega?

Najogólniej rzecz ujmując, czeka Ci wspaniały zawodowy rok. Wreszcie zobaczysz wyniki tego, na co pracowałeś w ciągu ostatnich 12 lat. Rok 2021 sprzyja także rozpoczynaniu wszelkich długoterminowych, poważnych przedsięwzięć. Skup się na tym, co chcesz osiągnąć, ustal plany, priorytety i perspektywy.

Aktualizacja: 2019 rok