Horoskop miłosny na rok 2021 – znak zodiaku Koziorożec

Koziorożca czeka bardzo ciekawy rok. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o sferę miłosną. Przez niemal całą wiosnę, od 18 marca do 12 maja 2021 roku, te Koziorożce, które są singlami najpewniej opuszczą ten stan na rzecz osoby, która kompletnie odmieni ich życie. Ta wyjątkowa osoba będzie urzeczywistnieniem wszystkich marzeń i oczekiwań Koziorożca.

Pamiętaj jednak o tym, by Twoje wrodzone cechy nie spowodowało utraty wielkiej szansy na miłość. Los daje Koziorożcom ogromną szansę, ale to w ich rękach będzie leżała przyszłość relacji, która może przynieść spełnienie marzeń o wielkiej miłości.

Wenus w Raku znajdzie się 8 maja i będzie przez niego wędrować aż do 5 czerwca. W tym czasie, Koziorożce poczują nagły przypływ sił na wyrażanie uczuć. Niezależnie od stanu cywilnego, trybu życia czy wcześniejszego nastawianie do świata, Koziorożce będą w stanie wyrażać swoje uczucia w sposób, który nie tylko rozbudzi nowe uczucia, ale także pozwoli na nowo wskrzesić namiętność w długotrwałych związkach małżeńskich. Skutkiem wzrostu emocjonalności Koziorożca może być nawet powiększenie rodziny.

Lato roku 2021 będzie dla singli spod znaku Koziorożca okresem, w którym poczują one wyraźny spadek aktywności, jeżeli chodzi o emocjonalność i romantyczność. Winą za ten stan będą oni mogli obwiniać planetę Saturn. Dlatego też, Koziorożce muszą skupić się na tym, by w nowo rozpoczętych relacjach nie skąpić na wysiłkach w okazywaniu swoich emocji. Warto by nie bać się poniesienia wysiłku w celu bliższego poznania nowej osoby. Będą one na pewno na tyle owocne, że przyniosą bardzo pozytywne skutki.

Dla Koziorożców, będących w związkach małżeńskich dni pomiędzy 25 czerwca a 9 sierpnia będą okresem wymagającym sporych umiejętności dyplomatycznych w relacjach z współmałżonkiem. Nieostrożne słowo czy gest mogą stać się przyczynkiem do kłótni czy sporego konfliktu.

Koziorożce powinny skupić się bardziej na tym, by nie drażnić dodatkowo swojego partnera/partnerki. Więcej wyrozumiałości i umiejętność zawierania kompromisów na pewno będą pomocne, w tym by móc cieszyć się spokojem i harmonią w życiu rodzinnym.

Aktualizacja: 12.2021 rok