Horoskop finansowy na rok 2020 – znak zodiaku Waga

Rok 2020 będzie dla Wag czasem względnego spokoju w sprawach finansowych. Pierwsza połowa roku, kiedy to Jowisz będzie znajdował się w znaku Lwa, może przynieść wiele ciekawych możliwości dla prowadzącej własną działalność Wagi.

Podobnie wysoko postawieni menadżerowi mogą liczyć na to, że pierwsze sześć miesięcy 2020 roku będzie dla nich czasem poprawy kondycji finansowej. Również dla tych przedstawicieli znaku Wagi, którzy nie zajmują wysoko eksponowanych stanowisk pierwsza połowa roku będzie obfitowała w premie oraz dodatkowe dochody. W każdym jednak przypadku dodatkowe pieniądze będą efektem uznania ciężkiej pracy i zaangażowania Wagi w wypełnianie powierzonych im obowiązków.

Począwszy od lipca, Wagi będą odczuwały stopniowe zmniejszanie się ich przychodów, nie będzie to jednak spadek na tyle dotkliwy by zakłócić ich normalny tryb życia. Będzie to czas, w którym dochody staną się stabilne. Znaczy to również, że nie będzie okazji do tego by je znacząco zwiększyć. Dlatego ważne jest by nie wydawać pieniędzy w niekontrolowany sposób i planować swoje wydatki z głową. Tylko w ten sposób Wagi będą w stanie zachować płynność swoich finansów w obliczy braku możliwości zwiększenia dochodów.

Pomiędzy 15 czerwca a 18 września Wagi muszą uważać na stan swoich finansów. Będzie to okres przechodzenia Saturna przez znak Skorpiona, co może przynieść chwilowe, ale mocne zakłócenia w dochodach Wagi. Nie warto w tym czasie wydawać pieniędzy na rzeczy zbędne lub takie, które mogą być zakupione w późniejszym okresie. Już bowiem od 19 września do Wag wróci spokój i finansowa pomyślność.

W dniach od 1 kwietnia do 12 maja 2020 roku Wagi powinny zachować powściągliwość w zaciąganiu jakichkolwiek pożyczek. Należy też w tym okresie wstrzymać się od inwestowania środków. Gwiazdy podpowiadają, że będzie to czas, kiedy ryzyko utraty pieniędzy wzrośnie do najwyższego poziomu w ciągu całego roku. Dobrze będzie odpocząć na chwile od spraw związanych z finansami, by nabrać energii na resztę roku.

Aktualizacja: 04.2019 rok