Horoskop miłosny na rok 2021 – znak zodiaku Waga

Rok 2021 będzie dla przedstawicieli znaku Waga okresem borykania się z różnego rodzaju problemami, jakie mogą wyniknąć z relacji międzypłciowych. Będzie to dotyczyło zarówno singli, jak i tych, którzy są już w związkach małżeńskich.

Naturalna cecha Wag, by idealizować świat i tworzyć jego wymarzone wersje wewnątrz siebie, może wykreować sytuację, w której nie zawsze idealna rzeczywistość będzie bolesnym doświadczeniem. Żaden ze związków nie wytrzyma sytuacji, w której jedna ze stron koncentruje się wyłącznie na swoich uczuciach i realizowaniu swoich wewnętrznych ideałów.

Niestety, ale to właśnie w roku 2021 wszystkie te cechy partnera/partnerki, które do tej pory nie zwracały uwagi Wagi skupią jej tendencję do krytycyzmu, powodując ogromne napięcia w relacjach.

Wagi urodzone na początku października będą musiały poradzić sobie z problemami powstający w ramach relacji rodzinnych. Głównym powodem problemów w relacjach małżeńskich będzie brak zaufania i podejrzenia kierowane w stronę Wag. Trzeba być bardzo uważnym, by nie stracić wszystkiego, co z takim trudem udało się osiągnąć. Okaż więcej zrozumienia dla uczuć drugiej osoby, postaraj się dojść do kompromisu i przede wszystkim potwierdź swoją lojalność. Tylko w ten sposób na nowo odbudujesz szczęście i harmonię

Pierwsza połowa 2021 roku to idealny moment dla Wag singli na to, by wykazać się aktywnością na polu poszukiwań bratniej duszy. Będzie to czas, którego owoce będą miały wymiar osobisty dla Wagi, jaki i pozwalający na okazanie swoich uczuć na zewnątrz wobec innych. Poznane osoby uwolnią w Wagach pokłady głęboko skrywanych namiętności, a wśród wielu nowo poznanych ludzi pojawi się też ta jedna, najważniejsza osoba.

Ostatnim momentem by w roku 2021 Waga mogła poznać wyjątkową osobę jest jego końcówka. To wtedy przedstawiciele tego znaku mogą wzbudzać ogromne zainteresowanie i tym samym cieszyć się sporym powodzeniem u płci przeciwnej. Nie zmarnuj okazji i nie siedź w domu. Szansa na wielką miłość ucieknie wraz z końcem roku.

Aktualizacja: 12.2020 rok