Horoskop miłosny na rok 2021 – znak zodiaku Lew

Rok 2021 zapowiada się dla Lwów, jako dość udany, jeżeli chodzi o sferę uczuć. Znajdujący się przez pierwszą połowę roku w znaku Lwa Jowisz pozwoli przedstawicielom tego znaku lśnić swoją osobą i zachwycać atrakcyjnością.

Będzie to okres wielu pokus dla tych przedstawicieli Lwów, którzy są w związkach małżeńskich. Wzrastające zainteresowanie płci przeciwnej będzie powodowało poczucie wyższości i obudzi skrywane pragnienia dotyczące lepszego partnera/partnerki.

Dodatkowo, Lwy mogą podejmować działania, które na celu będą miału prowokowanie partnerów/partnerki do zazdrości. Wszystko to po to, by zaspokoić lwią chęć bycia królem. Zachowania te będą rodziły wiele niepokoju w życiu rodzinnym. Niepewność i chęć poczucia silnych emocji nie służy dobrze relacjom małżeńskim. Jednak po okresie burz i złych emocji, Lwy znajdujące się w związkach małżeńskich mogą kończyć rok z radosną nowiną o mającym narodzić się dziecku.

Dla Lwów singli rok 2021 będzie pełen wrażeń. Szczególnie zaś dla tych spośród Lwów, którzy urodzili się pomiędzy 4 a 10 sierpnia. To właśnie urodzeni w tym okresie będą mogli w ciągu roku założyć rodzinę. Będzie to niemal szaleństwo, ale Lwy będą czuły, że podejmują właściwą decyzję. Kierowani miłością i prawdziwie dobrymi perspektywami życia rodzinnego nie zawahają się ani chwili, by pochwycić swoją miłośna zdobycz. Nawet ciesząc się sporym zainteresowaniem płci przeciwnej Lew powinien szybko dokonać wyboru, bo osoba, którą spotka pozwoli mu zwyczajnie zapłonąć z miłości.

W połowie roku, w okresie wakacyjnym Lwy mogą liczyć, że trafią na osobę, która rozpali w nich miłość. Jednocześnie może być to znajoma osoba, która już dawno nie była widziana przez Lwy. Stare uczucia odżyją na nowo i mogą stać się źródłem decyzji o założeniu rodziny.  Warto w tym czasie skupić na aktywnym poszukiwaniu ważnej dla Lwa osoby.

Drugim okresem, kiedy Lwy mogą trafić na osobą dającą im szczęście będzie końcówka roku przed Świętami Bożego Narodzenia. To właśnie wtedy, spragniony uczuć Lew, może mieść szczęście znaleźć osobę, która obdarzy go upragnionym uczuciem.

Aktualizacja: 12.2020 rok