Horoskop miłosny na rok 2021 – znak zodiaku Strzelec

Dla Strzelców rok 2021 będzie wyjątkowo nieudany, jeżeli chodzi o miłość. Nie popadaj jednak w smutek, nie dla każdego Strzelca będzie to jednakowo niedobry rok.

Dla Strzelców urodzonych w pierwszej połowie grudnia, rok 2021 może przynieść rozwiązanie narastających od dawna konfliktów i sporów w związku. Brak obopólnego zrozumienia dla zachodzących w duszy Strzelca zmian, może być powodem oddalenia się od siebie małżonków. Niespełnione oczekiwania partnera oraz pustka w duszy Strzelca, skończą się najpewniej rozwodem lub rozstaniem.

Strzelcy, którzy nie stracą swojego optymizmu mogą liczyć na to, że wskutek powstałych problemów poznają kogoś, kto będzie w stanie ich zrozumieć, jednocześnie wspierając w trudnościach. Trzeba jednak zaznaczyć, że nowo poznana osoba, nie będzie rozwiązaniem problemów, może nawet być ich źródłem, ale warto pamiętać, że nawet najgorszy okres się kiedyś skończy, a na końcu wszystko się ułoży nawet, jeżeli ma to wykraczać poza rok 2021.

Strzelcy single, którzy chcą znaleźć swoją wielką miłość powinni wytężyć swoje wysiłki w okresie wiosennym od 21 lutego do końca marca. Wpływ planet Wenus i Marsa będzie wspaniale wspierał wysiłki tych spośród przedstawicieli tego znaku, którzy podejmą ryzyko poznania nowych osób. Trzeba tu zaznaczyć, że rozpoczęta w tym okresie znajomość, będzie niezwykle dynamiczne się rozwijać i bardzo szybko może się przerodzić w coś na tyle poważnego, że zakończy się ślubem.

Kolejnym okresem, kiedy Strzelec może próbować odnaleźć swoją miłość będzie czas od połowy kwietnia do początku czerwca. Każdy, kto chce znaleźć kogoś dla siebie, powinien w tym czasie nawiązywać wiele nowych znajomości. Wszędzie, bowiem gdzie rozpocznie swoje poszukiwania, czy to będzie Internet czy spacer w parku może trafić na osobę, z którą rozmowa może stać się początkiem znajomości, która błyskawicznie przerodzi się w coś czego końcem będzie założenie rodziny.

Dla tych spośród Strzelców, którzy od dawna chcą spłodzić potomka rok 2021 może przynieść spełnienie marzeń. Dla tych, którzy z jakichś powodów dowiedzieli się, że dziecko nie jest im pisane powinni zawierzyć Bogu. Rok 2021 może, bowiem być rokiem cudu.

Aktualizacja: 12.2020 rok