Horoskop kariera na rok 2020 – znak zodiaku Panna

Pierwsza połowa roku 2020 będzie dla Panien na tyle trudna, że zaczną one myśleć o tym by znaleźć nowego pracodawcę. Począwszy od pogarszających się warunków w miejscu pracy, aż po coraz gorsze relacje ze współpracownikami, wszystko będzie budowało w Pannie przekonanie, że obecna praca nie jest tą właściwą. Druga połowa roku, wraz z wejściem w znak Panny Jowisza, będzie nowym otwarciem dla przedstawicieli tego znaku. Moc tej planety spowoduje, że w Panny wstąpi nowa siła, a wszelkie obawy, które miały miejsce w pierwszej połowie roku po prostu znikną.

Te Panny, które zdecydowały się na zmianę pracy powinny swoje wysiłki wytężyć w okresach od 4 do 28 stycznia oraz od 8 maja do 5 czerwca, a także od 9 listopada do 5 grudnia 2020 roku. W tych dniach gwiazdy będą sprzyjały Pannom w znalezieniu najlepszej możliwej pracy.

Dla Panien dążących do rozwoju swojej kariery najważniejszym okresem w roku będzie czas od połowy czerwca do połowy września. Wtedy to możliwe będą awanse, na które Panna od dawna czekała. Poza tym okresem, rok 2020 nie daje innych możliwości rozwoju zawodowego dla przedstawicieli tego znaku.

Stojące z boku firmowych wojenek Panny, spokojnie będą przyglądały się wszelkim podchodom i problemom wynikającym z ambicji innych współpracowników. Jednak na końcu, dzięki wytrwałości zwycięsko z wszelkich zawodowych zawieruch może wyjść właśnie Panna.

Panny powinny nie tracić optymizmu. Początek roku będzie wyjątkowo trudny i może być źródłem czarnych myśli. Jednak wraz z mijającymi miesiącami wszystko będzie się układało co raz lepiej. Końcówka roku, będzie obfitowała w pozytywne wiadomości dla Panien. Wszystko, co wydawało się nie przynosić sukcesu w pierwszej połowie roku, w drugiej będzie źródłem ogromnej satysfakcji.

Dla Panien prowadzących własną działalność gospodarczą pierwsza połowa roku upłynie w dość monotonnym tempie. Wszystko będzie działo się powoli i bez większych sukcesów, ale też i bez porażek. Dopiero druga połowa roku przyniesie impuls, który będzie źródłem entuzjazmu i energii. Panny zauważą, że ich pomysły maja sens, a prowadzona działalność przynosi spodziewane zyski.

Aktualizacja: 04.2019 rok