Horoskop kariera na rok 2020 – znak zodiaku Lew

Rok 2020 będzie dla Lwów okresem, w którym podejmą one wyjątkowo udaną decyzję dotyczącą ich życia zawodowego. Jednocześnie będzie to dwanaście miesięcy ciężkiej, ale owocnej pracy.

Gwiazdy będą sprzyjały tym Lwom, które w roku 2020 zaczną nową pracę. Dzięki nowym obowiązkom Lwy odkryją swoje prawdziwe możliwości. Co więcej osoby spod znaku Lwa w 2020 rok wejdą z ogromną energią, będą wręcz tryskać chęcią do pracy. Dodatkowo, nastawienie to będzie współgrało z kompetencjami Lwa, dzięki czemu praca będzie dla niego źródłem nie tylko satysfakcji ale także rosnącej reputacji i wysokich dochodów.

Te Lwy, które będą poszukiwały nowej pracy mogą liczyć na pomyślność gwiazd w drugiej połowie roku. Wtedy to Jowisz wędrujący przez znak Panny będzie wspierał wysiłki Lwa w staraniach o nowy angaż.

Dla lojalnych oraz zadowolonych ze swojej pracy Lwów, ważne jest by przygotowały się na trudności finansowe, które mogą wystąpić w okresie letnim. Dobrze jest wcześniej zaoszczędzić trochę pieniędzy, by w okresie niższych przychodów nie stracić poczucia bezpieczeństwa.

Okres letni będzie dla Lwa czasem mierzenia się z własnymi ambicjami dotyczącymi kariery. Chęć rozwoju oraz dążenie do wysokiego stanowiska będą pchały Lwa w kierunku zmiany pracy. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość. Od końca lipca do pierwszej dekady września, może się bowiem okazać, że Lew jest niezastąpiony w swojej aktualnej pracy. Dodatkowe obowiązki będą okazją do wykazania się i zdobycia argumentu za tym by wysoko awansować

Ci przedstawiciele znaku Lwa, którzy swoje dochody pozyskują dzięki pracy twórczej, mogą liczyć w pierwszej połowie roku na wzrost zainteresowania ich działalnością.  Lwy powinny odważnie wkroczyć na rynek międzynarodowy, a także bez oporów brać udział w szkoleniach i innych imprezach, które pozwolą na prezentację twórczości Lwa.

Od Lwów prowadzących własną działalność gospodarczą rok 2020 będzie wymagał ciężkiej pracy. Szczególnie pierwsza połowa roku, będzie niosła ze sobą sytuację wymagające pracowitości i zaangażowania. Nagroda za poniesione wysiłki będzie dostępna dla Lwa w drugiej połowie roku. Wtedy też powzięte wcześniej plany zaczną przynosić zyski.

Aktualizacja: 04.2019 rok