Horoskop miłosny na rok 2021 – znak zodiaku Rak

Miłość oraz dbanie o związki będą w roku 2021 najważniejsze dla Raka.

Dla tych Raków, które założyły już rodzinę, a sami urodzili się na początku lipca, pomiędzy 4 a 7 dniem tego miesiąca, może to być rok trudności w życiu rodzinnym. Będzie to okres zakłócenia dobrych relacji pomiędzy partnerami, braku zrozumienia a także żalu i pretensji wobec siebie nawzajem. Nie wszystkie kryzysy muszą skończyć się rozwodem, ale te Raki, które zdecydują się na ten krok jeszcze w ciągu roku 2021 znajdą nowego partnera, który zapewni ciepło i prawdziwe uczucie.

Dla tych Raków, które łudzą się, że problemy same miną, a wszystkie obietnice będą spełnione, końcówka roku może przynieść srogie rozczarowanie.

Dla Raków urodzonych poza powyższym okresem, rok 2021 nie będzie aż tak surowy. Nie mniej jednak, będzie to czas, kiedy dobrze jest zastanowić się na swoimi relacjami z bliski. Być może już teraz będzie widać, że pewne sprawy trzeba naprawić by nie żałować w przyszłości odkładanych na później rozmów.

Raki single mogą liczyć, że rok 2021 przyniesie im wiele pozytywnych wrażeń i dużo szczęścia w miłości. Trzeba jednak pamiętać, by zachować ostrożność. Nie każda napotkana osoba, która poruszy serce Raka może być wiarygodnym partnerem. W szaleństwach miłości warto zachować zdrowy rozsądek i odrobinę dystansu. Nie warto angażować się w relacje z kimś, kto nie może zapewnić o swoim stu procentowym oddaniu we wspólną relację.

Idealnym momentem na aktywniejsze poszukiwania partnera/partnerki to początek stycznia i ostatnie dwa miesiące 2021 roku. Właśnie wtedy warto nieco bardziej uważnie rozglądać się za błyskiem w oczach nieznajomego/nieznajomej.

Niemal przez całe lato, bo już od 25 lipca aż do 6 września, dla Raków singli pojawia się możliwość spotkania kogoś, o kimś być może już dawno zapomnieli. Dzięki temu spotkaniu, wielu z singli Raków postanowi powtórnie wejść do tej samej rzeki.

Dla Raków w związkach małżeńskich rok 2021 niesie kłopoty związane z komunikacją z partnerem. Może to wynikać z okresowego spadku zainteresowania partnerem i jego życiem. Warto się zatrzymać i spróbować przez chwilę skupić na tym, czym żyje partner/partnerka.

Aktualizacja: 12.2020 rok