Horoskop kariera na rok 2020 – znak zodiaku Baran

Rok 2020 otwiera przed Baranami szerokie pole możliwości oraz sprzyjających okoliczności, które sprawią, że przez całe 12 miesięcy przedstawiciele tego znaku nie będą mogli narzekać na nudę.

Ci spośród Baranów, którzy urodzili się pomiędzy 1 a 20 kwietnia mogą spodziewać się, że układ gwiazd w roku 2020 pozwoli im na znalezienie nowego miejsca pracy. Nowy pracodawca doceni wartość Barana na tyle dobrze, że już na wstępnie może on spodziewać się solidnej pensji. Dodatkowo nowe obowiązki sprawią, że dla osób urodzonych pod znakiem Barana praca stanie się czystą przyjemnością

Dla tych spośród Baranów, którzy doceniają swoje aktualne miejsce zatrudnienia przyjdzie czas, kiedy i oni zastaną zauważeni i docenieni. Być może nie będzie to ogromny krok naprzód, ale na pewno będzie to krok w dobrą stronę. Wyższe wynagrodzenie, stanowisko kierownicze, ale również nowe obowiązki będą do zdobycia przez Barana w drugiej połowie roku.

Wędrujący przez znak Panny Jowisz, będzie w drugiej połowie roku sprzyjał wszystkim zawodowym przedsięwzięciom Barana podkreślając jego najlepsze cechy.

Każda z pracujących osób urodzonych pod znakiem Barana, musi w ciągu roku uważać na kilka dat. Dni od 21 stycznia do 11 lutego, a także 19 kwietnia, 11 maja oraz okres od 17 września do 9 października 2020 roku to czas, kiedy trzeba zachować ostrożność i profilaktyczną grzeczność oraz wykazać się nadgorliwą wręcz pracowitością. Ponadto szczególną uwagę należy zwrócić na podpisywane oraz wytwarzane w tym czasie dokumenty. Popełniony w powyższych okresach błąd może zaważyć na całej dalszej karierze.

Barany urodzone w kwietniu pomiędzy 3 i 6 dniem tego miesiąca powinny zwrócić uwagę na komunikację z przełożonym. Niepotrzebne zakłócenia w tej sferze mogą prowadzić nawet do konieczności zmiany pracy.

Dla tych Baranów, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą, ważne jest by w pierwszej połowie roku nawiązać jak najwięcej kontaktów handlowych celem utrzymania płynności finansowej w drugiej połowie roku. Począwszy od okresu wakacyjnego, starzy kontrahenci mogą zacząć szukać innych partnerów w biznesie. Pierwsza połowa roku będzie idealnym momentem na to, by poszerzać zakres działalności prowadzonej przez Baranów. Będzie to czas, w którym Barany powinny łapać każdą okazję na pozyskanie dodatkowych klientów.

Aktualizacja: 04.2019 rok