Horoskop na 2021 rok – Ryby

Horoskop na 2021 rok – Ryby – Przegląd

2021 rok będzie dla Ciebie czasem poważnej transformacji i odrodzenia. Chcesz przedefiniować, na nowo zbudować swój wewnętrzny świat.

W pierwszej połowie roku będziesz wesoły i podekscytowany. Dzięki wpływowi Jowisza wzrośnie Twoja kreatywność oraz potrzeba twórczej auto-ekspresji. Przypomnisz sobie, jak radosna może być sztuka, zarówno w odbiorze, jak i w praktycznym wymiarze.

Możesz znaleźć partnera – od zeszłego lata gwiazdy sprzyjają Twoim romantycznym podbojom. Jeśli się zakochujesz, uczucie jest na tyle intensywne i głębokie, że często burzy Twoje wcześniejsze założenia czy poglądy. Dopiero latem zaczniesz się nad tym wszystkim zastanawiać. Jowisz przeniesie się  do domu kariery, ofiarując Ci mnóstwo możliwości, pozwalając zacząć wszystko niejako od początku, z odświeżonej, pozbawionej uprzedzeń pozycji. Dbaj o to, żeby ważne decyzje podejmować przede wszystkim w zgodzie z samym sobą. Nie brakuje Ci uczciwości wobec innych, dlaczego więc lubisz oszukiwać samego siebie?

Zyskujesz szansę, aby robić w życiu coś, co naprawdę przynosi Ci radość. Możesz też liczyć na prawdziwy sukces.

Najważniejszą kwestią 2021 roku, dotyczącą wszystkich dziedzin życia, będzie dla Ciebie równowaga. Zadbasz o zbalansowanie zarobków i wydatków, możliwe też, że wyjdziesz z jakiegoś długu. Ufaj swojej intuicji – masz umysł na tyle wrażliwy, że trafnie interpretuje i łączy pozornie nieistotne fakty.

Horoskop na 2021 rok – Ryby – Miłość

Pierwsza połowa roku upłynie Ci pod znakiem romansu i radości. Już od zeszłego roku doświadczasz na tym polu wielu rewolucji i dużej intensywności – to wpływ Jowisza, planety bogactwa. Twoja miłość jest szczera i energiczna, daje Ci mnóstwo siły do walki z przeciwnościami losu. Uczysz się, że poddanie się emocjom to nic złego; wierzysz swoim przeczuciom i potrzebom.

Kolejnym harmonijnym aspektem, jaki odczujesz, jest wpływ Saturna (w znaku Skorpiona), planety nauki i samopoznania. Dzięki temu wpływowi zyskujesz wiedzę na temat własnych potrzeb i oczekiwań. Poznajesz intymność i seksualność we wszystkich ich przejawach. Zaczynasz zdawać sobie sprawę z tego, co dokładnie sprawia Ci radość, a z czym masz największe problemy; dostrzegasz u siebie tendencję do uciekania, kiedy ktoś zaczyna czegoś od Ciebie oczekiwać .

Masz swój własny świat, w którym niezachwiane poczucie autonomii może współistnieć z bliskim związkiem. Niestety, rzeczywistość bywa odrobinę inna. Szczęście jest możliwe (a nawet w zasięgu Twoich rąk), ale wymaga pewnych ustępstw. Naucz się kompromisu; z czasem uda Ci się odnaleźć w takich rozwiązaniach satysfakcję. Musisz samodzielnie zdecydować, czy jesteś gotowy na prawdziwy, poważny związek.

Horoskop na 2021 rok – Ryby – Kariera

W nadchodzącym roku prawdopodobnie uda Ci się spełnić jedno ze współczesnych marzeń; połączenie pasji i pracy. Jesteś wolnym duchem, który przeskakuje po najróżniejszych zainteresowaniach, ceniąc doświadczenie wyżej niż wiedzę. Gwiazdy próbują pokazać Ci, jak zrobić z tego najlepszy użytek.

Pamiętaj, że jesteś swoim własnym sterem i okrętem. Coraz więcej osób może mówić Ci, że najwyższy czas, żebyś przestał rozmyślać i wreszcie skupił się na działaniu, ale to wszystko nie będzie miało sensu bez Twojego zaangażowania.

Pomyśl o jakichś zawodowych planach lub po prostu o czymś, co chciałbyś robić. Wbrew temu co myślisz, praca nie musi być przykrym obowiązkiem;  spróbuj połączyć ją z tym, co wychodzi Ci najlepiej. Neptun daje Ci umiejętność przekuwania wyobrażeń w czyny – korzystaj z tego. Ryby są urodzonymi wizjonerami, artystami.

Przejawiasz tendencję do ignorowania kwestii finansowych, a już na pewno nie przywiązujesz do pieniędzy tyle uwagi, co większość ludzi. Uważaj, aby nie zostać wykorzystanym. Dbaj o to, co Twoje, i nie podejmuj każdego projektu, jaki wpadnie Ci w ręce.

Jowisz, który pojawi się latem na Twoim niebie, wróży sukces. Nie idź jednak na łatwiznę – im więcej zrobisz, tym więcej zyskasz. Od lipca do grudnia będziesz zajęty praktycznie cały czas, z małymi przerwami na, jak to u Ryb, rozmyślanie. Pracujesz teraz więcej niż kiedykolwiek; na pewno zauważysz, że Twój organizm nie jest przyzwyczajony do tak długotrwałego wysiłku. Najważniejsze, żebyś się wysypiał i nie tracił wiary w to, co robisz.

Aktualizacja: 2019 rok