Horoskop kariera na rok 2020 – znak zodiaku Ryby

Rok 2020 przyniesie Rybom konieczność większego skupienia się na kwestiach związanych z pracą. Szczególnie w okresie letnim, kiedy pojawi się wyjątkowa okazja na wprowadzenie istotnych i pozytywnych zmian w życiu zawodowym Ryb. Od początku roku aż do września, Ryby będą miały okazję na korzystną zmianę pracodawcy lub awans w swojej dotychczasowej pracy. Pewne jest też to, że osoby spod tego znaku, które już dłuższy czas pracują w jednym miejscu mogą oczekiwać znacznej podwyżki.

Od września aż do końca roku, problemy zawodowe zejdą na drugi plan. Wszystkie decyzje zostały podjęte w pierwszej połowie roku, a ich realizacja już się zakończyła. Końcówka roku upłynie na konsumowaniu pozytywnych zmian, jakie Ryby wprowadziły wcześniej do swojego życia.

W roku 2020 ambicje Ryb będą odgrywały wyjątkową rolę w podejmowanych przez osoby spod tego znaku decyzjach. Przechodzący przez znak Skorpiona Saturn będzie jednak sprzyjał realizacji podjętych przez Ryby planów. Muszą być one gotowe na to, by móc się poświęcić pracy w o wiele większym zakresie niż do tej pory. Nikt nie da im nic za darmo, ale każde podjęte przedsięwzięcie przyniesie im sukces i uznanie w oczach przełożonych, które przełoży się na awans i podwyżkę.

Ryby urodzone pomiędzy 20 a 24 lutego muszą być gotowe by w pracy umieć zastosować swoją wrodzoną zdolność do dostosowywanie się do otoczenia. Nie warto na siłę udowadniać przełożonemu, jak bardzo się myli. Lepiej przytaknąć i robić swoje, bo inaczej może się okazać, że Ryby będzie czekała przymusowa zmiana pracy.

Osoby spod znaku Ryb urodzone pomiędzy 5 a 8 marca znajdą w sobie energię do tego, by w roku 2020 podjąć się prowadzenia własnej działalności. Co więcej, ich pomysł na biznes odniesie spory sukces.

Te Ryby, które już prowadzą swoją firmę, będą musiały przygotować się na rok trudnych decyzji dotyczących rozwoju ich przedsiębiorstwa. Pierwsza połowa roku przyniesie konieczność dołożenia wysiłków by biznes mógł nadal się rozwijać. Efektem tego, w drugiej połowie roku Ryby przedsiębiorcy będą już musieli pomyśleć o poszerzeniu kadry swoich współpracowników by móc utrzymać tempo pracy.

Aktualizacja: 04.2019 rok