Horoskop kariera na rok 2020 – znak zodiaku Wodnik

W roku 2020 Wodniki nie będą musiały obawiać się utraty pracy czy zmiany stanowiska na niższe. Jeżeli jednak przedstawiciele znaku Wodnika zechcą zmienić pracę będzie to podyktowane tylko i wyłącznie chęcią zdobycia wyższej pensji. Dla tych Wodników, które zdecydują się na taki krok najlepszym okresem na poszukiwanie pracy będzie okres po 15 września.

Dla wszystkich tych, którzy chcą znaleźć swoja pierwsza pracę, najlepszym czasem na przeglądanie ogłoszeń będą dni pomiędzy 28 stycznia, a 20 lutego oraz od 8 maja do 6 czerwca 2020 roku. Praca znaleziona w tym okresie będzie na pewno gwarantowała dobre wynagrodzenie, ale nie będzie to praca, która spełni wszystkie oczekiwania Wodnika.

Wodniki urodzone pomiędzy 21 a 25 stycznia mogą liczyć, że rok 2020 przyniesie im wielka szansę na wyższe stanowisko. Trzeba jednak pamiętać, że aby awans miał sens musi on być podparty jasną wizją i planem jego spożytkowania. Może się zdarzyć, że stanowisko kierownicze będzie efektem czasowej zamiany. Wtedy tym bardziej konieczna będzie jasna wizja sprawowania tego stanowiska by móc w przyszłości wykorzystać zdobyte doświadczenie i znajomości.

Wodniki urodzone pomiędzy 2 a 8 lutego muszą przygotować się na rok pełen wrażeń i nowych doświadczeń zawodowych. Będzie to dla nich czas, kiedy przyjdzie im podjąć wyjątkowo ważne decyzje, mające wpływ na całe, nie tylko zawodowe  życie. Urodzone w tym okresie Wodniki będą próbowały w roku 2020 czegoś zupełnie innego. Wszystko po to, by móc robić to, co tak naprawdę kochają.

Prowadzący własną działalność Wodnik musi być przygotowany na to, że rok 2020 będzie dla niego dość trudny. Cała pierwsza połowa roku upłynie w zasadzie pod dyktando walki o utrzymanie na rynku. Sytuacja okaże się na tyle poważna, że będzie wymagała od Wodnika wyjątkowo dużych nakładów pracy oraz wytrwałości w dążeniu do celu. Druga połowa roku, jeżeli pierwsza została przepracowana dobrze, będzie wymagała mimo wszystko dodatkowych środków pieniężnych, których Wodnik będzie musiał szukać w banku. Tylko kredyty oraz pożyczki pozwolą zachować przy życiu jego firmę.

Aktualizacja: 04.2019 rok