Horoskop kariera na rok 2020 – znak zodiaku Bliźnięta

Dla Bliźniąt, rok 2020 to zapowiedź długo oczekiwanego przełomu, który pozwoli poczuć się im w pracy na tyle dobrze by nie traktować jej, jak siłą narzuconego obowiązku. Zarówno sprawy zawodowe, jak i te czysto koleżeńskie zaczną układać się po myśli Bliźniąt. Jednocześnie, od początku roku aż do połowy czerwca, trwać będzie najlepszy w całym roku okres na to, by spróbować zmienić pracę.

Szczyt powodzenie w poszukiwaniach nowego zatrudnienia przypada na dni od 21 lutego do 17 marca i od 8 maja do 6 czerwca. Warto wtedy wysłać kilka CV i nie odmawiać zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną.

Bliźnięta urodzone pomiędzy 27 a 30 maja, będą miały sposobność by jeszcze w roku 2020 znaleźć się na stanowisku kierowniczym. Będzie to zapewne ukoronowaniem całej dotychczasowej pracy, ale trzeba się jednak dwa razy zastanowić, czy aby na pewno jest się gotowym na tak dużą odpowiedzialność. Każdą najmniejszą wątpliwość trzeba w tym przypadku rozstrzygać na niekorzyść nowego stanowiska, nawet gdyby było ono niezwykle kuszące finansowo.

Przedstawiciele Bliźniąt urodzeni pomiędzy 4 a 11 czerwca mogą oczekiwać sporych zawirowań w swojej pracy. Będą oni zmuszeni do czasowego wykonywania innych obowiązków niż te, do których są przyzwyczajeni. W grę wchodzi zastępstwo za kolegę zza biurka,  przeniesienie do innego działu, a nawet zastępowanie przełożonego.

Wrodzona samodzielność Bliźniąt oraz ich pasja i żywiołowość sprawiają, że nie zawsze są one chętne do pracy dla kogoś. Kreatywność oraz upór w podążaniu swoją ścieżką będzie prowadziła Bliźnięta do założenia własnej działalności gospodarczej. Trzeba przygotować się na spory wysiłek, ale dzięki energicznej pracy i pomocy najbliższych możliwe jest osiągnięcie wielkiego sukcesu.

Bliźnięta, które już prowadzą własną firmę, będą miały w roku 2020 sposobność do tego by podnieść wysokość obrotu ich przedsiębiorstwa. Będzie to czas odkrywania nowych rynków, a także sporych inwestycji. Działania te, choć prowadzone z dużymi sukcesami, nie będą przynosiły zysków od razu.  Czas zbiorów nadejdzie później niż w roku 2020, ale będą one wyjątkowo obfite.

Aktualizacja: 04.2019 rok