Horoskop miłosny na rok 2021 – znak zodiaku Byk

Rok 2021 będzie okresem wielu zmian w życiu uczuciowym Byków. Zmiany te będą efektem osobistych przemyśleń i pracy nad sobą. Mogą one również mieć swoje źródło w czymś, co będzie naciskało na Byka, by ten odmienił swoje życie.

Ci spośród Byków, którzy nie są w stałych związkach, a urodzili się w maju pomiędzy 4 a 12 dniem tego miesiąca wejdą w okres, który może zakończyć się ślubem. Nie wahaj się, decyzja o ślubie pozwoli odmienić na lepsze Twoje życie.

Dla Byków pozostających w związkach małżeńskich, a urodzonych w powyższym okresie, rok 2021 będzie okresem dramatycznych zmian w ich relacjach. Cześć małżeństw zakończy się rozwodem i będzie to najlepsza decyzja dla Byka. Wolność otworzy Bykom wór obfitości nowych znajomości i burzliwych relacji.

Idealnym okresem na poszukiwanie przez Byka nowych znajomości będą dni od 1 kwietnia do 12 maja 2021 roku. Niezauważenie dla samego Byka będzie się on starał się zwrócić uwagę płci przeciwnej poprzez prowokację i flirty. Będzie to skutkowało wieloma romantycznymi relacjami, a jedna z nich może się nawet zakończyć małżeństwem.

Rok 2019 będzie szczególny dla tych Byków, które pozostają w związkach małżeńskich. Relacje w związku mogą ulec ochłodzeniu, a komunikacja pomiędzy partnerami znacząca się ograniczy. Najtrudniejszy etap nadejdzie pomiędzy dniem 15 czerwca a 18 września. To wtedy, trzeba będzie schować do kieszeni urażoną dumę i źle pojmowany honor by móc na drodze kompromisów dojść do porozumienia z partnerem.

Dla Byków singli idealnym okresem na znalezienie wielkiej prawdziwej miłości będą dni pomiędzy 26 września a 12 listopada 2021 roku. Wytęż swoje siły w tym okresie, bo możesz znaleźć partnera/ partnerkę na całe życie.

Aktualizacja: 12.2020 rok