Horoskop na 2021 rok – Strzelec

Horoskop na 2021 rok – Strzelec – Przegląd

2021 rok oznacza dla Ciebie powrót do ludzi. Po roku izolacji pragniesz znowu się pokazać, na powrót rozpocząć życie towarzyskie. Gwiazdy Ci sprzyjają! Nadchodzący rok może okazać się jednym z bardziej radosnych i satysfakcjonujących pod względem relacji. Dom, przyjaźń i długoterminowe plany to aspekty, którym poświęcisz dużo energii. Pragniesz wyzwań, nowości, dążenia, przesunięcia granic. Prawdopodobnie swoją zaradnością zaskoczysz samego siebie!

Dodatkowo otrzymasz cenne wsparcie od rodziny, przyjaciół i współpracowników. Doceniasz pomoc, jaką dają Ci inni. Sprawisz, aby wiedzieli, ile to dla Ciebie znaczy. Mimo tego zamiast zbyt długo się wzruszać, przejdziesz do czynu! Niektóre Strzelce rozpoczną razem ze swoimi przyjaciółmi rozmaite przedsięwzięcia, inne poprzestaną na wspólnej zabawie i radości.

W Twoim znaku pojawia się Jowisz, wieszcząc poprawę sytuacji materialnej. Oznacza to, że możesz wydawać, inwestować, pożyczać, ogólnie rzecz ujmując, obracać pieniędzmi, z niewielkim ryzykiem ich utraty. Z drugiej strony zawsze powinieneś pamiętać o niebezpieczeństwach! Nie angażuj się w podejrzane, niesprawdzone przedsięwzięcia. Saturn próbuje przekonać Cię, abyś sprawdzał potencjalnych klientów czy wspólników. Altruizm czasami wpędza Cię w kłopoty.

Kolejny istotny aspekt to kreatywność; możesz liczyć na jej wzrost. Najłatwiej będzie Ci nabrać inspiracji przy okazji podróżowania. Latem czekają Cię przygody!

Horoskop na 2021 rok – Strzelec – Miłość

Przez ostatni rok bardzo wyraźne i charakterystyczne było dla Ciebie oddzielenie sfery romantycznej od przyjaźni. Prawdopodobnie nie wyobrażasz sobie zakochać się w przyjacielu albo traktować swojego partnera jak jednego z nich. Jest w tym jakaś idea, ale brakuje jej balansu i równowagi; zdajesz sobie przecież sprawę, jak wiele wspaniałych, długoletnich związków miało swój początek w zwykłej znajomości.

W najbliższych miesiącach Księżyc będzie poprawiał przede wszystkim Twoje relacje z przyjaciółmi, kolegami. Romantyzm zejdzie niejako na dalszy plan – jeśli jesteś w związku, Twój partner może czuć się teraz odrobinę niedoceniany czy zaniepokojony. Pamiętaj, żeby nie robić nic na siłę; najlepszym rozwiązaniem byłoby, gdybyś powiedział drugiej osobie wprost, że potrzebujesz czasu na zdystansowanie się. Zaznacz, że nie wątpisz w swoje uczucie.

Paradoksalnie, Twój związek może wiele na takiej chwilowej zmianie zyskać – wrócisz do niego ze świeżym, odnowionym podejściem, a sama relacja zyska szansę, żeby wznieść się na wyższy poziom.

W pierwszym półroczu 2021 roku w Twoim domu partnerstwa pojawi się Jowisz, bóg radości i ogólnego dobrobytu. Jego obecność przyniesie Ci pogłębienie doznań związanych z seksem, możesz też zmienić Twoje postrzeganie intymności. Zyskasz szansę, aby wreszcie w pełni wyrazić i zrealizować swoje pragnienia, prawdopodobnie zadbasz też o satysfakcję partnera.

W drugiej połowie 2021 roku dla Twojego związku w jakiś sposób ważna okaże się podróż – możesz zakochać się za granicą albo wyjechać z obecnym partnerem na pasjonującą wycieczkę. Położenie Jowisza sugeruje dłuższy pobyt.

Kolejną planetą, która wpływa na Twoje partnerstwo, jest Saturn, bóg nauki i samopoznania. Jego obecność w domu marzeń oznacza swoiste pogłębienie intymności i zaangażowania. Pragniesz zażyłości, ale też spokoju, i w końcu znajdziesz w sobie siłę, aby odpuścić zaangażowanie w sprawy innych ludzi.

Niektóre Strzelce będą odczuwały potrzebę samotności tak silnie, że zapragną przerwy w związku.

To wszystko nie wynika ze złej woli ani wątpliwości, jest raczej intuicyjną reakcją na to, co ma się wydarzyć; w 2015 roku Saturn wejdzie bezpośrednio w Twój znak, co oznacza diametralną zmianę w postrzeganiu świata, ludzi i własnej osoby. Staniesz się lepszy, ale zanim to nastąpi, chcesz się wyciszyć i przygotować.

Horoskop na 2021 rok – Strzelec – Kariera

Przejawisz niecodzienny entuzjazm do pracy! Nie bez znaczenia okazuje się też wsparcie od kolegów i przyjaciół – często nawzajem dodajecie sobie dobrej energii.

Zazwyczaj wchodzisz w rolę pomysłodawcy, którego propozycje są trafne i interesujące. Mógłbyś osiągnąć więcej, gdybyś poszerzył swoje audytorium. Spróbuj pokazać światu swoje wizje! Najbardziej efektywnym sposobem jest założenie strony internetowej albo profilu na którymś z serwisów społecznościowych. Z drugiej strony sporo zyskujesz dzięki pojawianiu się na wszelkich zawodowych czy firmowych imprezach, zebraniach – nie dość, że zyskujesz wiedzę, to jeszcze masz okazję poznawać nowe, inspirujące osoby podzielające Twoją pasję.

Prędzej czy później zauważysz, że ludzie są do Ciebie wspaniale nastawieni; słuchają Cię uważnie i często proponują kreatywne, oryginalne rozwiązania. Jowisz w Twoim domu pieniędzy sprawia, że, będziesz mógł liczyć na hojne wsparcie finansowe. Ten aspekt widać na Twoim niebie tylko raz na 12 lat, powinieneś więc wiedzieć, że nadchodzące miesiące to najlepszy czas na zaciąganie pożyczek, inwestowanie w samego siebie oraz rozpoczynanie nowych projektów i przedsięwzięć.

Planetą, która zazwyczaj rządzi Twoimi pieniędzmi, jest Wenus, bogini miłości i piękna. Jej wsteczny ruch w pierwszej połowie roku mógłby być niebezpieczny, gdyby nie zbawienny wpływ Jowisza. Wszelkie przejściowe kłopoty, jakie możesz napotkać, powinny samoistnie rozwiązać się z końcem stycznia. Wtedy też zrezygnujesz ze zwiększonej, przesadnej oszczędności, nierzadko interpretowanej przez Twoich bliskich jako skąpstwo.

Staraj się wykorzystać wpływ Wenus – początek roku to dobry czas, aby ustalić wydatki i priorytety na następne miesiące. Z reguły nie musisz przejmować się długami ani biedą, warto jednak nauczyć się zarządzania funduszami.

Latem Jowisz planuje wysłać Cię w kształcącą podróż. Trudno określić, czy będzie to rzeczywisty wyjazd, czy po prostu metaforyczna zmiana, ale jedno jest pewne – wiele na tym zyskasz! Masz szansę na poszerzenie swoich horyzontów, zarówno w kwestiach zawodowych, jak i osobistych, emocjonalnych.

2021 rok szczególnie sprzyja kreowaniu długodystansowych planów oraz wszelkiej aktywności na polu zawodowym, profesjonalnym.

Aktualizacja: 2019 rok