Horoskop na 2021 rok – Lew

Horoskop na 2021 rok – Lew – Przegląd

2021 będzie dla Ciebie dobrym rokiem. W pierwszej połowie roku nie odczujesz zmian w sposób wyraźny – jest to czas, abyś przygotował się na gwałtowny wpływ Jowisza. Spróbuj wczuć się w samego siebie, przemyśleć własne reakcje i potrzeby.

Latem, w lipcu, do Twojego znaku zawita Jowisz, planeta szczęścia, hojności i sławy. Życie nabierze tempa, do którego nie zawsze jesteś przyzwyczajony ani gotowy. Łap radość, póki masz ją w zasięgu ręki! Ten cykl zdarza się w horoskopie raz na 12 lat, warto więc wykorzystywać go w każdy sposób!

Z drugiej strony powinieneś teraz bardziej niż kiedykolwiek dbać o swoje wypowiedzi i spontaniczne reakcje. Często zachowujesz się w sposób nieprzemyślany, rzucasz słowa, zapominając, że możesz w ten sposób ranić innych. Na szczęście ruch na niebie północnym wskazuje na zmiany; będziesz miał w tym roku do czynienia z kompromisem i dyplomacją i niewykluczone, że takie rozwiązania wreszcie nabiorą w Twoich oczach sensu. Pamiętaj, że każdy człowiek jest jednostką autonomiczną, posiadającą własne poglądy i motywacje; często tego nie zauważasz, ale przejawiasz tendencję do narzucania innym swojej woli.

Nikt nie każe Ci zmieniać Twoich własnych przekonań; masz prawo wyznawać każdą ideologię, ale nie traktuj jej jako jedynej słusznej. Szczerość i takt mogą współistnieć bez spięć. Pozwól ludziom pozytywnie Cię zaskoczyć – wszystko, co musisz zrobić w tym kierunku, to nauczyć się ich słuchać. Poznanie odmiennych punktów widzenia i wzięcie ich pod uwagę będzie dla Ciebie nowym, ożywczym doświadczeniem.

W zeszłym roku rozpocząłeś proces wewnętrznej przemiany – mimo że wymaga ona od Ciebie dużego dystansu i samokrytyki, podążasz w dobrym kierunku. Chcesz być wobec siebie szczery i bezkompromisowy. Wpływ Saturna rozpoczął się już jesienią 2020 roku i nie znika, będzie oddziaływał na Ciebie jeszcze co najmniej przez kilka miesięcy. Bóg nauki zwiększa Twoją samoświadomość i prowokuje cię do przedefiniowania istotnych kwestii, dotyczących przede wszystkim partnerstwa.

Wiele osób podświadomie, intuicyjnie dostrzega Twój wewnętrzny wzrost; stajesz się dla otoczenia jednostką interesującą i atrakcyjną.

Horoskop na 2021 rok – Lew – Miłość

Lato 2021 roku będzie dla Ciebie ekscytujące! Od października 2016 znajdujesz się w procesie przemiany, która zmienia Twoje postrzeganie partnerstwa, intymności i seksualności. Transformacje cały czas się pogłębiają, stanowiąc dla Ciebie wyzwanie, ale i dając mnóstwo nowej wiedzy.

Możliwe, że już rozpocząłeś związek, który znacząco różni się od wszystkich poprzednich. Niepokój to naturalna reakcja, ale nie powinieneś mu się poddawać. To, że się zakochałeś, nie jest dla Ciebie typowe, ale nie jest też słabością. Odkrywaj własne lęki i potrzeby, spróbuj wyrazić je w słowach – Twój partner powinien zrozumieć i zaakceptować to, o czym mówisz. Prawdopodobnie istnieje między Wami trudna do opisania, głęboka mentalna więź.

Gwiazdy sytuują wokół Ciebie wielu wartościowych przyjaciół. Nowe znajomości są pełne beztroski, uczucia niejako przez Ciebie zapomnianego. Nie próbuj analizować wszystkiego, co się dzieje – niektóre kwestie są po prostu dobre, nie warto doszukiwać się w nich drugiego, niebezpiecznego dna. Korzystaj z zabawy! Pozwól sobie na odrobinę dystansu, szczególnie jeśli jesteś w związku. Do tej pory mogłeś traktować swoje uczucia w sposób zbyt restrykcyjny – wróć do tego, jaki jesteś naprawdę! Odrobina szczęścia jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Do lipca będziesz najbardziej skupiony na samym sobie, na swojej przemianie i wątpliwościach. Ten stan minie wraz z pojawieniem się Jowisza w domu partnerstwa. Dzięki jego obecności zyskujesz swoistą hojność – obdarzasz innych uczuciami, na które zazwyczaj sobie nie pozwalałeś.

Stajesz się pewny siebie i szczęśliwy. Pamiętaj tylko, aby zachować w tym wszystkim odrobinę pokory. To, że czujesz się świetnie, nie jest tylko i wyłącznie Twoją zasługą – pracowałeś na to razem ze swoimi bliskimi. Doceń ich wsparcie i szczerość.

Lato to czas, w którym najlepiej będzie wyciszyć poważne refleksje i po prostu czerpać radość z tego, co się dzieje.

Horoskop na 2021 rok – Lew – Kariera

Wielki tranzyt Jowisza przypada w Twoim horoskopie na drugie półrocze 2021 roku. Wszystko, na co pracowałeś w ciągu ostatnich 12 lat, teraz przyniesie wyraźne efekty. Lwy wreszcie zostaną docenione i wynagrodzone, część z nich może liczyć nawet na sławę, której tak bardzo pragną.

Od lipca będziesz miał po swojej stronie boga dobrobytu i hojności, korzystaj z tego! Los Ci sprzyja. Możesz ryzykować, podejmować poważne plany, przedsięwzięcia i zobowiązania. Wszystko, czego potrzebujesz, jest w Tobie – to intuicja podpowie Ci, w co warto zaangażować najwięcej energii, a co lepiej zostawić. Masz w sobie ogromny potencjał, z którego właśnie teraz zaczniesz zdawać sobie sprawę. W głębi serca wiesz, że jesteś urodzonym liderem. Nie czekaj na pozwolenie ani błogosławieństwo – działaj! Odwaga staje się jednym z Twoich największych sprzymierzeńców.

Możesz wiele zyskać dzięki podróżom. Jowisz lubi takie skoki na głęboką wodę; w ten sposób najlepiej poszerza się sferę wpływów oraz perspektywy myślenia. Ty sam w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że za granicą czekają na Ciebie wielkie możliwości. Czasami myśli o wyjeździe pochłaniają Cię do tego stopnia, że trudno Ci się skupić na czymkolwiek innym. Ulegnij im! Zmiana miejsca ulepszy Twoje postrzeganie świata, samego siebie i relacji.

Drugim sposobem na autopromocję jest Internet. Nie skreślaj serwisów społecznościowych – jeśli dobrze wykorzystasz ich potencjał, Twój sukces może jeszcze się zwiększyć! Przy zakładaniu strony internetowej lub profilu pamiętaj, że stajesz się widoczny. Dbaj o to, co publikujesz – ludzie mają do tego nieograniczony dostęp i jeśli chcesz zwiększyć swój prestiż, autorytet i reputację, musisz działać w sposób przemyślany. W tym aspekcie na powrót uwidacznia się to, co wymaga u Ciebie poprawy i będzie w nadchodzącym roku istotną kwestią, czyli komunikacja. Przemyśl swoje słowa, przeczytaj posty, obejrzyj zdjęcia po kilka razy, zanim zdecydujesz się pokazać je światu.

Aktualizacja: 2019 rok