Horoskop kariera na rok 2020 – znak zodiaku Strzelec

Strzelec w roku 2020 może czuć, że za długo przebywa w jednym miejscu i najwyższa pora na zmianę. Pojawią się myśli o lepszej, lepiej płatnej i ciekawszej pracy. Nawet, jeżeli nie będzie żadnych faktycznych podstaw do tego by szukać nowego miejsca zatrudnienia, to w głowach Strzelców zakiełkuje myśl o tym, by jednak coś w swoim życiu zawodowym zmienić. Ci przedstawiciele znaku Strzelca, którzy podejmą wyzwanie i zmiany zaczną od siebie, mogą liczyć na to, że koniec roku przyniesie także pozytywne zmiany w ich pracy.

Strzelcy urodzeni pomiędzy 5 i 11 grudnia będą mieli niesamowitą możliwość podjęcia pracy zgodnej z ich życiową pasją. Ci z nich, którzy już w 2019 roku rozpoczęli jakąś drobną pracę uboczną na koniec roku 2020 będą mogli pochwalić się już sporym dorobkiem zawodowym. To, co na początku wydawało się tylko hobby lub dorywczym zajęciem, przerodzi się w prawdziwą, dającą satysfakcje i zadowolenie finansowe pracę, która przyniesie Strzelcom ogromną satysfakcję.

Kulminacja powodzenia w karierze przyjdzie do Skorpionów pomiędzy lipcem a wrześniem. Wchodząca w znak Panny planeta Wenus, pobudzi w Strzelcach pokłady energii i pragnienie uznania oraz panowania nad sytuacją.  Osoby spod tego znaku, same dobrowolnie będą podejmowały się większej liczby obowiązków, przez co szybko wpadną w oko przełożonym, co bardzo szybko może przerodzić się w poważny awans. Poświęcenie i pracowitość przyniosą Strzelcom upragnione rezultaty, a wraz z ciężka pracą przyjdzie duma i samozadowolenie. Pewne jest też to, że Strzelec w tym okresie nie może powiedzieć „nie” jakiejkolwiek szansie.

W roku 2020 działalność gospodarcza prowadzona przez Strzelca będzie rozwijała się nad wyraz pomyślnie. Poszerzenie bazy klientów o zagraniczne kontakty przyniesie doskonałe rezultaty. W drugiej połowie roku, dobrze jest zwrócić większą uwagę na zwiększenie wydajności przedsiębiorstwa. Sukces będzie rodził nowe potrzeby, na które jedyną dobrą odpowiedzią będzie zwiększenie mocy produkcyjnej firmy w celu zaspokojenia chętnych klientów.

Aktualizacja: 04.2019 rok