Horoskop na 2021 rok – Bliźnięta

Horoskop na 2021 rok – Bliźnięta – Przegląd

Pracowałeś ciężko i wytrwale. Już w minionym roku mogłeś zauważyć, że Twój wysiłek zaczyna przynosić efekty, jednak prawdziwy sukces ciągle przed Tobą – zyskujesz szansę, aby posmakować go właśnie teraz! Łatwo zauważyć, że polepsza się Twoja sytuacja finansowa – to wpływ Jowisza, widoczny szczególnie w pierwszej połowie roku. Mimo wszystko pamiętaj, aby nie przesadzać z wydatkami. Najlepszym pomysłem wydaje się założenie lokaty lub po prostu odkładanie części zarobków; do końca roku Twoja sytuacja może się zmienić.

Z drugiej strony Twoja dotychczasowa praca sprawiła, że wreszcie możesz bez skrępowania ani wyrzutów sumienia oddać się zabawie, rozmaitym przyjemnościom. Twoim priorytetem przestaje być praca ponad normę, a zaczyna – kreatywność i relacje. Prawdopodobnie odczujesz potrzebę odnalezienia bratniej duszy, kogoś, z kim mógłbyś szczerze porozmawiać na dowolny temat oraz dzielić domową przestrzeń.

Już od lutego poczujesz, jak coś się zmienia. W Twoim życiu coraz ważniejsze okażą się aspekty takie jak rodzina, przyjaciele i właśnie miłość. Zechcesz zrealizować pragnienia Twojego serca, które tęskni za uczuciami i zabawą. Czeka Cię niejako drugie dzieciństwo, przeżywane tym razem świadomie i odpowiedzialnie.

To wszystko nie oznacza jednak, że powinieneś całkowicie rezygnować z pracy i zawodowego rozwoju. W Twoim życiu bardziej niż kiedykolwiek zagości balans i harmonia między tym wszystkim, co ważne. Z pewnym zdziwieniem przypomnisz sobie o wypoczynku, błogości.

Podsumowując: w 2021 skupisz się na obszarach związanych z szeroko pojętą nauką i podróżowaniem. Poszerzysz zainteresowania oraz poziom tolerancji. W lipcu lub późniejszym latem możesz gdzieś wyjechać, poznając przy tym nowy zakątek świata albo samego siebie.

Jak zawsze, cechuje Cię także niezwykła ciekawość.

Horoskop na 2021 rok – Bliźnięta – Miłość

Od lutego w Twoim horoskopie zagości Księżyc. Jego obecność będzie towarzyszyła Ci już do końca roku i oznacza poważne zmiany. Jeśli jesteś w związku, możesz od nowa się zakochać, mocniej zaangażować albo po prostu upewnić co do własnych uczuć. Samotnym Bliźniętom Księżyc wróży z kolei wiele randek, romantycznych spotkań. Czasami sprawiasz wrażenie lekkoducha, ale w głębi serca zdajesz sobie sprawę, że poważny związek jest warty więcej niż przelotne flirty. Mimo pewnej obawy przez zaangażowaniem będziesz zaskoczony, ile emocji można czuć wobec jednej osoby!

Wszystko to wiąże się z ogromną radością, ale także z wyzwaniem. Wskazuje na to Saturn, planeta trudnych lekcji. Jest wiele kwestii, których musisz się nauczyć, jeśli chodzi o życie partnerskie. Na szczęście nie boisz się i z zapałem podchodzisz do podobnych zadań. Szczególnie skup się na zagadnieniu równowagi, balansu między tym, ile dajesz, a ile dostajesz.

Nie unikaj także prób zrozumienia samego siebie. Rok 2021 będzie się dla Ciebie związał z rozwojem (lun przeżywaniem na nowo) seksualności i sfery emocjonalnej. Wykraczasz poza to, co jest Ci znane i prawdopodobnie odczuwasz znaczący niepokój. Pamiętaj, że im więcej wysiłku włożysz w kształtowanie siebie i związku, tym więcej będziesz miał z niego satysfakcji.

Naprawdę warto.

Horoskop na 2021 rok – Bliźnięta – Kariera

W zeszłym roku brakowało Ci wytchnienia. Pracowałeś bez chwili przerwy, powoli zapominając, czym jest radość czasu wolnego czy nawet odrobina słodkiego lenistwa. Naturalnym skutkiem takie stanu rzeczy jest swoiste wypalenie zawodowe. Mogłeś utracić wiarę w to, czym się zajmujesz, traktując pracę już tylko jako źródło utrzymania oraz nieprzyjemny obowiązek.

W nadchodzącym roku nauczysz się balansować między tym, co konieczne, a tym, co radosne, nierzadko łącząc te dwa aspekty w jednej aktywności. Zdasz sobie sprawę, że inni ludzie mogą Ci pomagać i że nie jest to oznaka Twojej słabości. Na powrót zyskasz swoje życie towarzyskie, zaniedbane w ostatnich miesiącach. Twoje ambicje się nie zmniejszą, nadasz im tylko realny, mniej karkołomny kształt.

Istotny jest też fakt, że zwiększa się Twój potencjał twórczy.

Towarzyszy Ci Jowisz, zapewniający poprawę sytuacji materialnej. Dotychczas skupiałeś się tylko na najważniejszych potrzebach, nie myśląc o ekstrawaganckich wydatkach. Nie szalej, ale od czasu do czasu pozwól sobie na jakiś wybryk. Chude lata nauczyły Cię oszczędności oraz przedsiębiorczości, nie bój się zrobić z tego użytku.

W drugiej połowie 2021 roku Jowisz przeniesie się do domu edukacji. Jego obecność będzie stymulowała Twoją potrzebę poszerzania horyzontów, nierzadko poznawania nowych języków, kultur czy rejonów świata. Pamiętaj, że wydawanie pieniędzy na naukę jest cenną inwestycją, która z pewnością zwróci się w przyszłości.

Dużo radości mogą przynieść Ci teraz spotkania towarzyskie – zyskujesz umiejętność czerpania z nich konstruktywnej wiedzy i doświadczeń.

Aktualizacja: 2019 rok