Horoskop kariera na rok 2020 – znak zodiaku Byk

Rok 2020 przyniesie Bykom wiele nowych doświadczeń. Większość z nich będzie efektem wewnętrznych przemian zachodzących w samych Bykach.

Już pierwsza połowa 2020 roku będzie wypełniona znakami, podpowiadającymi Bykom, że ich obecna praca nie jest tym zajęciem, w którym mogłyby być one naprawdę najlepsze. Będzie to rodziło pokusę by zmienić miejsce zatrudnienia.

Nawet, jeżeli brak chęci do szukania nowej pracy wygra z ambicją Byków to warto zapamiętać, że w okresie od stycznia do drugiej dekady lipca 2020 roku, gwiazdy będą sprzyjać tym, którzy aktywnie poszukują nowej pracy.

Najlepszymi dniami do znalezienia dobrej pracy będą zdecydowanie te w okresie od 4 stycznia do 20 lutego oraz pomiędzy 12 kwietnia i 8 maja. Ostania szansa na znalezienie w 2020 roki dobrze płatnej pracy przypadnie na dni od 9 listopada do 6 grudnia.
Byki, które jeszcze tego nie zrobiły, mają w roku 2020 najlepszą okazję by założyć własną działalność gospodarczą. Będzie to najlepszy czas by swoją pasją i zaangażowaniem zarazić innych ludzi do swoich pomysłów.

Te Byki, które już prowadzą własną firmę, gwiazdy w roku 2020 obdarzą ogromną pulą nowych pomysłów i przedsięwzięć. Najlepszy czas czeka na tych przedsiębiorców, którzy swoją działalność prowadzą w handlu produktami kosmetycznymi oraz odzieżą.

Byki urodzone w maju, pomiędzy 9 a 21 dniem tego miesiąca będą musiały zachować ostrożność w swoich poczynaniach zawodowych. Niesprzyjający im Saturn w znaku Skorpiona może prowadzić do przeciągania się w czasie nierozwiązanych problemów. Dlatego też, lepiej będzie nauczyć się doceniać swoją aktualną pracę i umieć cieszyć się tym, co jest. Gwiazdy nie będą sprzyjały Bykom w awansach na wysokie stanowiska, mogą natomiast przyczynić się do degradacji. Ostrożność i umiejętność rozmowy z ludźmi muszą być wykorzystane przez Byka w celu ograniczenia złych wpływów, które mogą wprowadzać zamieszanie w jego ścieżce kariery. Przygotuj się jednak i na najgorszy scenariusz. Zacznij oszczędzać i ogranicz wydatki. Nic nie jest przesądzone, ale strzeżonego los strzeże.

Aktualizacja: 04.2019 rok