Horoskop miłosny na rok 2021 – znak zodiaku Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika mogą oczekiwać, że rok 2021 będzie dla nich wyjątkowo intensywny i ciekawy pod kątem wydarzeń związanych z ich życiem uczuciowym.

Już od początku roku aż do 20 lutego, będzie dla osób spod znaku Wodnika okresem, w którym w niewyjaśniony dla niego sposób będzie on przyciągał do siebie płeć przeciwną. Jego osobowość będzie stawać się coraz bardziej wyrazista, na wierzch będą wypływać jego najlepsze cechy i co za tym idzie Wodnik będzie w stanie zdobyć wszystko, co zechce. Nikt nie będzie w stanie oprzeć się jego magnetycznemu urokowi. Będzie to najlepszy moment na owocne poszukiwania wielkiej miłości.

Kolejnym okresem, w którym Wodnik będzie mogły liczyć na pomyślność gwiazd w poszukiwaniach wielkiej miłości będzie czas wiosenny od 12 kwietnia do 7 maja. Będzie to jednak moment, w którym nowe uczucia będą pojawiały się niezwykle często, a Wodnik swój kalendarz będą wypełniał randkami i spotkaniami ze znajomymi. Można wręcz powiedzieć, że w tym okresie każde wyjście z domu, nawet na spacer do parku będzie owocowało nawiązaniem nowej, romantycznej znajomości.

Osoby spod znaku Wodnika planujące ślub w roku 2021 powinny wybrać jego datę pomiędzy 6 czerwca a 18 lipca. Wtedy przez znak Wodnika będzie przemieszczała się Wenus. Dla tych Wodników, które już zawarły związek małżeński okres ten będzie czasem zdania sobie sprawy z tego, że małżeństwo wymaga również odrobiny romantyczności i pasji w codziennych kontaktach. Warto, zatem podjąć wysiłek by na nowo rozpalić ogień namiętności w relacji małżeńskiej. Dobrze jest w tym okresie rzucić wszystko i skupić się tylko na wzmacnianiu swojego związku.

Początek sierpnia będzie okresem, w którym osoby spod znaku Wodnika będą musiały uważać na relacje, które już dawno zostały zakończone, a teraz mogą na nowo dać znać o sobie. Dawne miłości mogą pojawić się w polu widzenia Wodników i stawać się źródłem napięć w ich relacjach z obecnymi partnerami. Trzeba zachować powściągliwość i ostrożność w stosunku do byłych partnerów. Nie podejmuj zamkniętych tematów, by nie stracić tego, co już masz.

Jednocześnie dla Wodników singli początek sierpnia 2021 roku będzie okresem, kiedy stare relacje pozwolą na nowe otwarcie i pozytywne zakończenie. Warto, zatem pozwolić sobie na odrobinę zapomnienia starych błędów na rzecz nowych nadziei.

Aktualizacja: 12.2020 rok