Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Wodnik

Rok 2020 daje osobom urodzonym pod znakiem Wodnika szansę na znaczącą poprawę swojej sytuacji finansowej. Jedyne, czego będą wymagały gwiazdy to bardziej racjonalne podejście do planowanie swoich wydatków.

Chłodne podejście do pieniędzy oraz umiejętności gospodarowania nimi z rozwagą przyniosą Wodnikom spory wzrost majątku. Pierwsza połowa roku może przynosić Wodnikom niespodziewane, dodatkowe dochody. Będą to jednak sporadyczne, jednorazowe przypadki. Dobrze jest, by te nadwyżki przeznaczyć na inwestycje. Poczynienie tego kroku pozwoli na wejście w drugą połowę roku ze sporą sumą na koncie.

Odwaga i wiara we własne pomysły połączone z kreatywnością Wodnika wspartego pomyślnością gwiazd sprawią, że rok 2020 może być początkiem wielkiej finansowej pomyślności osób urodzonych pod tym znakiem.

Druga połowa 2020 roku przyniesie Wodnikom okazje na zainwestowanie swoich pieniędzy w naprawdę poważny interes. Może to wymagać połączenia środków z małżonkiem lub wejście w spółkę. Trzeba jednak pamiętać by wystrzegać się jakichkolwiek pożyczek. Zaciągnięte zobowiązania zamiast pozwolić na inwestycje przyczynią się do straty większości majątku. Dobrze zainwestowane w drugiej połowie roku pieniądze, przyniosą Wodnikom ogromne zyski, które znacząco zmienią na lepsze ich sytuację finansową.

Pomiędzy 13 stycznia z 20 lutego, a także od 26 września do 12 listopada Wodnik powinien szczególną uwagę zwracać na bezpieczeństwo swojego mienia. Gwiazdy ostrzegają, że w tym okresie występuje ryzyko kradzieży. Dobrze jest zadbać zarówno o portfel, jak i o dobre zamki w drzwiach. Nie chwal się swoim bogactwem, nie noś przy sobie za dużo gotówki. Nie należy kusić losu.

Najlepszym okresem roku 2020 na dokonywanie dużych zakupów przez Wodnika będą dni od 28 stycznia do 20 lutego oraz 18 – 31 Marca, a także 12 kwietnia, 7 maja i od 9 października do 8 listopada. Warto wtedy udać się na poważne zakupy, które pozwolą na solidny remont lub wymianę sprzętu AGD.

Aktualizacja: 04.2019 rok