Horoskop miłosny na rok 2021 – znak zodiaku Ryby

Rok 2021 będzie dla Ryb okresem, kiedy spełnią się te nadzieje, które mogły się wydawać już dawno stracone. Wiele osób spod znaku Ryb spotka w roku 2021 swoją wielką miłość. Rozpoczęte znajomości, będą prowadziły Ryby do pozytywnego finału, który może oznaczać założenie rodziny.

Osoby spod znaku Ryb urodzone pomiędzy 5 a 12 marca, które poszukują swoje wielkiej miłości będą miały na to okazję. Wiele z nich pozna kogoś, z kim w przyszłości założy rodzinę. Natomiast urodzone w tym samym okresie Ryby, które zawarły już małżeństwo będą przechodziły spory kryzys swojego związku. Będzie temu towarzyszyło odczucie nakazujące całkowitą odmianę w ich życiu. Wszystko to razem, może w sumie prowadzić do radykalnych i ostatecznych decyzji, których nie będzie można odwołać.

Dla szukających miłości Ryb, najlepszym okresem na wytężenie wysiłków w tym zakresie będzie czas pomiędzy 8 maja a 6 czerwca 2021 roku. Energia gwiazd sprawi, że w tych dniach Ryby poznają osobę, na którą będą mogły przelać swoje emocje. Okres letni będzie dla Ryb czasem, w którym będą one mogły realizować swoją pragnienia swojej romantycznej duszy. Nowo poznany partner/ partnerka będzie obiektem ogromnej namiętności ze strony Ryb. Rozkwitający związek, będzie wypełniał całe życie Ryb, prowadząc je prosto w sieć miłości i decyzji i założeniu rodziny.

Od 25 lipca do 1 sierpnia 2021 przez znak Ryb będzie wędrowała Wenus. Będzie to czas, w którym na nowo pojawią się stare znajomości. Ryby single będą mogli jeszcze raz spróbować nawiązać bliższe relacje z osobami, z którymi zerwały kontakty, a o których od dawna myślały. Trzeba jednak przy tym pamiętać, że nie można dwa wejść do tej samej rzeki. Dlatego dla Ryb, które chcą spróbować na nowo rozpalić dawne uczucie, ważne jest by umiały dostrzec wcześniejsze błędy, by tym razem znowu ich nie popełnić. Kiedy uda się tego dokonać, można być niemal pewnym, że wszystko będzie zmierzało do szczęśliwego finału.

Dla Ryb będących w związkach małżeńskich będzie to okres, kiedy będą one musiały uważać, by nie wprowadzać niepotrzebnej zazdrości do związku.  Ceniące harmonię i spokój Ryby muszą dbać o to by ich nieuważne zachowanie nie wprowadziło niepotrzebnego zamieszania w życie rodzinne.

Aktualizacja: 12.2020 rok