Horoskop miłosny na rok 2021 – znak zodiaku Panna

Rok 2021 będzie dla urodzonych pod znakiem Panny okresem wielkiego szczęścia w miłości. Wiele Panien odnajdzie swoją wielką miłość, a nawet będzie gotowe by założyć rodzinę. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość. Gwiazdy uśmiechną się do Panien w drugiej połowie roku, kiedy to Wenus będzie przechodziła właśnie przez ich znak zodiaku.

Dla Panien singli druga połowa lipca, może być okresem, kiedy na nowo odżyją dawne uczucia. Stara miłość na nowo poruszy serce. Będzie to czas, w którym wiele Panien wróci do swoich byłych partnerów/partnerek.

Jednocześnie dla tych Panien, które już założyły rodzinę, okres ten będzie wyjątkowo trudny. Pobudzona ciekawość nowych doświadczeń i kontaktów może rodzić tendencję do romansów i zdrad. Jedyną drogą dla tych, którzy nie chcą stracić swoich rodzin, jest zachowanie zdrowego rozsądku i samodyscypliny.

Początek szczytowego okresu powodzenia w miłości dla Panien nastąpi pomiędzy październikiem a listopadem 2021 roku. Będzie to czas, kiedy urodzeni pod znakiem Panny poczują niezwykłą siłę i pewność siebie. Sprawi to, że płeć przeciwna będzie niemal przyciągana do Panny bez jej szczególnego udziału. Panny powinny z tego korzystać zachowując zdrowy rozsądek i pamiętając, że z uczuciami innych nie wolno igrać.

W życiu małżeńskim Panien urodzonych pomiędzy sierpniem a wrześniem może nastąpić okres nieporozumień i kłótni. Wiele Panien poczuje się samotnych w swoich związkach. Uczucie to może być na tyle dojmujące, że zaczną one myśleć o końcu miłości i potrzebie zmiany partnera/partnerki. Trzeba jednak krytycznie spojrzeć na siebie. Bo źródłem problemów nie jest druga osoba, tylko właśnie Panna. Warto dokonać wewnętrznej przemiany, by móc cieszyć się z pełni radości w życiu rodzinny.

Druga połowa roku 2021 będzie na Panien wyjątkowo obfita w pozytywne doświadczenia. Świecąc blaskiem Jowisza przemieszczającego się przez znak Panny, będą one cieszyć się ogromną popularności pośród płci przeciwnej. Będzie to skutkowało wieloma spotkaniami o różnym charakterze, bogatym życiem towarzyskim, a także duża liczbą romansów. Trzeba jednak uważać, szaleństwa mogą zakończyć się wiadomością o ciąży. Dla tych, którzy od dawna oczekują potomka będzie to najlepszy moment na zajście w ciążę.

Aktualizacja: 12.2021 rok