Horoskop miesięczny czerwiec znak zodiaku Lew

Spis treści:

Miłość: horoskop miesięczny czerwiec dla znaku zodiaku Lew
Praca: horoskop miesięczny czerwiec dla znaku zodiaku Lew
Zdrowie: horoskop miesięczny czerwiec dla znaku zodiaku Lew

Lwy w czerwcu powinny zacząć słuchać swojej wewnętrznej intuicji. Ten cichutki głos podpowiadający czasami bardzo szalone pomysły teraz może mieć rację. Dlatego, kiedy lwia intuicja będzie podpowiadać weekendowy wypad do Barcelony lub Tokio należy jej zaufać. Jeżeli pojawi się nagle pomysł na skok ze spadochronem lub wspinaczkę, dobrze jest skorzystać z okazji na nowe doświadczenia. Warto jednak przed każdym kolejnym krokiem podyktowanym wewnętrznym głosem najpierw sprawdzić stan swojego konta.

Czerwiec będzie także miesiącem, w którym Lwy muszą zwrócić szczególną uwagę na swoich najbliższych. Szczególnie pomiędzy 10 a 11 czerwca będzie to obszar mogący wymagać troski. Także kariera Lwa może nabrać nowego tempa już w czerwcu. Trzeba być wyjątkowo uważnym w okolicy 22 i 23 czerwca. Koncentracja i umiejętność słuchania swojej intuicji będą najlepszą receptą na znalezienie właściwej drogi. Koniec miesiąca przyniesie wyjątkowo pozytywne wiadomości. Czerwiec zapowiada się pełen wrażeń.

Miłość: horoskop miesięczny czerwiec dla znaku zodiaku Lew

Już od pierwszych dni czerwca Lwy będą w wyjątkowo dobrym nastroju. Wszystko w związkach będzie szło w dobrą stronę. Atmosfera miłości i zrozumienia będzie sprzyjała emocjonalnemu szczęściu. Lwy będą posiadały w sobie tę moc, która pozwoli im rozwiewać wszelkie troski swoich najbliższych. Warto zatem zaufać swojej intuicji i nie rozkładać każdego słowa na atomy. Lwy będą czuły co powiedzieć i jak się zachować, by wszystko wróciło na właściwe tory. Najbardziej romantyczny okres w ciągu całego miesiąca przypadnie pomiędzy 2 a 3 czerwca.
Lwy, których związki w ostatnim czasie mogły przeżywać swego rodzaju dołki, mogą w czerwcu podreperować relacje. Wszystko, co trzeba zrobić to wspólnie wyjść do czegoś nowego. Nauka tańca, skok na bungie czy choćby wspólne pielęgnowanie ogródka będą przynosić wzmacniające więź doświadczenia. Pomocne mogą być nawet tak drobne rzeczy, jak wspólne gotowanie czegoś, czego jeszcze nigdy nie jedliście. Lwy powinny jednak znaleźć czas także dla siebie i pomiędzy 25 a 26 czerwca wyjść na miasto ze znajomymi. Będzie to także dobry moment, by wyrzucić z siebie problemy narosłe w związkach. Skutkiem tego, koniec miesiąca będzie przynosić wiele romantycznych uniesień.

Praca: horoskop miesięczny czerwiec dla znaku zodiaku Lew

Chcąc przyśpieszyć swoją karierę Lwy w czerwcu powinny skupić się na swoich celach. Dlatego też po pierwsze trzeba je dokładnie sprecyzować, a po drugie umiejętnie i z determinacją do nich dążyć. Dlatego Lwy musza się przygotować. Umieć wyczekać właściwy moment na wykonanie skoku. Koncentracja na celu będzie najważniejsza, szczególnie w dniach 5 i 6 czerwca.
W osiąganiu swoich celów Lwy nie powinny tracić z pola widzenia współpracowników. To dzięki nim możliwe będzie przyśpieszenie własnego rozwoju i wejście na wyższy poziom zawodowy. Szczególnie ważnym okresem dla współpracy będzie 16 i 17 czerwca. Koniec miesiąca przypomni Lwom dlaczego tak lubią swoją pracę.

Zdrowie: horoskop miesięczny czerwiec dla znaku zodiaku Lew

Kondycja Lwów na początku czerwca będzie w nie najlepszym stanie. Pomijane ćwiczenia, zła dieta i godziny spędzony za biurkiem przyniosą swoje okrutne żniwo. Dlatego potrzebna jest wyrazista zmiana. Lwy, które nie ćwiczyły powinny wziąć się za siebie. Nie trzeba od razu przebiegnąć maratonu, czy dźwignąć 200 kg. Na początek wystarczy nieco więcej spacerować, zamienić samochód na rower i przede wszystkim zmienić dietę na zdrowszą. Lwy, które straciły nieco zapał do regularnych ćwiczeń powinny wprowadzić do rutyny nieco zmian. Nowe ćwiczenia, inna muzyka do biegania czy zmiana miejsca wykonywania ćwiczeń mogą przynieść zaskakująco dobre rezultaty. Najlepszym czasem na szukanie nowych rozwiązań w przestrzeni aktywności fizycznej będzie czas pomiędzy 15 a 20 czerwca.